Miejskie Przedszkole Nr 94

woj. śląskie

autor: iwona dysy
dodano: 2012-06-12 20:44:17

To wspaniałe przedszkole ze wspaniałą zaangażowaną kadrą pedagogów i wspaniałym personelem pomocniczym. Przedszkole publiczne z dużą ilością zajęć proponowanych dzieciom, realizowanych na najwyższym poziomie. Kadra poświęca swój prywatny czas na organizację i realizację wielu zajęć, kółek oraz imprez. Wszystko tak, jak powinno być, by nasze dzieci prawidłowo się rozwijały i były szczęśliwe.
Ponadto przedszkole posiada Ogólnopolski Tytuł i Certyfikat Jakości ?PARTNERSKIE PRZEDSZKOLE?im. Ireny Dzierzgowskiej, który jest nadawany tym placówkom wychowania przedszkolnego na terenie całego kraju, które uczestniczą w realizacji ogólnopolskiego programu ?PARTNERSKIE PRZEDSZKOLE?. Ten Certyfikat to świadectwo wysokiej
jakości usług dla małego dziecka w takich obszarach jak: Baza i Zasoby, Rozwój, Programy, Marketing. Moje drugie dziecko kończy to przedszkole, z wielkim żalem rozstajemy się z tym miejsce i wspaniałymi ludźmi, z którzy je tworzą.