Miejskie Przedszkole nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi

fax. brak danych

autor: Ania
dodano: 2014-02-07 11:59:59

To przedszkole prowadzone jest przez osoby z pasją, które kochają swoją pracę i dzieciaczki. Udało im się stworzyć przytulne miejsce, gdzie dzieci mają swój świat zabaw i nauki. Dają dzieciom poczucie wartości, mobilizując je do wspólnego odkrywania świata. Są ciepłymi osobami, przy których dzieci czują się kochane.

autor: mama
dodano: 2013-01-07 14:21:28

Moim zdaniem przedszkole jest świetne. Synek je uwielbia a ja patrzę z dumą jak codziennie uczy się czegoś nowego, jak się rozwija. Pani Dyrektor - urocza kobieta o niesamowitym podejściu do rodziców a przede wszystkim do dzieci. Język angielski, rytmika, kreatywne panie wychowawczynie, mnóstwo zajęć w ogrodzie i ogromne nastawienie na dzieci i ich potrzeby to zdecydowanie atuty przedszkola. Jestem bardzo zadowolona z przedszkola jak również z każdych zajęć które się tam odbywają. Zdecydowanie polecam.

autor: iga.l
dodano: 2011-06-23 19:44:20

Przedszkole raczej przeciętne. Gadżety owszem są, ale po co je rodzicom, jeśli są wykonane przez przedszkolanki, a nie przez dzieci. Wszystko jest raczej ustawione pod rodziców: przedstawienia, prezenty, sztuczne uśmiechy, a tak na prawdę, gdy rodziców nie ma w pobliżu, to są krzyki, wyzwiska pod adresem dzieci. Nie wspomnę już o tym, że dzieci często pozostają pod opieką woźnej. Angielski jest na dobrym poziomie, również pani Iwonka jest przemiła. Szkoda tylko, że nie przedłużono umowy pani Kasi. Jesli nie było wolnego etatu, to pani dyrektor mogła pójść na emeryturę. Widać po niej ogromne zmęczenie.

autor: platynka
dodano: 2011-05-30 23:50:11

Oceniłam to przedszkole na maX-a! Sześć punktów na sześć! Nie piszę tego bezpodstawnie, bowiem 4-lata temu ...miałam kilka podejść do różnych przemyskich przedszkoli. Ale dopiero tutaj wychowawczyni - P. Alinka i Pani Dyrektor Ela potrafiły przekonać i "oswoić" Małą Mamicórkę ;) Za dwa tygodnie, Mała kończy przedszkole i po wakacjach idzie do szkoły. Przedszkole dało jej (dzięki Pani Alince) pewności siebie i odwagi. Nie wiem jak jest z innymi wychowawczyniami, ale ... mojej córce trafił się wspaniały i kompetentny przedszkolny pedagog. Kuchnia też jest dobra, bo Mała zjada wszystko, choć jest niejadkiem. Są świetne przedszkolne występy, robione przez dzieci dla rodziców pamiątkowe gadżety etc.etc. Ciepła i rodzinna atmosfera! Dzieci ucza sie tam tańczyć, znają podstawy angielskiego, uczestniczą w rożnych konkursach ( córka ;sportowym i recytatorskim).. Ja, polecam!