Miejskie Przedszkole "Mali Odkrywcy" w Ełku

woj. warmińsko-mazurskie

autor: mama
dodano: 2012-08-21 09:56:48

Personel bardzo dobry, duży wybór zajęć dodatkowych, niestety minusem jest złe wyposażenie:
ogrodzenie w przedszkolu bardzo w złym stanie dzieci nie raz przechodziły przenie wprost na ulicę (wiele razy były zbierane podpisy rodziców o środki na ogrodzenie jak dobrze pamiętam do prezydenta no ale jak nie było tak i niema) zabezpieczenia są mizerne bo wieczorami na przedszkolu przesiaduję młodzież a później dzieci w ogrodzie tam gdzie wieczorem balowali starsi bawią się dzieci a nie wiadomo co było wcześniej tam robione i co może znaleźć taki maluch. Atmosfera i podejście do dziecka jest świetne, jedzenie robione w kuchni przez panie kucharki jest także ok, pomimo iż budynek jest już starszy w środku panuje porządek, jest przytulnie, czysto.

autor: Monia
dodano: 2010-06-20 12:57:56

Bardzo dobre przedszkole. Moje dzieci tam chodzily. Jestem zachwycona. Maja bardzo fajne nauczycielki. Najlepsza Pani Asia, zawsze wiele uwagi przyklada do rozwijania dzieci pod katem artystycznym i muzycznym. Dzieci do dzis wspominaja zajecia z rytmiki, pozdrawiam i polecam