Katolickie Niepubliczne Przedszkole Językowe "Dzieciątka Jezus"

Typ: brak specyfiki | niepubliczna

ul. Sobieskiego 15
woj. mazowieckie

ilość dzieci: brak danych
ilość nauczycieli: brak danych
ilość oddziałów: brak danych

autor: Mama
dodano: 2013-06-04 23:00:45

Duża rotacja personelu w ciągu roku szkolnego, duże grupy - 25 dzieci. Brak komunikacji z rodzicami. Gdy jest problem obwiniani są rodzice, którzy są "roszczeniowi i problematyczni". Nie polecam.

autor: Joanna
dodano: 2013-05-07 21:46:31

Chciałabym się dowiedzieć o aktualne opinie dotyczące tego przedszkola. A zwłaszcza najmłodszej grupy Primawera. Słyszałam od znajomych, że jest tam teraz bardzo miła i raczej fachowa nauczycielka i że dzieci ją lubią. Słyszałam też, że z pomocą jest tam nie najlepiej, bo po południu pani zostaje sama z całą grupą maluszków, no i że ta ich sala jest taka malutka!
proszę o Wasze opinie. Skłaniam się nad wysłaniem tam swojego dziecka, ale starsze opinie trochę mnie powstrzymują.

autor: gaudi
dodano: 2012-01-30 12:18:39

moje dziecko tam chodziło i w porównaniu z innymi przedszkolami , to tragedia - dotyczy to personelu , poziomu i zasad wprowadzonych przez ksiedza ktory jest tam Big Brother ; brońcie swoich dzieci przed tym miejscem !!!

Komentarze do opinii:

Zgadzam sie w 100%. Przestrzegam przed tym przedszkolem. Moje dziecko tam chodziło - co roku zmieniały się nauczycielki, grupy były bardzo liczne (25-osobowe), mimo wczesniejszych zapewnień, że będą liczyły maksymalnie 18 osób. Ksiądz uważa to przedszkole za swoje królestwo i zupełnie nie liczy się z opiniami rodziców ani kadry. Zajęcia dodatkowe były na bardzo słabym poziomie.

agi | 2012-03-07 10:59:13

autor: Agnieszka Lewandowska
dodano: 2009-08-03 13:37:26

Przedszkole ma świetne warunki lokalowe i duzy ładny, plac zabaw. Mam jednak sporo uwag do sposobu komunikacji z rodzicami i kompetencji personelu...