Oceń przedszkole
Oceń przedszkole
Oceń Przedszkole
Oceń przedszkole

Angielsko Polskie Przedszkole Niepubliczne Oliver S.C.

Typ: brak specyfiki | niepubliczna

Patron:

Brak patrona

Dane adresowe:

02-650 Warszawa
ul. ul.Bukietowa 9a
woj. mazowieckie

Dane kontaktowe:

tel. 226461158
fax. 226461158

Strona www:

brak

Informacje:

ilość dzieci: brak danych
ilość nauczycieli: brak danych
ilość oddziałów: brak danych

Ocena przedszkola

Ilość ocen: 8

Ocena ogólna:

Personel:

Wyposażenie:

Zajęcia dodatkowe:

Ranking przedszkola

Powiadom znajomego

Powiadom mnie o nowych opiniach

Konto przedszkola

Załóż bezpłatne konto przedszkola, aby wypowiadać się w imieniu placówki.

Tylko dla osób upoważnionych.

Zarejestruj się

Opis przedszkola


Brak opisu przedszkola

Opinie o przedszkolu

Pamiętaj!
Opinie w serwisie ocenprzedszkole.pl są subiektywnymi ocenami rodziców. Korzystaj z serwisu mądrze i podchodź do informacji z rezerwą.
autor: iwo.na
dodano: 2014-12-22 15:20:38

Ocena ogólna: 2

Personel: 4
Wyposażenie: 2
Zajęcia dodatkowe: 2
Dorotko...Angielski jest u Was na niskim poziomie (jak na taką placówkę). Posiłki - HA, HA, HA. Co tydzień to samo, BARDZO mało owoców i warzyw, kotlety z jajka? pierogi z mięsem na którym był gotowany bulion przez dwa tygodnie? kotlety rybne z kostek rybopodobnych? Przykro mi, ale firmy cateringowe akurat mają bardziej (o wiele) zróżnicowane posiłki, nie mówiąc o tym, że pracują w nich dietetycy, a nie jak u Was - menu napisane może i przez dietetyka ale 10 lat temu, jednorazowo, i powtarzane co tydzień...
Link  

Dodaj komentarz do opinii

autor: Monika R.
dodano: 2014-07-12 18:34:56

Ocena ogólna: 1

Personel: 5
Wyposażenie: 2
Zajęcia dodatkowe: 5
ODRADZAM!!!!!!!!!!
Właściciele traktują przedszkole jako maszynkę do robienia pieniędzy, nie liczy się dobro dzieci. Moje dziecko chodziło tam (niestety) przez kilka miesięcy. Przeprowadziłam rozmowę z kilkoma Paniami, które dość szybko zrezygnowały z podjętej tam pracy (nawet po jednym dniu!). Panie pracujące w tym miejscu (którego nie można nazwać przedszkolem), nie pracowały tak jak nauczono je na studiach, czy tak jak nauczono je na praktykach... Musiały robić wszystko pod dyktando ten pazernej baby (p. Dorotki). Wszystko na pokaz, za dużo dzieciaków... Jedzenie w pośpiechu, ponieważ za drzwiami oczekuje kolejna grupa, aby zająć stołówkę. Dzieci w pampersach przesiąkniętych do tego stopnia, aż brudne są rajstopki... Szok! Ale co tu się dziwić, jaka płaca taka praca i do tego traktowanie pracownic jak niewolników i patrzenie im na ręce.
Link  

Dodaj komentarz do opinii

autor: K.
dodano: 2013-11-30 19:04:56

Ocena ogólna: 4

Personel: 6
Wyposażenie: 5
Zajęcia dodatkowe: 4
W zasadzie samo przedszkole oceniam na plus. Panie prowadzą ciekawe zajęcia, dzieci, co można zauważyć je bardzo lubią. Godziny pracy przedszkola też dla rodziców pracujących są plusem. Jedzenie chyba smaczne, bo moja córa nie narzekała nigdy.Jednak kilka rzeczy które można by było udoskonalić to, jak wspomniał ktoś powyżej kontakt z panią dyr. Muszę się zgodzić, że nigdy jej nie ma, albo podczas rozmowy z rodzicem odbiera telefon i biegnie do swojego gabinetu (ja uznaję to jako brak szacunku i poważnego traktowania rodzica/klienta...). Niestety też nie we wszystkich grupach jest asystentka wychowawczyni. Wydawać by się mogło, że jest to standard, tym bardziej w placówkach prywatnych z nie najniższym czesnym - moja siostrzenica chodzi do publicznego i tam w grupie 22 osobowej ma dwie wychowawczynie i panią asystentkę. Na szczęście panie sobie jakoś radzą w Oliverze (chyba). Jak napisałam wyżej jestem zadowolona z przedszkola - moje dziecko lubi tam chodzić, choć mam wrażenie, że to kwestia kadry, a nie samej organizacji.
Link  

Dodaj komentarz do opinii

autor: Beata K.
dodano: 2013-10-08 17:58:24

Ocena ogólna: 1

Personel: 4
Wyposażenie: 3
Zajęcia dodatkowe: 1
Zgadzam się z przedmówcami, którzy NEGATYWNIE oceniają przedszkole Oliver.Współczuję rodzicom, którzy są tak niemądrzy aby posłać tam dziecko. Właściciele prowadzą dochodowy interes, a nie przedszkole. Panie zmieniają się w mgnieniu oka, co nie jest dobre dla dzieci. Nie dziwne, przeprowadzilam mały wywiad z Paniami tam pracującymi i wg relacji nie są w stanie wytrzymać z tą kobietą. Życzę rodzicom więcej mądrości i niedorabianie tych dwoje rekinów rządnych kasy!
Link  

Dodaj komentarz do opinii

autor: Janina Kowalska
dodano: 2013-07-30 13:49:06

Ocena ogólna: 4

Personel: 4
Wyposażenie: 5
Zajęcia dodatkowe: 5
Witam
Moje dziecko uczęszcza do placówki na ul. Chudoby. Postaram się być jak najbardziej obiektywna.
Nie zgadzam sie do końca z powyższymi opiniami.
Absolutnie nie zgadzam się z opinią, że przedszkole jest słabo wyposażone. Osobiście przeszłam po wszystkich w pobliżu np. na ul. Skarbka z Gór, czy róg ul. Głębockiej i Berensona, Słoneczko i jeszcze inne, i to na ul. Chudoby w porównaniu z wymienionymi jest bardzo dobrze wyposażone.
Stwierdzenie, że dziecko boi się właściciela i że właściciel zamyka w aucie- to chyba nawet nie skomentuje. Moje się nie boi.
Jestem zadowolona z języka angielskiego, uważam że powinno być go trochę więcej, pół h w standardzie to mało, a zajęcia są bardzo ciekawe.
Rzeczywiście Pani Dyrektor nie ma na miejscu w placówce, i z przykrością muszę powiedzieć, że raz mnie albo oszukała albo "zapomniała" co mówiła wcześniej. Denerwuje mnie również to , że np odbierając dziecko nie ma już wychowawczyni grupy, i Pani która została na "zmianie" nic nie wie o przebytym dniu, np. czy dziecko zjadło, czy spało itp. Nie podoba mi się również to, że za nieobecność dziecka przedszkole pomniejsza kolejną wpłatę tylko o 5 zł (stawka żywieniowa dzienna), co roku czesne drożeje, a stawka ta nie.
Ja osobiście nie wymagam, aby moje dziecko w wieku 4-5 lat znało znaczenie słów piosenek w jęz angielskim. To naprawdę normalne, że dzieci w domu średnio są chętne do śpiewania piosenek tych z przedszkola , jak chodzę na przedstawienia to jestem w szoku jak dzieciaki recytują i śpiewają, i pewnie każdy rodzic przyzna mi rację.
Fakt, też spotykając innych rodziców słyszę straszne narzekania...ale przecież obok jest tyle przedszkoli i na dodatek tańszych. Dlaczego jeśli są takie uchybienia nie zmianiają przedszkola? Chyba taka nasza natura, ze lubimy narzekać.
Najważniejsze jest to, że moje dziecko bardzo lubi chodzic do tego przedszkola. Ciocie są bardzo lubiane. Nie znam relacji między pracodawcą a pracownikami, więc nie moge nic powiedzieć. Słyszałam plotkę, ze zarobki są na niskim poziomie, jeśli tak to przykre, bo to naprawdę ciężka praca. Nie jestem konfliktową osobą i staram się zawsze nieporozumienia wyjaśniać na spokojnie, co niestety nie moge powiedzieć o niektórych rodzicach.
Ja osobiście - mimo kilku obiekcji jak każdy rodzic- poleciłabym przedszkole.
Link  

Dodaj komentarz do opinii

autor: w.g.
dodano: 2013-06-24 19:48:00

Ocena ogólna: 1

Personel: 1
Wyposażenie: 1
Zajęcia dodatkowe: 1
Personel może nie jest najgorszym ogniwem patrząc z perspektywy rodzica, ale te panie są wychowane przez właścicieli. Wyposażenie skandaliczne, według mnie ani zabawki ani wyposażenie nie jest adekwatne do pieniędzy jakie tam się płaci.. Dzieci nie mają czym się bawić. Zajęcia dodatkowe to chyba jedyny plus tej placówki. Bardzo dobrze prowadzony angielski, teatrzyki, koncerty.
Link  

Dodaj komentarz do opinii

autor: Aleks
dodano: 2013-05-16 21:19:01

Ocena ogólna: 2

Personel: 4
Wyposażenie: 1
Zajęcia dodatkowe: 1
Witam, ja również miałam do czynienia z tym przedszkolem i potwierdzam to co zostało napisane w poprzednich opiniach.
Właścicielom chodzi tylko o pieniądze. To przedszkole to dla nich tylko biznes. Robią wszystko na pokaz.
Rodzice są okłamywani prosto w oczy.
Na chudoby dzieci przedszkolne przebywają na podwórku razem z dziećmi ze szkoły. Chociaż właściciele zaprzeczają.
Dyrekcja (Pani Renata) w tym przedszkolu ma niewiele do powiedzenia, bo o wszystkim decydują właściciele.
Pani Renata- dyrektor placówki- pełni tę samą funkcję w dwóch innych przedszkolach -na Ursynowie i w ząbkach i ciągle jej nie ma, a jak już jest to całymi godzinami rozmawia z właścicielką i kompletnie nie wie co dzieje się w placówce.
W przedszkolu ciągle brakuje jakiejś Pani. W zeszłym roku z powodu ciąży odeszła jedna Pani, ale na jej miejsce nie został nikt inny zatrudniony. Grupę poprowadziła inna Pani przez co grupa rybek- 3 latki (17 osobowa) została z jednym nauczycielem. Właściciele mydlili rodzicom oczy, że w tej grupie pomaga pomoc. Niestety ta Pani była również pomocą w grupie najmłodszej więc jak to możliwe?? Może miała klona :)
Niestety to żałosne a nie śmieszne.
Podobnych sytuacji było wiele więcej.
Na koniec wspomnę jeszcze o niestosownym zachowaniu właściciela w stosunku do Pań w przedszkolu. Takie niby żarciki, ale jak dla mnie bardzo niestosowne.
Przykre, że dla tych ludzi pieniądz jest ważniejszy od dzieci.
Odradzam!!!!! Są placówki w których dzieci i pracownicy mają właściwe warunki przedszkole Oliver do nich zdecydowanie nie należy.
Link  

Dodaj komentarz do opinii

autor: L.O.
dodano: 2011-10-10 11:44:54

Ocena ogólna: 1

Personel: 3
Wyposażenie: 2
Zajęcia dodatkowe: 2
Odradzam w 100%. Drodzy rodzice, pracowałam tam i żal mi tych dzieci z Olivera w Ząbkach. Właściciela to ludzie, dla których liczy się to aby robić wszystko na pokaz przed rodzicami, dzieci nie są w swoich salach. Gniotą się na dole w ogólnej sali jak stado bydła, płaczą, nie mają czasu na zjedzienie posiłku bo czeka następna grupa, przedszkole jest przepełnione, na placu zabaw psie kupy i chora właścicielka (będzie na podziw miła gdy będziecie chcieli zapisać pociechę) ale to co wyprawia z pracownikami przekłada się na to, jak panie zachowują się w stosunku do dzieci tzn. zestresowana osoba nie zaopiekuje się grupą jak należy. Odradzam, a na ewntualne pytania odpowiem z chęcią!
Link  

Komentarze do opinii:

Zgadzam się! Jestem BYŁĄ(Na SZCZĘŚCIE) pracownicą tego przedszkola (wychowawca grupy). Dlaczego zrezygnowalam? Płaca taka, żeby przezyc od pierwaszego do pierwszego, do tego UMOWA ZLECENIE (gdzie w większości przedszkoli moje znajome miały -umowe o prace na "dzien dobry" -wiec dzień wolny, chorobowe są Z WIELKĄ ŁASKĄ. Gdybym zachorowała i miało mnie nie być 2 tygodnie to podejrzewam, że moja umowa-zlecenie by prysła jak bańka mydlana. Nie dziw więc, że często zmienia się kadra (oczywiście właścicielka powie Wam, że pani zaszła w ciąże, albo wyjechała do Chin, albo ma raka dlatego nie pracuje). Nie ma żadnych dodatkowych motywacji (premii czy nawet szkoleń/warsztatów). Nie ma opcji zrobienia awansu zawodowego. W związku z powyższym wkład i zaangażowanie (i tak nie dostrzegane) jest takie jak w pracy w mięsnym (bez urazy).

Na szczęście mam już inną pracę gdzie pracodwacy zależy na pracownikach i niemal nas "zmusza" do szkoleń (za które nam płaci!)- aż chce się coś robić z Maluchami:-)

O. | 2013-02-16 07:44:08

Przedszkole Oliver to tragedia. Córka chodziła tam przez dwa lata. Przedszkole reklamuje się jako dwujęzyczne, a poziom nauczania angielskiego jest skandaliczny. Ale najgorsze jest to, że właściciele kłamią w żywe oczy i oburzają się, gdy się im to kłamstwo udowodni. Pani Dorota wrzeszczy wtedy w niebogłosy, że ona jest osobą prawdomówną i nie pozwoli sobie, by jej wmawiano kłamstwo. Po prostu żenada. Do tego wyżywienie skandaliczne, stale kotleciki, w których przemielone jest wszystko co się da albo naleśniki. Mało owoców, prawi wcale, a podwieczorek sprowadza się do ciast i kanapek ze wstrętną mortadelą. Duża rotacja kazdry. Co roku inna wychowawczyni.Córka podkreśla, że nienawidzi tego przedszkola. Dzieci boją się właściciela. Zamknął jedno dziecko w samochodzie swoim za karę, że zepsuło (jego zdaniem) jakąś zabawkę. Innym razem dziecko zostało zamknięte w sali samo (to było w ich szkole podstawowej, ale to w tym samym budynku) bez opieki za karę. NIe radzą sobie z wieloma dziećmi i rozwiązują z nimi umowę ( np. w szkole podstawowej ostatnio rozwiązali z jedną mamą, bo chłopiec był niegrzeczny w przedszkolu). Dzieci nie są zachęcane do mówienia w języku angielskim, śpiewają piosenki, których nie rozumieją.

Luiza Macieikowska | 2013-05-27 15:29:09

Cieszę się, że rodzice również dostrzegają ułomność tego przedszkola:) Wybór odpowiedniej placówki to naprawdę ważna decyzja.
A propo szkoły oliver to bez wątpienia wielka porażka. Nawet dyrektora zwolnili bo im nie odpowiadał. Jak to możliwe że zatrudnia się osobę na tak odpowiedzialne stanowisko a potem się ją zwalnia mówiąc, że nie zgadzają się jej papiery...
W porządnych przedszkolach zatrudniany jest psycholog i jak są problemy wychowawcze z którymś z dzieci nauczyciel konsultuje się ze specjalistą. w oliverze można tylko pomarzyć. Brak fachowej opieki!!!

Aleks | 2013-06-23 20:31:04

Myślę, że inni rodzice też powinni się zainteresować co dzieje się w tym przedszkolu. Według mnie tam dba się tylko o estetykę, powierzchowność tego miejsca. Nikt nie dba o to czy dzieci siedzą przy krzesłach odpowiedniej wysokości, co ma ogromne znaczenie jeśli chodzi o zdrowe kręgosłupy w przyszłości. To samo tyczy się menu - piękne tylko na karce. W rzeczywistości porażka! Jedyne słuszne stwierdzenie, to że przedszkole jest tylko źródłem pieniędzy. Szkoda, że panie nauczycielki są pod taką presją, że nie mogą nawet iść na kilka dni chorobowego. Drodzy rodzice zwracajmy uwagę na szczegóły!

w.g. | 2013-06-24 19:45:03

Dodaj komentarz do opinii

Oceń przedszkole

Komentarz do oceny (wymagany)

Podpisz się imieniem i nazwiskiem aby, dodać wiarygodności opinii
(nie będzie publikowany)

Ocena ogólna:

Personel:

Wyposażenie:

Zajęcia dodatkowe:

Treść:

Zapoznałem sie i akceptuję regulamin

Aby uniknąć fałszywych opinii wymagane jest potwierdzenie swojej opinii poprzez wiadomość e-mail, którą otrzymasz po wysłaniu oceny. Zarejestruj się aby tego uniknąć.