Oceń przedszkole
Oceń przedszkole
Oceń Przedszkole
Oceń przedszkole

Miejskie Przedszkole Nr 99 w Katowicach

Typ: brak specyfiki | publiczna

Patron:

Brak patrona

Dane adresowe:

40-755 Katowice
ul. Józefa Płochy 6
woj. śląskie

Dane kontaktowe:

tel. 322063016
fax. 322063016

Informacje:

ilość dzieci: 119
ilość nauczycieli: 13
ilość oddziałów: 5

Ocena przedszkola

Ilość ocen: 3

Ocena ogólna:

Personel:

Wyposażenie:

Zajęcia dodatkowe:

Ranking przedszkola

Powiadom znajomego

Powiadom mnie o nowych opiniach

Konto przedszkola

Załóż bezpłatne konto przedszkola, aby wypowiadać się w imieniu placówki.

Tylko dla osób upoważnionych.

Zarejestruj się

Opis przedszkola


Brak opisu przedszkola

Opinie o przedszkolu

Pamiętaj!
Opinie w serwisie ocenprzedszkole.pl są subiektywnymi ocenami rodziców. Korzystaj z serwisu mądrze i podchodź do informacji z rezerwą.
autor: Mieczysław Graczyk
dodano: 2013-03-23 13:04:56

Ocena ogólna: 6

Personel: 6
Wyposażenie: 6
Zajęcia dodatkowe: 6
Moje wnuczęta chodziły i chodzą do tego przedszkola. Opieka, zajęcia i wyposażenie na najwyższym poziomie ! Polecam zainteresowanym rodzicom !
Link  

Dodaj komentarz do opinii

autor: Mama
dodano: 2009-04-01 11:46:14

Ocena ogólna: 6

Personel: 6
Wyposażenie: 6
Zajęcia dodatkowe: 6
Moj syn ukończył naukę w Miejskim Przedszkolu nr 99. Jest teraz jednym z najlepszych uczniów w klasie. Przedszkole zawsze wspomina z uśmiechem a i ja jestem bardzo zadowolona i polecam wszystkim. Zajęcia dodatkowe są ciekawe i róznowrodne. A wszelkiego rodzaju imprezy ( Dzień Matki,Jasełka itd)były zawsze perfekcyjnie dopracowane i dostarczały nam zawsze wielu wzruszeń. Nasza ocena To 6 na 6 pkt. POLECAM SERDECZNIE !
Link  

Dodaj komentarz do opinii

autor: mama 5-latki
dodano: 2009-03-30 09:20:40

Ocena ogólna: 5

Personel: 4
Wyposażenie: 6
Zajęcia dodatkowe: 6
Córka uczęszcza do tego przedszkola od 3 lat. Ogólnie jestem zadowolona, jednak obawiam się zerówki. Nie podoba mi się podejście do dzieci pewnej nauczycielki (uczy dzieci z zerówki). Koleżanka miała poważne kłopoty z synkiem swoim, jak chodził do zerówki, sama widziałam zresztą, że ta Pani jest za nerwowa, potrafi nawet "dzień dobry" nie odpowiedzieć, jak ma zły humor chyba. Często zdarza się, że rozmawiają sobie przyjemnie w większych grupkach i nawet nie zauważają, że ktoś na salę wchodzi lub wychodzi (to jest brak zainteresowania otoczeniem moim zdaniem). To moje jedyne główne zastrzeżenia.
Link  

Komentarze do opinii:

Jestem ojcem , który obawia się z kolei, że móej syn nie dostanie się do zerówki w MP99. Jest ogromne zainteresowanie i ogromna liczba chetnych. Przedszkole ma w środowisku nienaganna opinię. Ludzie "zabijają " sie o miejsce w tej zerówce - zrobi Pani wielką przysługe mi i i nnym rodzicom jeśli zrezygnuje Pani z tej zerówki.

JA | 2009-04-01 11:45:06

Szanowna Pani zaręczam, ze nie ma się czego obawiać! Ja jestem bardzo zadowolona z tej zerówki. Może to nie jest wina nauczycielki, że Pani koleżanka miała "kłopoty z synkiem swoim". Brak odpowiedzi na "dzień dobry" jest może po prostu wynikiem nie dosłyszenia. Wydawanie negatywnych opini na czyjś temat, ponieważ miał "zły humor" to chyba żart, więc nie będę tego komentować! Niech pani przemyśli czy "brak zainteresowania otoczeniem" nie wynikał z faktu, że nauczycielka była zainteresowana wyłącznie dziećmi , w tym Pani dzieckiem... Ja w każdym bądź razie polecam to przedszkolei jego nauczycielki!

mama | 2009-04-01 14:08:11

Cieszę się, że Pani jest zadowolona, to Pani opinia i ma Pani prawo do niej, Ja mam inne zdanaie pozwoli Pani. To co opisałam nie wynikało z jednorazowego incydentu i wiem co pisałam dokładnie, jakie są źródła takiej opini. Nie jest to moje "widzimisię". A o sytuacji synka mojej znajomej nie będę się tu rozpisywać szczegółowo, bo to nie forum o tym chłopczyku. Pozdrawiam i pamiętajmy - każdy ma prawo do swojej opini.

mama 5 - latki | 2009-04-07 12:47:38

Dodaj komentarz do opinii

Oceń przedszkole

Komentarz do oceny (wymagany)

Podpisz się imieniem i nazwiskiem aby, dodać wiarygodności opinii
(nie będzie publikowany)

Ocena ogólna:

Personel:

Wyposażenie:

Zajęcia dodatkowe:

Treść:

Zapoznałem sie i akceptuję regulamin

Aby uniknąć fałszywych opinii wymagane jest potwierdzenie swojej opinii poprzez wiadomość e-mail, którą otrzymasz po wysłaniu oceny. Zarejestruj się aby tego uniknąć.