Oceń przedszkole
Oceń przedszkole
Oceń Przedszkole
Oceń przedszkole

CALINECZKA

Typ: brak specyfiki | niepubliczna

Patron:

CALINECZKA

Dane adresowe:

62-030 Luboń
ul. Poniatowskiego 42 A
woj. wielkopolskie

Dane kontaktowe:

tel. 618139555
fax. 618139555

Strona www:

www.calineczka.net

Informacje:

ilość dzieci: brak danych
ilość nauczycieli: brak danych
ilość oddziałów: brak danych

Ocena przedszkola

Ilość ocen: 9

Ocena ogólna:

Personel:

Wyposażenie:

Zajęcia dodatkowe:

Ranking przedszkola

Powiadom znajomego

Powiadom mnie o nowych opiniach

Konto przedszkola

Załóż bezpłatne konto przedszkola, aby wypowiadać się w imieniu placówki.

Tylko dla osób upoważnionych.

Zarejestruj się

Opis przedszkola


Brak opisu przedszkola

Opinie o przedszkolu

Pamiętaj!
Opinie w serwisie ocenprzedszkole.pl są subiektywnymi ocenami rodziców. Korzystaj z serwisu mądrze i podchodź do informacji z rezerwą.
autor: Kasie
dodano: 2020-08-13 16:54:13

Ocena ogólna: 6

Personel: 6
Wyposażenie: 5
Zajęcia dodatkowe: 6
Baaardzo polecam to przedszkole. W zeszlym roku kupiono do kuchni piec konwekcyjny, kucharki gotują bez tłuszczu. Córka chwali jedzenie, często są kasze, jedzenie robione na miejscu. Córka pije kompot ale do wyboru jest też woda. Zreszta w szatni też jest dystrybutor z wodą. Panie przemiłe, pomocne. Widać, że z doświadczeniem. Angielski na bardzo wysokim poziomie, córka chodziła na lekcje indywidualne, dużo wyniosła. Jest ogromny ogród z 3 płacami zabaw od 2 lat, czegoś tak pięknego nie widziałam w żadnym innym prz dsxkolu, a byłam na 3 drzwiach otwartych.
Link  

Dodaj komentarz do opinii

autor: Paulina
dodano: 2017-09-26 12:33:14

Ocena ogólna: 6

Personel: 6
Wyposażenie: 6
Zajęcia dodatkowe: 6
Jestem w 100% zadowolona, moje dziecko z uśmiechem chodzi do Calineczki i to jest dla mnie najważniejsze...Duży ogród, kuchnia na miejscu, Panie bardzo miłe... Polecam!!!
Link  

Dodaj komentarz do opinii

autor: stenia
dodano: 2014-06-24 23:42:56

Ocena ogólna: 6

Personel: 6
Wyposażenie: 6
Zajęcia dodatkowe: 6
Polecam to przedszkole wszystkim rodzicom. Panie się starają czasem nawet za bardzo (widać ze często są po prostu zmęczone). Kochane Panie, my i tak was kochamy, dajcie sobie czasem odpoczęć, my widzimy jak można dać w kość. Jutro będzie lepiej.
Link  

Dodaj komentarz do opinii

autor: zatroskany rodzic
dodano: 2014-06-23 22:06:28

Ocena ogólna: 3

Personel: 4
Wyposażenie: 3
Zajęcia dodatkowe: 4
Co do personelu faktycznie nie mam zastrzeżeń. Panie są miłe, zaangażowane w pracę i uśmiechnięte. Niestety nic dobrego nie mogę powiedzieć na temat Pani Dyrektor. Po kilku rozmowach z rodzicami innych dzieci, dowiedziałam się że każdy płaci inną co miesięczną stawkę za dziecko. Okazało się, że Pani Dyrektor ocenia po wyglądzie i samochodzie zamożność rodziny i wg tego ustala wysokość miesięcznej opłaty. Jedni rodzice płacą za żłobek lub też przedszkole 600 a inni nawet i 1000zł. I nie jest to związane z żadnymi dodatkowymi zajęciami. Poza tym niesamowicie oszczędza na naszych dzieciach i najzwyczajniej oszukuje rodziców jadłospisem. Miałam wątpliwą przyjemność kilkakrotnie pojawić się w porze śniadania lub podwieczorku i byłam zszokowana. To co w jadłospisie nazywa się sałatką owocową w rzeczywistości jest ćwiartką jabłka, lub też to co nazwane jest paróweczką z pomidorkami, cebulką i mieszanym pieczywem jest zwykłą dmuchaną bułką z masłem. Coś okropnego! Ponadto ograniczają dzieciom napoje, po rozmowie z dzieckiem dowiedziałam się że dostało tylko pół kubka herbaty, a następny napój podawany jest dopiero do obiadu. Nie wiem na co idą pieniądze, które rodzice płacą za swoje dzieci, bo na pewno nie na dobre jedzenie, albo co najmniej normalne. Jest to bardzo przykre. Pani dyrektor jest chyba niestety na złym miejscu, bo na dzieciach się nie oszczędza. Absolutnie nie polecam nikomu Calineczki. Nikomu kto chce żeby jego dziecko było zdrowe, jadło smacznie i nie odczuwało pragnienia w trakcie pobytu w przedszkolu lub też żłobku.
Link  

Dodaj komentarz do opinii

autor: GROCHAL ANNA
dodano: 2014-04-24 10:55:22

Ocena ogólna: 6

Personel: 4
Wyposażenie: 5
Zajęcia dodatkowe: 5
ZADOWOLENI DZIECI TO ZADOWOLENIE RODZICÓW NIE MAM ZASTRZEŻEŃ JESTEM TAM CODZIENNIE CIESZĘ SIĘ Z MOJEGO WYBORU I POLECAM !!
Link  

Dodaj komentarz do opinii

autor: marta
dodano: 2012-10-21 20:31:07

Ocena ogólna: 4

Personel: 4
Wyposażenie: 4
Zajęcia dodatkowe: 4
W nawiązaniu do poprzedniczki uważam że przedszkole na bardzo wysokim poziomie .JESTEŚ niesprawiedliwa oceniasz tylko ze strony kapryśnego rodzica .Moje dziecko tam chodzi i widzę że wszyscy się tam bardzo starają i dbają o dobro dzieci pod każdym względem.Rozpoczynając od gory a kończąc na dole .Każda Pani ma wykształcenie wyższe.Polecam placoówkę dzieci tam chętnie chodzą i rodzice są spokojni o opiekę pod dobrym okiem i warunkami stworzonymi do dobrego samopoczucia dzieci.
Link  

Dodaj komentarz do opinii

autor: mama
dodano: 2012-04-06 12:13:31

Ocena ogólna: 3

Personel: 6
Wyposażenie: 4
Zajęcia dodatkowe: 4
Jeśli chodzi o opiekę to nie mam zastrzeżeń. co do jedzenia to faktycznie są Panie kucharki ale jedzenie daje dużo do myślenia na śniadanie chleb suchy lub z margaryną!!! widziałam to na własne oczy przyprowadzając córkę do przedszkola w trakcie jedzenia. Na obiad wszystko z cukrem a na podwieczorek często jabłko. dzieci chodzą głodne i często uzależnione od cukru.
Link  

Dodaj komentarz do opinii

autor: monika
dodano: 2011-08-17 23:01:05

Ocena ogólna: 4

Personel: 5
Wyposażenie: 4
Zajęcia dodatkowe: 6
Jestem bardzo zadwolona chodzi już tam moje 2 dziecko.Panie wychowawczynie z odpowiednimi kwalifikacjami,maja zawsze czas aby porozmawiac o dziecku. Język angielski na bardzo wysokim poziomie .Dzieci uczą sie przez zabawe .Warto w to inwestować.Kuchnia na miejscu nie catering.Jest wspaniały ogród dzieci są na nim codziennie bez względu na pogode nawet w zimie .TO BYŁ TRAFNY WYBÓR,Monika.
Link  

Dodaj komentarz do opinii

autor: Anna
dodano: 2010-11-30 23:47:30

Ocena ogólna: 5

Personel: 6
Wyposażenie: 5
Zajęcia dodatkowe: 6
Generalnie jestem zadowolona z tego przedszkola. Co prawda mogloby byc dluzej otwarte
( teraz jest do 17), ale poza tym wszystko jest ok, moje dziecko chetnie tam idzie i to jest przeciez najwazniejsze. Jedzeni przygotowuja kucharki na miejscu, wiem,ze nad programem czuwa kurator, wychowawczyni jest mila i przeprowadza z dziecmi dosc ciekawe zajecia, no i angielksi jest na bardzo wysokim poziomie. wyslalam syna na kurs angielskiego,nie jest moze tanio, ale wiedze,ze to nie sa pieniadze wyrzucone w bloto. Mały spiewa wiele piosenek, mowi juz nawe zdaniami. A, jest duzy ogrod i sala gimnastyczna.
Pozdrawiam, Ania.
Link  

Dodaj komentarz do opinii

Oceń przedszkole

Komentarz do oceny (wymagany)

Podpisz się imieniem i nazwiskiem aby, dodać wiarygodności opinii
(nie będzie publikowany)

Ocena ogólna:

Personel:

Wyposażenie:

Zajęcia dodatkowe:

Treść:

Zapoznałem sie i akceptuję regulamin

Aby uniknąć fałszywych opinii wymagane jest potwierdzenie swojej opinii poprzez wiadomość e-mail, którą otrzymasz po wysłaniu oceny. Zarejestruj się aby tego uniknąć.