Oceń przedszkole
Oceń przedszkole
Oceń Przedszkole
Oceń przedszkole

Niepubliczne Przedszkole "Promyczek" w Michałowicach

Typ: brak specyfiki | niepubliczna

Patron:

Brak patrona

Dane adresowe:

32-091 Michałowice
ul. Krakowska 154
woj. małopolskie

Dane kontaktowe:

tel. 123885006
fax. 123887800

Strona www:

brak

Informacje:

ilość dzieci: brak danych
ilość nauczycieli: brak danych
ilość oddziałów: brak danych

Ocena przedszkola

Ilość ocen: 6

Ocena ogólna:

Personel:

Wyposażenie:

Zajęcia dodatkowe:

Ranking przedszkola

Powiadom znajomego

Powiadom mnie o nowych opiniach

Konto przedszkola

Załóż bezpłatne konto przedszkola, aby wypowiadać się w imieniu placówki.

Tylko dla osób upoważnionych.

Zarejestruj się

Opis przedszkola


Brak opisu przedszkola

Opinie o przedszkolu

Pamiętaj!
Opinie w serwisie ocenprzedszkole.pl są subiektywnymi ocenami rodziców. Korzystaj z serwisu mądrze i podchodź do informacji z rezerwą.
autor: Kasia
dodano: 2018-10-02 11:59:13

Ocena ogólna: 6

Personel: 6
Wyposażenie: 5
Zajęcia dodatkowe: 6
Przedszkole to prawdziwa oaza dla dzieci i spokój dla rodzica. Panie zawsze profesjonalnie podchodzą do wychowywania naszych dzieci, nawet te dyskretne pytania mają na celu zbadania sytuacji, co jest oznaką profesjonalizmu...
W przedszkolu jest KUCHNIA a nie katering, i zawsze smaczne świeże i zbalansowane posiłki, zawsze możliwość dokładki. Ilość posiłków też jest mega zadowalająca 3 posiłki ciepłe i 2x przekąski w ciągu 8 godz... to bardzo ważne jak się zostawia dziecko na cały dzień.
Zabawki zdaniem dzieci fajne ale wiadomo dzieciom nie zabawki a towarzystwo jest potrzebne...
Link  

Dodaj komentarz do opinii

autor: Karmel
dodano: 2012-02-25 21:54:26

Ocena ogólna: 6

Personel: 6
Wyposażenie: 6
Zajęcia dodatkowe: 6
Witam, ja również jestem zadowolona z tego przedszkola. Mój syn chodzi drugi rok do przedszkola, chętnie opowiada o tym co robił w przedszkolu. Panie rzeczywiście są miłe i uśmiechnięte, ja nie mam problemów z przepływem informacji o zachowaniu dziecka w przedszkolu- jestem informowana prawie codziennie i to dość rzetelnie (problemy rozwiązywane są na bieżąco).
Link  

Dodaj komentarz do opinii

autor: Agata
dodano: 2012-01-20 11:33:02

Ocena ogólna: 4

Personel: 4
Wyposażenie: 3
Zajęcia dodatkowe: 4
A tak nie na temat czy któraś mama mogłaby polecić nianię do półrocznego dziecka? :) Szukam niani do Michałowic ale chciałabym mieć sprawdzoną osobę... Pozdrawiam
Link  

Dodaj komentarz do opinii

autor: mama ula
dodano: 2012-01-03 07:24:33

Ocena ogólna: 4

Personel: 5
Wyposażenie: 4
Zajęcia dodatkowe: 4
Witam ! Nasze dziecko od września chodzi do tego przedszkola. Jestem bardzo zadowolona z opieki. Ogromne brawa dla pań za wspaniałe przygotowanie, wprowadziły nasze dziecko w świat przedszkola bez płaczu i stresów, ale warunek jest zawsze jeden trzeba współpracy rodzic - wychowawca i wtedy wszystkie problemy można rozwiązać. Dla mnie ważne jest to, że dziecko z radością opowiada o przedszkolu, chce tam wracać, wynosi z niego nowe doświadczenia - uczy się nowych rzeczy i wszystko w miłej atmosferze. Rozumiem słowa krytyki one są równie ważne jak pochwały, ale osobiście się z nimi nie zgadzam. Panie są miłe i kompetentne, większość z nich jest młoda więc wciąż zdobywa doświadczenie, ale nie ma mowy o eksperymantach a już na pewno o braku higieny!
Mam starsze dziecko które już skończyło edukację przedszkolną (nie w tym przedszkolu), podobnie jak przedszkole dla młodszego dziecka tak szkołę dla starszego wybieraliśmy bardzo starannie, doświadczenie nauczyło mnie, że przedszkole i szkoła to tylko cząstka edukacji cała reszta spoczywa na nas rodzicach. Mam nadzieję, że kolejne miesiące w przedszklu będą równie udane jak ten pierwszy semestr. pozdrawiam mama ula
Link  

Dodaj komentarz do opinii

autor: EWA
dodano: 2011-12-05 14:56:20

Ocena ogólna: 6

Personel: 6
Wyposażenie: 5
Zajęcia dodatkowe: 5
Moje dziecko chodzi do tego przedszkola drugi rok - jestem bardzo zadowolona z tego przedszkola. Nauczyciele pracujący w tym przedszkolu rzetelnie prowadzą grupę mojego dziecka - zawsze są mili i uśmiechnięci- zawsze una powiedzieć, udzielają mi informacji na temat zachowań dziecka w przedszkolu. Co do wyposażenia to śmiało można powiedzieć, że jest dobre i stale zmienia się na lepsze. Szczerze polecam to przedszkole.
Link  

Dodaj komentarz do opinii

autor: Mama
dodano: 2011-07-19 13:58:41

Ocena ogólna: 1

Personel: 1
Wyposażenie: 3
Zajęcia dodatkowe: 3
Przestrzegam, nie jest to przedszkole dla wymagających Rodziców, Wychowawca nie liczy się z prośbą Rodzica/ów. Higiena pozostawia wiele do życzenia. Dzieci piją z jednego kubeczka, więc chorują wszystkie za każdym razem. Nie ma komunikacji Wychowawca-Rodzic, odbierając dziecko z przedszkola nie ma z kim porozmawiać. Opieka to bardziej nadzór niż wychowanie. Bardzo duża rotacja Wychowawców. Porównuję to przedszkole z Przechowalnią dla dzieci.
Link  

Komentarze do opinii:

witam,
Nie zgadzam się z powyższą opinią. Panie są przemiłe i należycie komunikują się z rodzicami.Zgłaszają wszelkie problemy ale również pochwały dla dziecka. Higiena jest bardzo dobra, nie rozumiem kto tak wcześniej napisał...Choroby jak to wszędzie w skupiskach ludzi i dzieciaków się zdarzają..nie jest to jednak problem miejsca lecz obniżonej odporności społeczeństwa. Jeśli "MAMA" czyli autorka wcześniejszego wpisu ma taki problem z tym miejscem to polecam mnóstwo prywatnych drogich przedszkoli albo zatrudnienie niani :-)Na pewno sprosta oczekiwaniom:-)

cholewa | 2011-12-27 19:15:49

Witam ponownie, wszystko co napisałam powyżej wiem niestety z własnego doświadczenia, osobistej obserwacji, nie pisałam ani słowa nieprawdy bo nie mam w tym żadnego celu. Szkoda tylko, że przysłowiowym królikiem doświadczalnym było!!! moje Dziecko,bo to już przeszłość dla nas. Jeśli czuję się Pani urażona to bardzo mi przykro ale różowe okulary na nic się nie zdadzą.
Można oczywiście napisać, że Panie Przedszkolanki są przemiłe, tylko co to zmienia dla prawidłowej opieki nad Dziećmi.

Mama | 2012-01-02 08:02:44

Dodaj komentarz do opinii

Oceń przedszkole

Komentarz do oceny (wymagany)

Podpisz się imieniem i nazwiskiem aby, dodać wiarygodności opinii
(nie będzie publikowany)

Ocena ogólna:

Personel:

Wyposażenie:

Zajęcia dodatkowe:

Treść:

Zapoznałem sie i akceptuję regulamin

Aby uniknąć fałszywych opinii wymagane jest potwierdzenie swojej opinii poprzez wiadomość e-mail, którą otrzymasz po wysłaniu oceny. Zarejestruj się aby tego uniknąć.

Michałowice - najlepsze przedszkola

Niepubliczne Przedszkole "Promyczek" w Michałowicach
 
 
 
 

Michałowice - inne przedszkola

Niepubliczne Przedszkole "Promyczek" w Michałowicach
 
 
 
 

Michałowice - odważne przedszkola

Brak odważnych przedszkoli w tym mieście - szczegóły »