Oceń przedszkole
Oceń przedszkole
Oceń Przedszkole
Oceń przedszkole

Warunki przystąpienia do programu - „Odważne przedszkole”

Wyróżnij się

Kiedy rusza nabór do przedszkoli niejeden rodzic staje przed trudnym wyborem powierzenia swojej pociechy nierzadko obcym ludziom i nieznanej instytucji. Oczywiście pomocą okazuje się tu poczta pantoflowa, doświadczenia rodziny i znajomych, a także własna intuicja.


Z pomocą przychodzi tu portal OcenPrzedszkole.pl, zawierający dane przydatne dla rodzica. Opinie o przedszkolach, komentarze rodziców, dane kontaktowe, zdjęcia, ilość oddziałów, dzieci oraz nauczycieli. To narzędzie, które daje możliwość kompletnego opiniowania i przekazywania informacji w jednym miejscu. Szczególnie istotne z punktu widzenia rodziców, którzy po raz pierwszy decydują się na wybór przedszkola. Doświadczenia innych są zawsze bardziej wartościowe aniżeli nieświadomy wybór.


Jeśli Państwa placówka należy do tych, którym zależy na rzetelnej ocenie i weryfikacji swojej pozycji za rynku lokalnym, zapraszamy do specjalnego programu „Odważne przedszkole nie boi się ocen”. Jedyne co należy zrobić to umieścić baner OceńPrzedszkole.pl (można go pobrać z profilu przedszkola) na swojej stronie internetowej. Będzie on kierował bezpośrednio do profilu Państwa przedszkola na naszym portalu. Państwa placówka zostanie w zamian wyróżniona gwiazdką w spisie przedszkoli i umieszczona na oddzielnej podstronie. Będzie to wyraźnym sygnałem dla rodzica, że Państwa przedszkole nie ma nic do ukrycia oraz dba o dobro swoich podopiecznych i relacje z ich rodzicami.


To olbrzymia szansa na bezpieczną i darmową promocję dla Państwa placówki. Nasi administratorzy kontrolują na bieżąco poziom dyskusji. Ewentualne oszczercze i niemerytoryczne polemiki będą natychmiast usuwane.


Zapraszamy do uczestnictwa w programie właśnie teraz, kiedy rodzice szukają próbują dotrzeć do jak największej liczby informacji. Dodaj jeden z poniższych bannerów na swojej stronie i pokaż rodzicom,że Twoje przedszkole nie boi się ocen.

UWAGA: po dodaniu banerów skontaktuj się obsługa w celu wyróżnienia przedszkola w serwisie!

Bannery na strony WWW:

Najlepsze przedszkole
Najlepsze przedszkole
Najlepsze przedszkole