Niepubliczne Przedszkole Artystyczne nr 113 "Akademia Sztuk Dziecięcych"

Typ: brak specyfiki | niepubliczna

ul. Nobla 3
woj. mazowieckie

ilość dzieci: brak danych
ilość nauczycieli: brak danych
ilość oddziałów: brak danych

Do wspólnego poznawania świata zapraszamy od 7.30 do 18.00.

Oferta przedszkola

Edukacja przedszkolna o profilu artystycznym, ze szczególnym uwzględnieniem sztuk scenicznych. Współpracujemy z choreografami, reżyserami, plastykami, scenografami. Organizujemy Festiwal Teatrów Przedszkolnych "Ograć Zimę" w Warszawie, który cieszy się coraz większą popularnością. Stawiamy na kreatywność, rozwój indywidualny dziecka i wszechstronne podejście do edukacji. Ponad standardowy program edukacji przedszkolnej realizujemy autorskie programy pracy artystycznej.

Wyżywienie

Posiłki przygotowywane we własnej kuchni. Wybieramy ekologiczne, zdrowe produkty, zrównoważone składniki odżywcze oraz takie, które nie tylko rodzic polubi. :)

Zajęcia dodatkowe

Zajęcia plastyczne, teatralne, muzyczne, taneczne, sportowe, językowe wyjścia do teatrów, muzeów, wyjazdy edukacyjne. Organizujemy i aktywnie uczestniczymy w wielu festiwalach i konkursach. Do wspólnej zabawy zapraszamy również rodziców, którzy występują dla dzieci podczas uroczystości przedszkolnych. Współpracujemy z mediami i chętnie gościmy u nas znanych i lubianych ludzi kultury i sztuki.

Osiągnięcia

Organizacja Festiwalu Teatrów Przedszkolnych w Warszawie, współpraca z czołowymi nazwiskami świata teatru i sztuk scenicznych.

autor: Poważny Marek
dodano: 2012-04-02 19:08:26

Jestem ojcem czterolatka i muszę przyznać, że zaskoczył mnie pozytywnie poziom tego przedszkola. Po opiniach znalezionych w internecie wnioskowałem, że nie koniecznie moje dziecko się tam odnajdzie. Ale sprawdziłem, rozmawiając z Panią Dyrektor. Okazuje się, że jakiś czas temu zmieniła się Pani Dyrektor i przedszkole od razu wyszło na prostą. Zajęcia artystyczne to nie tylko hasło reklamowe. Wizyty w domach kultury, imprezy, a najlepsze są tygodnie tematyczne. Dla mnie bomba.

autor: Mama Pięciolatka
dodano: 2012-03-24 17:44:33

Dobre przedszkole, którego kadra zarządzająca inwestuje i dba o poziom edukacji. Jestem zadowolona z usług, a mój synek czuje się tam wspaniale od roku. Nazwiska rodziców, którzy posłali tam dzieci mówią same za siebie. :) Najbardziej wymagający ludzie w Warszawie właście tu lokują swoje nadzieje na rozwój pociech.

Komentarze do opinii:

jacy to wymagający ludzie?

adam | 2012-04-02 19:53:33