Miejskie Przedszkole Nr 4

fax. brak danych

autor: Rodzic
dodano: 2011-11-28 10:10:47

przedszkole nr:4 w Częstochowie - Jako rodzice jesteśmy bardzo zawiedzeni. Kontaktowe dziecko, garnące się do innych dzieci, wesołe i rezolutne nagle zaczęło dostawać histerii przed wyjściem do przedszkola. Postanowiliśmy zobaczyć jak wyglądają zajęcia i spędzić z dzieckiem troszkę czasu w przedszkolu, ku ogromnemu niezadowoleniu Pań prowadzących zajęcia. Okazuje się, że dzieci obowiązuje swego rodzaju musztra i przekonanie, że od 3 roku życia dzieci powinny być w 100% samodzielne. Brak jakiejkolwiek serdeczności i podejścia do dzieci - a polecenia wydawane są suchym głosem - przypomina mi się przedszkole za moich czasów. Okazuje się, że w okolicy to nie 1 przypadek takiej sytuacji i już kilka dzieciaczków przechodziło tu swój mały horror, a po zmianie przedszkola problem zanika jak ręką odjął. Apeluje do rodziców, którym gonitwa za pracą tzw:. adaptacyjne zachowanie dziecka i przede wszystkim walka o jakiekolwiek miejsce dziecka w przedszkolu zasłania oczy - macie prawo do własnej kontroli nad tym w jakim środowisku przebywa Wasze dziecko w najważniejszych latach życia - od tego też będzie zależała jego przyszłość. My szukamy kolejnego przedszkola!!!!!