MP 12

fax. brak danych

autor: Kasia
dodano: 2015-02-18 20:54:33

Bardzo kiepskie przedszkole. Gdybym miałamożliwość dowozić dziecko gdzie indziej na pewno bym to robiła. W każdej sali jest telewizor, który dzieci oglądają codziennie! Spacery tylko przy naprawdę ładnej pogodzie, mycie zębów miało być codziennie a jest "jak się uda", gimnastyka miała być raz w tygodniu a w okresie od września do lutego była 2 razy! Brak sali gimnastycznej i porządnego placu zabaw. Jedzenie słabiutkie - króluje cukier. Zajęcia dodatkowe to tańce i rytmika - wszystko dodatkowo płatne. A jak ktoś nie chce płacić za te zajęcia to dziecko na nich siedzi na krzesełku z boku i nie bierze też udziału w żadnych przedstawieniach jak np. dzień babci lub dzień mamy gdyż warunkiem uczestnictwa jest chodzenie na lekcje tańca! W dzień dzieci mają słabo zorganizowany czas, więc się nudzą. A jak się nudzą to mają kary i tak w kółko. Moje dziecko ma 5 lat i nie umie żadnej piosenki w całości! Co chwilę na coś trzeba płacić: teatrzyki, wyjazdy, koncerty, karty pracy, kredki (wymagane niełamiące firmy BIC 2 opakowania na jedno dziecko w sumie za ok. 30zł), na zabawki i wiele wiele innych. Angielski na marnym poziomie - dziecko zna dwa słowa, z francuskiego nie zna ani jednego.

autor: Magda
dodano: 2009-03-12 15:22:57