Oceń przedszkole
Oceń przedszkole
Oceń Przedszkole
Oceń przedszkole

Niepubliczne Przedszkole Niezapominajka 2

Typ: brak specyfiki | niepubliczna

Patron:

Niezapominajka

Dane adresowe:

71-051 Szczecin
ul. Zabużańska 44
woj. zachodniopomorskie

Dane kontaktowe:

tel. brak danych
fax. brak danych

Informacje:

ilość dzieci: brak danych
ilość nauczycieli: brak danych
ilość oddziałów: 6

Ocena przedszkola

Ilość ocen: 11

Ocena ogólna:

Personel:

Wyposażenie:

Zajęcia dodatkowe:

Ranking przedszkola

Powiadom znajomego

Powiadom mnie o nowych opiniach

Konto przedszkola

Załóż bezpłatne konto przedszkola, aby wypowiadać się w imieniu placówki.

Tylko dla osób upoważnionych.

Zarejestruj się

Opis przedszkola

Godziny otwarcia

Nasze przedszkole otwarte będzie od godziny 6:30 do godziny 17:30

Oferta przedszkola

Działalność edukacyjną opieramy na podstawie programowej MEN w połączeniu z elementami nowoczesnych metod i koncepcji pedagogicznych:

* Pedagogika - M. Montessori,
* Metoda Ruchu Rozwijającego - W. Sherborne,
* Metoda Dobrego Startu - M. Bogdanowicz,
* Metoda Pedagogiki Zabawy - I. Flemming,
* Dziecięca Matematyka - E. Gruszczyk-Kolczyńska,
* Kinezjologia Edukacyjna - P. Dennison,
* Metoda Aktywnego Słuchania Muzyki - B. Strauss,
* Metody Relaksacyjne ? Jackobsona,
* Metoda porozumiewania się między ludźmi ?Porozumienie bez przemocy? - M.B. Rosenberga
Na tym etapie organizacyjnym przedstawiamy Państwu rodzaje zajęć, które stanowią dodatkową ofertę w ramach opłat za czesne. Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie, które pomogą mam skutecznie trafić w oczekiwania naszych rodziców i dzieci.

Rodzaje zajęć:
* język angielski
* techniki pracy umysłowej
* gimnastyka z elementami tańca
* zajęcia umuzykalniające
* zajęcia techn

Wyżywienie

POSIŁKI

Odpowiednio przygotowany przez dietetyka jadłospis zapewnia dzieciom wartościowe posiłki (śniadanie, obiad ? podzielony na dwa dania w odstępie czasowym, podwieczorek), które oprócz przyjemności jedzenia mają dostarczać mnóstwo energii na dzień pełen przygód.


W przedszkolu uwzględnia się również indywidualne potrzeby żywieniowe.

Przy wspólnym stole dbamy o walory estetyczne podawania i spożywania posiłków
z zachowaniem zasad dobrych manier.


Opinie o przedszkolu

Pamiętaj!
Opinie w serwisie ocenprzedszkole.pl są subiektywnymi ocenami rodziców. Korzystaj z serwisu mądrze i podchodź do informacji z rezerwą.
autor: Gryfik
dodano: 2018-03-03 10:02:29

Ocena ogólna: 1

Personel: 1
Wyposażenie: 1
Zajęcia dodatkowe: 1
Nie nie i jeszcze raz nie. Mój syn chodził tylko 3 miesiące i o 3 miesiące za długo. Pod koniec 3 miesiąca przychodził bardzo rozdrażniony i ciężko było Go uspokoić, Zastanówcie się dobrze. ja osobiście nie polecam!
Link  

Dodaj komentarz do opinii

autor: Beata
dodano: 2015-02-18 11:52:44

Ocena ogólna: 1

Personel: 1
Wyposażenie: 1
Zajęcia dodatkowe: 1
Żłobke pozostaje wiele do życzenia, Panie nie przewijają dzieci, odebrałam córkę, pytam czy była pielucha zmieniana tako czywiscie 30 minut temu, nieprawda dziecko pół dnia nie było przewijane, myją ręce i buzię dziecim w zimnej wodzie zwróciłam uwagę opiekunce to odpowiedz była ze sie postara nie myć w zimnej wodzie- Wydaje mi się że pani nie nadaje się do opieki nad dziecmi tylko do łopaty i szczotki na ulicy. Ogrzewanie budynku nie dzialało 2 dni gdy temperatury na dworze była -5 stopni, dzieci były przyjmowane do żłobka, w trakcie lezakowania byly rozbierane do body. Córka nabawiła się ostrego zapalenia oskrzeli po 4 dniach uczęszczania do złobka. Zrezgnowalam z placówki nie zwrócili mi za opłatę rezerwacyjną tylko za nieobecność córki w złobku. Jedzenie catering ochyda, kiełbasa z flakiem w zupie to maja jeść dzieci. Jestem ciekawa czy Pani Dyrektor by to zjadała albo sam właściciel yczę smacznego. Jeszcze sprawa karmienia dzieci moje dziecko ma 16 miesiecy nie potrafi jeszcze operować sztućcami, a Panie raz pomagały w karmieniu, a za drugim razem dziecko bylo głodne oblizywalo suchą łyżkęi widelec. Pytalam czy jadła śniadanie- nie, obiad nie bo nie chciała, czy nikt dzieckiu nie pomógł. Czy Paniom się nie chciało nakarmić dziecka. Nie polecam żłobka odradzam. Lepiej te pieniądze przeznaczyć na opiekunke która zajmię się w domu dzieckiem.
Link  

Dodaj komentarz do opinii

autor: Anna
dodano: 2014-07-30 18:55:52

Ocena ogólna: 6

Personel: 6
Wyposażenie: 6
Zajęcia dodatkowe: 5
Przedszkole świetne, cenimy je przede wszystkim za wspaniałe podejście "cioć" do dzieciaczków, za kameralność, wspaniałą atmosferę, która sprawiła że nasz niespełna dwuletni maluch z uśmiechem na ustach wchodzi do przedszkola, a nasza pięciolatka rozpacza nad wrześniowym pójściem do szkoły. Zdecydowanie polecamy i pozdrawiamy nasze wspaniałe ciocie!:)
Link  

Dodaj komentarz do opinii

autor: Rodzic
dodano: 2012-05-23 12:20:18

Ocena ogólna: 3

Personel: 3
Wyposażenie: 4
Zajęcia dodatkowe: 3
Zalety:
Budynek i sale są ładne i zadbane.

Neutralne:
Ciocie są miłe dla dzieci i rodziców. Niestety, ale ich zaangażowanie z miesiąca na miesiąc maleje - coraz większy minimalizm. Uwaga na ich uśmiech od ucha do ucha - nie zawsze jest szczery. Średnia ilość i jakość zabawek w salach. Dziecko po powrocie do domu prosi o obiad - zjada w domu dwa dania.

Wady:
Za małe sale na taką ilość dzieci. Latem w salach panuje zbyt wysoka temperatura co najmniej 25 stopni.
Link  

Dodaj komentarz do opinii

autor: "Tata Kazika"
dodano: 2012-04-24 12:56:29

Ocena ogólna: 5

Personel: 5
Wyposażenie: 4
Zajęcia dodatkowe: 4
Różne dziwne opinie czytałem we wcześniejszych opiniach, więc teraz kilka moich spostrzeżeń.
1. Faktycznie, nie wszystkim mogą pasować posiłki serwowane przez catering. Przecież każdy ma nieco odmienne podejście do żywienia swojego dziecka. Nie mogę się natomiast zgodzić z opinią, że dzieci chodzą głodne, odbieram dziecko po godzinie szesnastej i nawet wtedy są jeszcze dostępne kanapki dla największych głodomorów.
2. Nie prowadzę dokładnych statystyk, ale z tego co pamiętam przynamniej raz w miesiącu jest w przedszkolu jakiś teatrzyk lub koncert. Dodatkowo różne imprezy okolicznościowe. Czasem mam wrażenie, że niektórym rodzicom przedszkole myli się z biurem podróży, to nie jest wycieczka do Egiptu żeby co drugi dzień targać dzieci na różne wycieczki. One mają swój program zajęć, który realizują.
Osobne zagadnienie to uroczystości z udziałem rodziców. Nie bardzo rozumiem jakiego zachowania dzieci i jakiej atmosfery niektórzy oczekują po takich uroczystościach. Przy połączeniu grupy kilkulatków ze stadem rodziców z aparatami i kamerami, raczej trudno o atmosferę wieczoru poezji przy świecach.
Dla mnie jest oczywiste, że takie spotkania są organizowane, ponieważ domagają się tego rodzice, dla dzieci to raczej traumatyczne przeżycie.
3. Jeżeli chodzi o personel, to jestem bardzo zadowolony, na każdym kroku widać zaangażowanie. Na pierwszy rzut oka widać, że pracujące tam Ciocie lubią to co robią i nie są tam przez przypadek. Powyższa opinie dotyczy również Pani Dyrektor.
4. Kolejna sprawa to podział obowiązków pomiędzy właścicieli a personel przedszkola, i tu faktycznie można zauważyć pewne niedociągnięcia. Moim zdaniem nie jest dobrze, ze osoby które mogą podjąć decyzje w wielu sprawach dotyczących codziennego funkcjonowania przedszkola na co dzień w nim nie przebywają. Przydało by się również jasno określić, i przedstawić rodzicom procedury na wypadek różnych nieprzewidzianych sytuacji.
Podsumowując, jestem zadowolony, i serdecznie polecam. A niedociągnięcia o których wspomniałem? Nie ma cudów, ?jeszcze się taki nie narodził??
Link  

Dodaj komentarz do opinii

autor: julitka
dodano: 2012-03-02 14:17:07

Ocena ogólna: 6

Personel: 6
Wyposażenie: 6
Zajęcia dodatkowe: 6
Świetne przedszkole. Moje dziecko poszło do niego w wieku 18 miesiecy. Rewelacyjne opiekunki, które służą pomocą i świetnie opiekują się maluszkami.
Link  

Dodaj komentarz do opinii

autor: krz
dodano: 2011-12-13 20:37:56

Ocena ogólna: 3

Personel: 5
Wyposażenie: 3
Zajęcia dodatkowe: 1
Przedszkole jako budynek jest rewelacyjne - dostosowane do potrzeb dzieci, sale jasne pelne swiatla, od strony technicznej jedyne zastrzezenia mam tylko do temperatury - w ciagu slonecznych dni jest za cieplo (ok 25-26C) a rankami (jesien-zima) ok 17C.
Personel wychowawczy - ciocie - to kolejna z ogromnych zalet tego przedszkola, wychowawczynie sa mlodymi pelnymi werwy i pomyslow otwartymi na nowe wyzwania godnymi zaufania osobami z dobrym przygotowaniem teoretyczno-merytorycznym.
Wposazenie (zabawki, sprzet naukowy, tablice tematyczne) nie jest najmocniejsza strona przedszkola lecz jest zadowalajace i spelnia swoja role.
Posilki, niestety tu przedszkole ma ogromnego minusa, po pierwsze - w ciagu ostatniego roku zmiaiano kilkukrotnie firme cateringowa (co jedna to lepsza) ilosc jak i jakosc jedzenia jest niezadowalajaca, jedzenie obecnie dowozi firma ze Stargardu Szczecinskiego - informacja ta byla ogromnie trudna do uzyskania od Pani dyrektor lub wlascicieli. Druga sprawa jest to ze dzieci sa pod koniec dnia glodne i "dopychane" kanapkami...pozostawie to pbez komentarza.
Zajecia dodatkowe - w przeciagu ostatniego roku byly 2 (slownie : dwa) wyjscia dzieci poza przedszkole, oczywiscie dodatkowo platne, troszeczke to zenujace biorac pod uwage wysokosc czesnego w tym przedszkolu (o ilosci raczej nie musze sie wywodzic). Poza wyjsciami sa zajecia dodatkowe typu : pilka , szachy (!), kolko teatralne, zajecia z logopeda ... wszystko oczywiscie dodatkowo platne (ok 30-35zl/mc kazde)... Zajecia jakie nie sa dodatkowo platne a ktorymi przedszkole sie szczyci to jezyk angielski , rytmika, zajęcia umuzykalniające, zajecia techniczne... jesli przyjzymy sie przedszkola publicznym- gdzie jest to podstawa, przedszkole Niezapominajka jedynie spelnia te podstawy a nie wychodzi ponad nie dazac do pokazania czegos ponad poziom zwyklych publicznych przedszkoli - co mialo i moglo by byc zachecajace nowych rodzicow do posylanai tam swoich pociech.
Oplaty-koszty miesieczne, przedszkole nie jest najtansze, (ok 800zl za miesiac za 1 dziecko) odliczane sa oplaty za posilki - lecz tylko jesli nieobecnosc przekracza 2 tygodnie, cena jaka placi sie nie jest wspolmierna do jakosci oferowanej przez przedszkole (zywienie, zajecia dodatkowe), ilosc dzieci w grupach - 24 - jest nie jest tez zadnym zachecajacym atutem dla tego przedszkola, poczatkowe zalozenie z zeszlego roku - 18 dzieci w grupie - zostalo zminieone przez wlascicieli i przekazane rodzicom w formie informacyjnej . ( Mozna powiedziec ze wygladalo to na zasadzie : albo panstwo sie zgodza albo nie, na wasze miejsca beda inni)
Wlasciciele przedszkola to zupelnie odrebna historia, biorac pod uwage to jak zachowywali sie przy otwarciu i pierwszych miesiacach dzialalnosci mozna bylo odniesc bardzo pozytywne wrazenie niemniej po zlapaniu klijentow - dzieci , wlasciciele przystopowali z obietnicami a wrecz zaczeli unikac jakichkolwiek konfrontacji, rodzice sa jedynie informowani o nadchodzacych zmianach (takich jak np zmiana ilosci dzieci w grupie, podniesienie czesnego, czy zaprzestanie odliczania posilkow w dni nieobecnosci). Niestety wlasciciele jest to najwieksza wada tego przedszkola.
Dyrkcja - chce stanac w obronie Pani dyrktor , stoi ona pomiedzy rodzicami a wlascicielami i cokolwiek by nie powiedziala , zrobila , zawsze ktoras ze stron bedize niezadowolona, nie mniej jako osoba jest ona godna zaufania , calym sercem stoi za wychowawczyniami i dziecmi .
Podsumowujac :
zalety : wychowawczynie, budynek , dyrektorka,
neutralne: wyposazenie,
wady: zajecia dodatkow, koszty, catering, przeplyw informacji wlasciciele - rodzice, podejscie wlascicieli
Link  

Dodaj komentarz do opinii

autor: paweł
dodano: 2011-08-30 00:01:57

Ocena ogólna: 1

Personel: 1
Wyposażenie: 3
Zajęcia dodatkowe: 1
Krótko o ocenie.
Personel - 1, bo najważniejsza osoba w przedszkolu, czyli dyrektorka, totalnie sobie z niczym nie radzi. "Ja tu tylko jestem pracownikiem" - to najczęstsza jej wypowiedź. O niczym nie decyduje, za nic nie bierze odpowiedzialności. Nieustannie odsyła do właścicieli. Najlepsze nauczycielki zwalniają się same (Kasia) albo zwalnia się je (Marta) lub informuje o nieprzedłużaniu umowy po urlopie macierzyńskim (Natalia). Piszę, że najlepsze nauczycielki, bo kapitalnie dbały o nasze dzieci. Właściciel (producent okien, więc z zerowym pojęciem o wychowaniu) nie liczy się z nikim i z niczym. Miesza, psuje, niszczy...
Wyposażenie - 3, bo duży plus za to, że przedszkole działa dopiero rok, więc wszystko jest naprawdę nowe. Toalety i umywalki dopasowane do wzrostu dzieci. Ustronna okolica, ładny, parterowy budynek. Poważny mankament to plac zabaw, który jest bardzo niedopasowany do ilości dzieci - dwie piaskownice plus jeden plastikowy domek i plastikowa maleńka zjeżdżalnia (bardziej chyba dla 2-latków), a dzieci ok. 70.
Zajęcia dodatkowe - 1, bo poza jedną gościną teatrzyku z zewnątrz i jednym wyjściem do sąsiedniej szkoły na przedstawienie przygotowane przez uczniów, nie dzieje się praktycznie nic. W przeciągu roku (tak długo działa przedszkole) nie zorganizowano ŻADNEJ wycieczki dla dzieci. Wszystkie okolicznościowe występy dzieci, po pierwsze najczęściej odbywają się w obecności wszystkich grup i rodziców, a trwają ponad godzinę. Na sali panuje harmider, rodzice rozmawiają, bo dzieci z ich grupy nie występują, dzieci się nudzą... tragedia!

Gdyby nie to, że nasz synek ma jeszcze rok do końca i naprawdę zżył się z innymi dziećmi, to zabralibyśmy go stamtąd. I za to ocena ogólna na poziomie 1. Nasze następne dzieci na pewno nie pójdą do tego przedszkola. Niezapominajka to największa PORAŻKA w mieście!
Nie polecamy, zdecydowanie!!!
Link  

Dodaj komentarz do opinii

autor: aga2
dodano: 2011-04-08 10:08:35

Ocena ogólna: 2

Personel: 5
Wyposażenie: 4
Zajęcia dodatkowe: 3
na poczatku bylo ekstra do grudnia,w styczniu rozdzielili jedna z grup aby 5 latki byly oddzielnie teraz w tej grupie sa tez i 3 latki. jak te dzieci maja sie rozwijac z mlodzszymi,zwolnili pania od posilkow bo walczyla o lepsze posilki teraz jest nowa i tez na wypowiedzeniu bo tez wlasciciela nie pasuje a nasze dzieci wychodza z przedszkola glodne rodzice woza kanapki zeby dziecko w drodze do domu moglo cos zjesc to jest paranoja tak byc nie moze a dyrekcja umywa rece mowi zeby zglaszac wlasciciela a wlasciciel nas unika zebrania odwolywane sa teraz ma byc poniedzieli ale osobno w grupach a my chcemy razem wszyscy mamy prawo sie wypowiedziec
Link  

Dodaj komentarz do opinii

autor: rodzice
dodano: 2011-04-06 10:18:49

Ocena ogólna: 2

Personel: 1
Wyposażenie: 4
Zajęcia dodatkowe: 3
Nie jesteśmy zadowoleni z przedszkola, jesteśmy nie informowani o zmianach, takich jak zwiększanie liczby dzieci w grupach, co nie jest zgodne z umową, likwidowanie ochrony, teraz każdy może wejść do przedszkola, dzieci nie mają dodatkowych atrakcji w postaci wyjść, teatrzyków, kiedy w innych przedszkolach jest tego mnóstwo, własciciele unikają zebrania, które cały czas jest odwoływane, my zabieramy nasze dziecko z przedszkola
Link  

Dodaj komentarz do opinii

autor: Aagi28
dodano: 2011-04-05 15:39:22

Ocena ogólna: 3

Personel: 6
Wyposażenie: 5
Zajęcia dodatkowe: 3
Przedszkole jest ok.
Super panie przedszkolanki
ale ............
miały być grupy do 18 dzieci tak nas zapewniano ( co pozwoliło podjąć nam decyzję)
a teraz zwiększają do 24 dzieci
sale są za małe na taka ilość dzieci

rodzice czują się oszukani
Link  

Dodaj komentarz do opinii

autor: martyy
dodano: 2011-02-21 19:02:28

Ocena ogólna: 6

Personel: 5
Wyposażenie: 6
Zajęcia dodatkowe: 5
wg mnie nie ma takiego przedszkola w szczecinie, a sprawdziłam wiele. Właściciel ( podobno jakiś bogacz spod goleniowa) nie liczy na kase tylko nie ma co z nia zrobic mój syn jest zachwycony co rano chce do niepominajki ma 3.5 roku.
Link  

Dodaj komentarz do opinii

Oceń przedszkole

Komentarz do oceny (wymagany)

Podpisz się imieniem i nazwiskiem aby, dodać wiarygodności opinii
(nie będzie publikowany)

Ocena ogólna:

Personel:

Wyposażenie:

Zajęcia dodatkowe:

Treść:

Zapoznałem sie i akceptuję regulamin

Aby uniknąć fałszywych opinii wymagane jest potwierdzenie swojej opinii poprzez wiadomość e-mail, którą otrzymasz po wysłaniu oceny. Zarejestruj się aby tego uniknąć.