Oceń przedszkole
Oceń przedszkole
Oceń Przedszkole
Oceń przedszkole

ABC Przedszkole Niepubliczne

Typ: brak specyfiki | niepubliczna

Patron:

brak

Dane adresowe:

93-0238 Łódź
ul. Zapały 24
woj. łódzkie

Dane kontaktowe:

tel. 42 6471520
fax. brak danych

Informacje:

ilość dzieci: 60
ilość nauczycieli: brak danych
ilość oddziałów: brak danych

Odważne przedszkole

Ocena przedszkola

Ilość ocen: 15

Ocena ogólna:

Personel:

Wyposażenie:

Zajęcia dodatkowe:

Ranking przedszkola

Powiadom znajomego

Powiadom mnie o nowych opiniach

Konto przedszkola

Załóż bezpłatne konto przedszkola, aby wypowiadać się w imieniu placówki.

Tylko dla osób upoważnionych.

Zarejestruj się

Opis przedszkola

Godziny otwarcia

Przedszkole otwarte jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30-17.30.

Oferta przedszkola

Przedszkole ABC położone jest w Łodzi, przy ulicy Zapały 24 (okolice ul. Śląskiej i Zapolskiej). Lokal, w którym znajduje się Przedszkole posiada powierzchnię użytkową 300 m2 i jest świeżo wyremontowany. Spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa i higieny: wysokość sal, odpowiednia szerokość drzwi, przystosowane schody i przejścia, odpowiednia ilość sanitariatów, oraz spełnia surowe warunki zabezpieczenia ppoż - przedszkole wyposażone jest w hydranty, na klatce schodowej jest klapa oddymiająca z automatyką otwierania. Przedszkole jest wpisane do ewidencji przedszkoli niepublicznych Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Łodzi pod numerem ewidencyjnym Ed.VIII.4320-PSZ/3/10.

W przedszkolu znajdują się 4 sale dla dzieci w różnych grupach wiekowych. Sale są przestronne (około 40 m kw.), słoneczne i pełne kolorowych zabawek. Posiadamy własny plac zabaw - ogrodzony, bezpieczny, w pełni wyposażony, przeznaczony do użytku tylko naszych wychowanków.

Wyżywienie

Wyżywienie w Przedszkolu prowadzi wyselekcjonowana firma cateringowa MPG Studio, która nie tylko spełnia wymagania sanitarno-higieniczne, ale również uwzględnia specyfikę żywienia przeznaczonego dla małych dzieci pod względem wartości odżywczych, odpowiednio dobranych produktów minimalnie przetworzonych, z ograniczaniem substancji dodatkowych i barwników, o zmniejszonej zawartości soli. Zakład, który dostarcza obiady, specjalizuje się w żywieniu dzieci.

Firma współpracująca z naszym Przedszkolem zapewnia właściwe i higieniczne warunki przewożenia posiłków oraz ich porcjowania w taki sposób, aby temperatura porcji podawanej dzieciom była właściwa. Porcjowanie posiłków odbywa się w Przedszkolu w tzw. strefie czynności czystych. W przedszkolu istnieją oddzielne pomieszczenia przeznaczone do higienicznego zmywania i wyparzania naczyń stołowych tzw. strefa czynności brudnych.
Posiłki przygotowywane są przez dietetyka i technologa żywienia.

Zajęcia dodatkowe

Angielski, gimnastyka ogólnorozwojowa, rytmika, gimnastyka korekcyjną, zajęcia plastyczne, religia dla chętnych, zajęcia relaksacyjne.

Opinie o przedszkolu

Pamiętaj!
Opinie w serwisie ocenprzedszkole.pl są subiektywnymi ocenami rodziców. Korzystaj z serwisu mądrze i podchodź do informacji z rezerwą.
autor: Michał
dodano: 2015-06-30 19:14:35

Ocena ogólna: 1

Personel: 1
Wyposażenie: 1
Zajęcia dodatkowe: 1
Szczerze nie polecam, jestem bardzo niezadowolony, ale szczegóły pozostawię dla siebie.
Ogólny poziom edukacji pozostawia wiele do życzenia.
Link  

Komentarze do opinii:

Zachęcam do przedstawienia szczegółów niezadowolenia - wpis kuriozalny i nieuczciwy. Konkurencja? Wpis zgłoszony do moderacji

Katarzyna Jagóra | 2015-07-28 23:01:43

Dodaj komentarz do opinii

autor: Kuba
dodano: 2015-06-17 22:48:52

Ocena ogólna: 6

Personel: 5
Wyposażenie: 5
Zajęcia dodatkowe: 5
Wybór przedszkola to nie tylko odległość, ale przede wszystkim atmosfera i podejście do dzieci i Przedszkole ABC spełniło nasze oczekiwania w 100%. Duży ogród i super atmosfera to jest to co moja córka lubi najbardziej, a do tego zawsze uśmiechnięta "ciocia" Aga!!
Polecam!!
Link  

Dodaj komentarz do opinii

autor: Marta Karska
dodano: 2015-06-17 21:35:32

Ocena ogólna: 6

Personel: 6
Wyposażenie: 6
Zajęcia dodatkowe: 6
Mój syn kończy już tam edukację, ale ostatnie 3 lata gdy tam chodził, były dla niego wspaniale rozwijającym okresem. Ciche i spokojne miejsce, z dużym placem zabaw. Przedszkole wyposażone i przystosowane dla dzieci. Panie opiekunki profesjonalne i cierpliwe - atmosfera iście rodzinna. Dużo ciekawych zajęć, wycieczek, aktywności.
Link  

Dodaj komentarz do opinii

autor: Agnieszka Kowalewska
dodano: 2015-06-12 10:33:50

Ocena ogólna: 6

Personel: 6
Wyposażenie: 6
Zajęcia dodatkowe: 6
Jestem mamą 5 letniego Szymona. Mój synek choć jest nieśmiały uwielbia swoje przedszkole. Ciocie - bo tak nazywają dzieci swoje opiekunki to wspaniałe osoby, ciepłe oddane pracy i kochające dzieci. Opiekunka grupy mojego synka Ciocia Agatka jest cudowna, mój syn ją uwielbia.

Polecam przedszkole wszystkim tym rodzicom dla których oprócz wysokiego i urozmaiconego poziomu nauczania liczy się przyjazna atmosfera i miłość do dzieci.

Polecam ABC:)!!!
Link  

Dodaj komentarz do opinii

autor: Alicja M.
dodano: 2014-10-08 12:24:51

Ocena ogólna: 6

Personel: 6
Wyposażenie: 6
Zajęcia dodatkowe: 6
Troskliwa, uważna kadra, wszystkie Panie są miłe i serdeczne. (Pani Ania wychowawczyni grupy adaptacyjnej jest bardzo ciepła, troskliwa, widać, że kocha dzieci, przy tym jest bacznym obserwatorem i wiele mogę się od niej dowiedzieć na temat swojego dziecka, zawsze chętna do rozmowy i gotowa odpowiadać na wszelkie pytania). Bardzo kontaktowa i konkretna Pani Dyrektor.
Oprócz tego przyjazne wnętrza, ciekawy, zróżnicowany program, duży, fajnie wyposażony ogród.
Co rano zostawiam swoja 2,5 letnia córkę bez żadnych obaw, bo wiem, że jest w dobrych rękach. Chętnie chodzi do przedszkola i widać, że jest w nim po prostu szczęśliwa.
Polecam wszystkim rodzicom!
Link  

Dodaj komentarz do opinii

autor: Agnieszka Różańska
dodano: 2014-08-07 12:51:28

Ocena ogólna: 6

Personel: 6
Wyposażenie: 6
Zajęcia dodatkowe: 6
Mój syn uczęszczał do przedszkola przez ostatni rok. Bardzo lubił zajęcia dodatkowe (np. logopedę, gimnastykę) oraz czas organizowany przez Ciocie. Iwo był pierwszym przedszkolakiem rano i jednym z ostatnich popołudniu, więc naprawdę związał się z tym przedszkolem. Pani Kierownik jest osobą bardzo operatywną. Zawsze można do niej zadzwonić i porozmawiać. Dzieci mają duży, ogrodzony teren na dworze, więc mają gdzie się wybiegać. Ponadto przedszkole jest otwarte całe wakacje, więc nie mamy problemu z opieką nad dzieckiem. Polecam wszystkim ze względu na świetną opiekę, położenie (w mieście, ale nie przy głównej hałaśliwej drodze) i program :-)
Link  

Dodaj komentarz do opinii

autor: Magdalena Woźniak-Tietz
dodano: 2014-08-07 12:01:47

Ocena ogólna: 6

Personel: 6
Wyposażenie: 6
Zajęcia dodatkowe: 6
Uważam, że przedszkole jest bardzo dobre, ma duży, wyposażony ogród, z którego dzieci korzystają, słoneczne duże sale, dobrze dobrany personel, kompetentny i kochający dzieci. Mnóstwo zajęć, dzięki którym dzieci się rozwijają, nie zapominając o zabawie. Zosia jest tam szczęśliwa. POLECAM.

http://manufakturastylu.pl/
Link  

Dodaj komentarz do opinii

autor: Renata Wieczorkiewicz
dodano: 2014-06-09 20:54:28

Ocena ogólna: 6

Personel: 6
Wyposażenie: 6
Zajęcia dodatkowe: 5
Wspaniała kadra pedagogiczna, super wyposażenie. Jedyny menkament to droga dojazdowa :-) ale da się przeżyć. Najważniejsze ze dziecko chodzi chętnie i wychodzi z uśmiechem na twarzy. Polecam z czystym sumieniem :-)
Link  

Dodaj komentarz do opinii

autor: Barbara Porczyńska
dodano: 2013-03-26 23:09:09

Ocena ogólna: 6

Personel: 6
Wyposażenie: 6
Zajęcia dodatkowe: 6
Igorek jest na tą chwilę najmłodszym przedszkolakiem, który uczęszcza do grupy adaptacyjnej. Wiadomo, ze pierwsze dni rozłąki są ciężkie dla dziecka jak i dla jego rodziców ale atmosfera jak panuje w tym przedszkolu oraz "ciocie" ,które dokładają wszelkich swoich starań, pozwalają szybko za klimatyzować się Naszym maluchom w nowej sytuacji i otoczeniu. Zajęcia prowadzone w przedszkolu uczą wielu reguł, stymulują aktywność , mają ogromny wpływ na rozwój dziecka już od najmłodszych lat dzięki którym nabywa nowych umiejętności. Jest to miejsce, w którym dzieci czują się bezpiecznie, są kochane i zrozumiane przez ciocie :-) Mam poczucie, ze mój największy Skarb - mój syn jest pod skrzydłami osób, które całe swoje serce wkładają w pracę z dziećmi. Polecam :-)
Link  

Dodaj komentarz do opinii

autor: Monika Grambo
dodano: 2012-11-19 15:56:45

Ocena ogólna: 6

Personel: 6
Wyposażenie: 6
Zajęcia dodatkowe: 6
To było pierwsze przedszkole dla mojego syna. Słowa Pani Dyrektor "Pracujemy również z Rodzicami, a nawet przede wszystkim z Rodzicami" przekonały mnie przy pierwszym kontakcie z tą placówką. Po roku syn opuścił Przedszkole całkowicie samodzielny, uspołeczniony, radosny i co ważne, doskonale przygotowany do adaptacji w nowym środowisku. To doskonały wybór dla Rodziców, którzy wysyłaja swoje pociechy po raz pierwszy do przedszkola.
Link  

Dodaj komentarz do opinii

autor: Justyna Banas
dodano: 2012-09-06 20:33:05

Ocena ogólna: 6

Personel: 6
Wyposażenie: 6
Zajęcia dodatkowe: 6
Jeśli mam wyraźić osobistą opinię uważam, że Przedszkole ABC jest idealnym miejscem dla dziecka. Niesamowicie miły i opiekuńczy personel, interesujące, wypełniające dzień zajęcia, które wspomagają rozwój maluchów w takim stopniu, że niemal każdego dnia potrafią zaskoczyć nabytymi umiejętnościami. Moja córka każdego ranka nie może doczekać się kiedy w końcu pojedziemy do przedszkola...a to najlepszy dowód na atmosferę Przedszkola, uwielbia je. Duża ilość godzin języka angielskiego to kolejny duży plus...jak najbardziej polecam!
Link  

Dodaj komentarz do opinii

autor: Aneta Dylewska
dodano: 2011-09-09 19:25:52

Ocena ogólna: 6

Personel: 6
Wyposażenie: 6
Zajęcia dodatkowe: 6
Jestem mamą dwuletniego Wiktorka, który uczęszcza do grupy adaptacyjnej:), oddając małego w obce ręce obawiałam się, że nikt tak nie zadba o mojego syna tak jak ja. Rozpoczęłam poszukiwania przedszkola i natknęłam się na reklamę przedszkola ABC. Po wykonanym telefonie umówiłam się na wizytę z Panią Dyrektor- Katarzyną. Podczas spotkania zobaczyłam, że rozmawiam nie tylko z osobą kierującą przedszkolem ale przede wszystkim matką która doskonale wie co przeżywam i jak należy zająć się dzieckiem. Urocza kobieta o niesamowitym podejściu do matki a przede wszystkim do dziecka, słowa które wypowiedziała cytuję- ,,ważna dla nas jest nauka dzieciaczków, ale przede wszystkim nie możemy zapomnieć o tym, że są to dzieci i nie mamy zamiaru zabierać im dzieciństwa jeszcze zdążą posiedzieć nad książkami" były kropką nad i . Natomiast Panie przedszkolanki to kobiety o niesamowitej cierpliwości, które za każdym razem przytulają nasze dzieciaczki kiedy w ich oczkach pokazuje się niewielka łezka (pozdrowienia dla Pani Agaty- wychowawczyni grupy). Jestem bardzo zadowolona z przedszkola jak również z każdych zajęć które się tam odbywają.
Link  

Dodaj komentarz do opinii

autor: Agnieszka Pietrzak
dodano: 2011-06-12 20:55:37

Ocena ogólna: 6

Personel: 6
Wyposażenie: 6
Zajęcia dodatkowe: 6
Mateusz lubi chodzić do przedszkola, jest bardzo zadowolony a ja jestem o niego spokojna, bo widzę i słyszę, że jest w dobrych rękach. Panie są zaangażowane, kreatywne i urocze!!
Cieszę się, że moje dziecko wraca z przedszkola uśmiechnięte, czyste i zdrowe.
POLECAM ABC :-)
Link  

Dodaj komentarz do opinii

autor: Magdalena Woźniak-Tietz
dodano: 2010-10-19 11:51:19

Ocena ogólna: 6

Personel: 6
Wyposażenie: 6
Zajęcia dodatkowe: 6
Uważam, że przedszkole jest bardzo dobre, ma duży, wyposażony ogród, z którego dzieci korzystają, słoneczne duże sale, dobrze dobrany personel, kompetentny i kochający dzieci. Mnóstwo zajęć, dzięki którym dzieci się rozwijają, nie zapominając o zabawie. Zosia jest tam szczęśliwa. POLECAM.
Link  

Dodaj komentarz do opinii

autor: Anna Sitek Krakowiak
dodano: 2010-10-15 15:15:04

Ocena ogólna: 6

Personel: 6
Wyposażenie: 6
Zajęcia dodatkowe: 6
Moim zdaniem przedszkole jest świetne. Jasiek je uwielbia a ja patrzę z dumą jak codziennie uczy się czegoś nowego jak się rozwija. Stały kontakt z angielskim, niesamowicie kreatywne panie przedszkolanki, mnóstwo zajęć w ogrodzie i ogromne nastawienie na dzieci i ich potrzeby to zdecydowanie atuty ABC. Zdecydowanie polecam.
Link  

Dodaj komentarz do opinii

Oceń przedszkole

Komentarz do oceny (wymagany)

Podpisz się imieniem i nazwiskiem aby, dodać wiarygodności opinii
(nie będzie publikowany)

Ocena ogólna:

Personel:

Wyposażenie:

Zajęcia dodatkowe:

Treść:

Zapoznałem sie i akceptuję regulamin

Aby uniknąć fałszywych opinii wymagane jest potwierdzenie swojej opinii poprzez wiadomość e-mail, którą otrzymasz po wysłaniu oceny. Zarejestruj się aby tego uniknąć.