Oceń przedszkole
Oceń przedszkole
Oceń Przedszkole
Oceń przedszkole

Niepubliczne Przedszkole Artystyczno-Językowe Puchatkowo

Typ: brak specyfiki | niepubliczna

Patron:

Brak patrona

Dane adresowe:

30-721 Kraków
ul. Lipska 55
woj. małopolskie

Dane kontaktowe:

tel. 126530671
fax. brak danych

Informacje:

ilość dzieci: brak danych
ilość nauczycieli: brak danych
ilość oddziałów: brak danych

Ocena przedszkola

Ilość ocen: 10

Ocena ogólna:

Personel:

Wyposażenie:

Zajęcia dodatkowe:

Ranking przedszkola

Powiadom znajomego

Powiadom mnie o nowych opiniach

Konto przedszkola

Załóż bezpłatne konto przedszkola, aby wypowiadać się w imieniu placówki.

Tylko dla osób upoważnionych.

Zarejestruj się

Opis przedszkola


Brak opisu przedszkola

Opinie o przedszkolu

Pamiętaj!
Opinie w serwisie ocenprzedszkole.pl są subiektywnymi ocenami rodziców. Korzystaj z serwisu mądrze i podchodź do informacji z rezerwą.
autor: Karolina
dodano: 2018-09-05 12:01:04

Ocena ogólna: 1

Personel: 3
Wyposażenie: 2
Zajęcia dodatkowe: 2
Kpina. Jeżeli ktoś chce zarabiać minimalną krajową, dać się wykorzystywać na każdym polu - zapraszam do Puchatkowa. Dyrekcja niekompetentna. Jak zauważają rodzice - mydląca oczy, na szczęście mało kto daje się na to nabierać. Mikro sale na ponad 20 dzieci? Na takiej powierzchni 10 os max wg wymogów - ewidentne układy z sanepidem. Brak badań sanepidowskich u pracowników? Zapraszam. Przystosowany ogród działkowy pełen niebezpiecznych, rozlatujących się sprzętów? Również zapraszam. Posiłki zamawiane dla mniejszej ilości dzieci niż faktyczny stan w przedszkolu? Proszę bardzo - niech pieniądze idą do kieszeni pracodawcy :) Zachęcam do zapoznania się z uprawnieniami osób pracujących w przedszkolu zostających sami z dziećmi. Dyrektorka nie zorientowana co się dzieje w jej własnej placówce. Dziewczyny rezygnujące po paru dniach pracy. Jedynym plusem przedszkola jest kadra, której zależy na wychowaniu dzieci. Pozdrawiam i zachęcam do przemyślenia czy warto posyłać tam swoje dziecko.
Link  

Dodaj komentarz do opinii

autor: Były pracownik.
dodano: 2018-08-13 21:54:26

Ocena ogólna: 3

Personel: 5
Wyposażenie: 2
Zajęcia dodatkowe: 2
Kpina. Jeżeli ktoś chce zarabiać minimalną krajową, dać się wykorzystywać na każdym polu - zapraszam do Puchatkowa. Dyrekcja niekompetentna i niepoważna. Jak zauważają rodzice - mydląca oczy, na szczęście mało kto daje się na to nabierać. Mikro sale na ponad 20 dzieci? Na takiej powierzchni 10 os max wg wymogów - ewidentne układy z sanepidem. Brak badań sanepidowskich u pracowników? Zapraszam. Przystosowany ogród działkowy pełen niebezpiecznych, rozlatujących się sprzętów? Również zapraszam. Posiłki zamawiane dla mniejszej ilości dzieci niż faktyczny stan w przedszkolu? Proszę bardzo - niech pieniądze idą do kieszeni pracodawcy :) Zachęcam do zapoznania się z uprawnieniami osób pracujących w przedszkolu zostających sami z dziećmi. Dyrektorka nie zorientowana co się dzieje w jej własnej placówce. Dziewczyny rezygnujące po paru dniach pracy. Jedynym plusem przedszkola jest kadra, której zależy na wychowaniu dzieci. Oczywiście oprócz córeczki dyrektorki. Pozdrawiam i zachęcam do przemyślenia tego co dzieje się w tej placówce.
Link  

Dodaj komentarz do opinii

autor: Zen
dodano: 2017-07-19 19:42:37

Ocena ogólna: 2

Personel: 2
Wyposażenie: 1
Zajęcia dodatkowe: 2
Jestem związany z przedszkolem od dłuższego czasu (drugie dziecko). Niestety z roku na rok jest coraz słabiej.. Zarządzanie, personel.. Nie mówiąc o aspektach związanych w ofganizacją zajęć. Starsze dziecko nie było dobrze przygotowane do szkoły...
Link  

Dodaj komentarz do opinii

autor: ana
dodano: 2014-10-31 17:35:49

Ocena ogólna: 4

Personel: 4
Wyposażenie: 4
Zajęcia dodatkowe: 4
Mam pytanie dotyczące zajęć dodatkowych. Widziałam na stronie że jest ich dużo. Ale mnie głównie interesuje angielski. Chcę posłać córcię do dobrego, ale w miarę niedrogiego przedszkola. Jednak zależy mi na tym żeby miała kontakt z angielskim. Jakieś opinie? Pozdrawiam
Link  

Dodaj komentarz do opinii

autor: też_mama
dodano: 2014-08-23 18:52:19

Ocena ogólna: 2

Personel: 2
Wyposażenie: 3
Zajęcia dodatkowe: 3
Zajęcia moim zdaniem nie do końca dla dzieci, zbyt poważne. Zastanawia mnie też czy maluchowi potrzebny jest tak częsty kontakt z j. angielskim... Trochę tam się robi "małych dorosłych" z dzieci, a atmosfera wcale nie tak miła i serdeczna, jak by się mogło wydawać.
Link  

Dodaj komentarz do opinii

autor: Mama Dzielnego Skarba
dodano: 2013-01-11 14:43:30

Ocena ogólna: 6

Personel: 6
Wyposażenie: 5
Zajęcia dodatkowe: 5
Po przeczytaniu uwag byłam skłonna w nie uwierzyć, na szczęście zdałam się na własną intuicję i mnie kolejny raz nie zawiodła. Przedszkole świetne, owszem, zabawki nie są w ilościach hurtowych, ale to jest nawet lepsze. Opiekunki cudowne, widać, że kochająto co robią. Pani dyrektor jest uroczą, młodą i uśmiechniętą i co najważniejsze kompetentną osobą, nie widzialam jeszcze żeby dzieciaki aż tak rzucały się komuś na szyję jak się wejdzzie do sali.
Link  

Dodaj komentarz do opinii

autor: cukierniczka
dodano: 2012-08-01 11:56:33

Ocena ogólna: 5

Personel: 5
Wyposażenie: 4
Zajęcia dodatkowe: 4
Przedszkole Puchatkowo ma dwa oddziały. Kraków i Wieliczka. Osoby które oceniają przedszkole - proszę, piszcie o który oddział chodzi. Moje pierwsze wrażenie odnośnie przedszkola przy ul. Lipskiej jest bardzo pozytywne - może i wysposażenie nie jest nowoczesne, ale czy to jest aż tak ważne? Przedszkole nie wygląda na miejsce w którym dzieci czułyby się źle.
A jak będzie dalej, to wyjdzie w praktyce.
Link  

Dodaj komentarz do opinii

autor: torba
dodano: 2012-04-18 17:58:48

Ocena ogólna: 2

Personel: 3
Wyposażenie: 1
Zajęcia dodatkowe: 2
Wyposażenie fatalne, fatalny plac zabaw, ciasne salki...W zimie bardzo zimno - dzieci ciągle zakatarzone i zmarznięte. Lazienki za małe na taką ilość dzieciaków, w kranach zimna woda. Panie pracujące w przedszkolu miłe i kompetentne, no ale niestety to nie wszystko....
Link  

Komentarze do opinii:

W przedszkolu zimno? No, co jak co, ale zastrzeżenia, co do temperatury są nie trafione. Mój syn zawsze w koszulce biega i jest ok. Zabawki też są ok. Nie wiem też o jakie wyposażenie Ci torba chodzi? W moim odczucie opinia całkowicie nie trafiona!

saszetka | 2012-04-19 10:01:34

Saszetka - sama napisałaś że Twój syn biega, mój nie jest bardzo ruchliwym dzieckiem i raczej woli układać klocki albo rysować, a w zimie ręce miał lodowate jak po niego przychodziłam. Jeśli chodzi o zabawki to jeśli komuś odpowiadają plastikowe badziewia z jarmarku to ok, ale ja wolałabym żeby dyrekcja zainwestowała w puzle i gry.

torba | 2012-04-19 13:24:43

Tak, tak. I do snu powinni czytać encyklopedie PWN. Część rodziców ma wybujałą fantazję donośnie wychowania własnych pociech. A może wprowadzić pogadanki 4 latków z prof. z wydziału filozofii UJ nt. egzystencjalizmu Sofoklesa? Co tam dzieciarnia będzie się zajmować 'badziewiem z jarmarku'...
Ustalmy jedną rzecz: wszystko kosztuje. Jeżeli chcemy dla dzieci zabawek Fisher Price to pogódźmy się z tym, że opłata wyniesie 1000 pln a nie połowę tego.

jan | 2012-08-02 13:33:19

Dodaj komentarz do opinii

autor: Kamila
dodano: 2011-06-18 11:48:42

Ocena ogólna: 3

Personel: 4
Wyposażenie: 3
Zajęcia dodatkowe: 2
Wiem, że teraz rodzice będą poszukiwali dobrych przedszkoli dlatego postanowiłam wyrazić tutaj opinię. Nie mam wielkiego porównania z innymi przedszkolami, ale na podstawie trzech w których się znalazło moje dziecko to stawiam puchatkowo na drugim miejscu. Personel faktycznie bez większych zarzutów (Pani Madzia M. za dużo krzyczy po dzieciach podobnie jak ciocia Madzia T., która budziła strach nawet wśród rodziców) Zastrzeżenia też są do osob zarządzających i córeczki zarządzającej - cioci Madzi G.. Dziwi mnie to, bo zazwyczaj to przykład idzie z góry a tu personel jest wielokrotnie mądrzejszy i bardziej swiadomy tego, co dzieje się w placówce. Nie lubię być oszukiwana, nie lubie jak ktoś mi mydli oczy. Dziecko było niegrzeczne, może postać w kącie czy może nie bawić się w jakąś zabawę za karę. Myślę, że jest to opinia wiekszośći rodziców i szkoda, że mój maluch jak był niegrzeczny to i tak dostawał nagrody żeby tylko nie płakał. Przez to w domu musiałam od nowa ustalać zasady - takie podstawowe jak to "co wolno a czego nie wolno". Niestety to tutaj moje dziecko stało się bardziej płaczliwe i chciało wymuszać wszystko płaczem. Wcześniej umiało zostać samo w pokoju gdy musiałam wyjść do łazienki czy do kuchni. Po paru dniach w puchatkowie i toksycznym przywiązaniu się do chrupkodawczyni - cioci Madzi moje dziecko na nowo stało się niesamodzielne, płaczliwe gdy tylko traciło mnie z oczu. Płakało rownież gdy w sali były inne ciocie niż w.w. Co do wyposażenia to jest podstawowe - zabawki, pluszaki, klocki, kredki, kartki - nie widziałam niczego "WOW", ale w domu mój syn tez nie ma latającego talerza, więc nawet mi to odpowiada. Żałuję, że prace plastyczne są mało rozwijające, myślę, że pod tym względem przedszkole mogłoby być bardziej wyposażone (w końcu jest to przedszkole artystyczne). Co do zajęć dodatkowych to nie uważam żeby były ciekawe... Dziecko tańczy i śpiewa z paniami cały dzień, wiec może dodatkowo przydałoby się zorganizować coś 'dodatkowego' właśnie...
Link  

Dodaj komentarz do opinii

autor: Ela Z.
dodano: 2011-06-13 16:15:00

Ocena ogólna: 2

Personel: 6
Wyposażenie: 1
Zajęcia dodatkowe: 1
To nie był dobry czas dla mojego dziecka. Ciocie - średnie. Dwa lata temu było lepiej. Powoli jest coraz gorzej. Do córki p. dyr. jest pełno zastrzeżeń. No cóż nie ma wykształcenia pedagogicznego, więc nie wiem w jaki sposob normalnie pracuje. W państwowych przedszkolach przychodziłaby tylko na angielski. Nie można wymagac wiele od osoby niewykształconej, otrzymującej posadę z rąk mamusi. Jeżeli rodzice chcą, zeby ich dzieci były faszerowane chrupkami kukurydzianymi zeby tylko nie plakały i lulane do snu to koniecznie trzeba tu przyjśc. JEŻELI chcecie zeby dziecko się czegoś nauczyło to niestety ciocie, ktore czegoś uczyły już odeszły.. możecie poszukać przedszkoli, gdzie teraz pracują, bo warto dla nich dojeżdżać nawet na koniec świata.
Link  

Dodaj komentarz do opinii

autor: Janek
dodano: 2009-09-20 12:32:03

Ocena ogólna: 4

Personel: 6
Wyposażenie: 3
Zajęcia dodatkowe: 4
Przedszkole jest całkiem miłe, ale...
'Ciocie' czyli panie opiekujące się dziećmi zmieniają się bardzo często. Na początku roku (wrzesień) panie w grupie starszaków zmieniły się trzykrotnie. Jasne, ludzie odchodzą, ale dobry szef powinien umieć ich zatrzymać. Szczególnie tych najbardziej doświadczonych. Częsta zmiana
nie uczy dzieci stałości i nie daje poczucia bezpieczeństwa.
Co do Pań:
Magda Szendzielosz - bardzo fajna
p. Ewa - bardzo fajna
p. Beata - bardza fajna
p. Magda - bardzo fajna
p. Gosia z kuchni i p.Jola - super
p. Ania plastyczka - bardzo fajna
p. Kasia muzyczka - chyba nie pracuje już (super!)
p. Kasia od starszaków - bardzo fajna

Dyrekcja sympatyczna w kontakcie, niemniej podejmuje wiele błędnych decyzji personalnych. Szkoda, że nie umie zatrzymać dobrych pracowników.
Szkoda...
Link  

Komentarze do opinii:

Moje dziecko uczęszczało do tego przedszkola i prawdę powiedziawszy to jedynie "ciocie" które zajmowały się moim maluszkiem były na poziomie bo jeżeli chodzi o dyrekcję oraz o córkę dyrektorki to ich podejście do dzieci i rodziców było strasznie przesłodzone i niesamowicie potrafiły mydlić oczy!!minusem było również to ze "ciocie" co roku się zmieniały gdyż dyrekcja je zwalniała a później mówiła rodzicom, ze "ciocie" były bardzo nieodpowiedzialne i dlatego odchodziły. Zajęcia dodatkowe sie odbywały lecz bardzo niepokojące były zajęcia z angielskiego z Ciocia Madzia gdyż kazała dzieciom ze wszystkich grup całować maskotkę nie patrząc na to, ze niektóre były chore.
Nie polecam przedszkola, są inne lepiej wyposażone i dyrekcja o wiele przyjemniejsza a nie zakłamana!!!

mama | 2011-05-02 14:27:26

Dodaj komentarz do opinii

Oceń przedszkole

Komentarz do oceny (wymagany)

Podpisz się imieniem i nazwiskiem aby, dodać wiarygodności opinii
(nie będzie publikowany)

Ocena ogólna:

Personel:

Wyposażenie:

Zajęcia dodatkowe:

Treść:

Zapoznałem sie i akceptuję regulamin

Aby uniknąć fałszywych opinii wymagane jest potwierdzenie swojej opinii poprzez wiadomość e-mail, którą otrzymasz po wysłaniu oceny. Zarejestruj się aby tego uniknąć.