Oceń przedszkole
Oceń przedszkole
Oceń Przedszkole
Oceń przedszkole

NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE SMERFY

Typ: brak specyfiki | niepubliczna

Patron:

Brak patrona

Dane adresowe:

30-693 Kraków
ul. ŁUŻYCKA, TORFOWA, WYSŁOUCHÓW 71A,
woj. małopolskie

Dane kontaktowe:

tel. 122652495
fax. 122652495

Strona www:

BRAK

Informacje:

ilość dzieci: brak danych
ilość nauczycieli: brak danych
ilość oddziałów: brak danych

Ocena przedszkola

Ilość ocen: 3

Ocena ogólna:

Personel:

Wyposażenie:

Zajęcia dodatkowe:

Ranking przedszkola

Powiadom znajomego

Powiadom mnie o nowych opiniach

Konto przedszkola

Załóż bezpłatne konto przedszkola, aby wypowiadać się w imieniu placówki.

Tylko dla osób upoważnionych.

Zarejestruj się

Opis przedszkola

Godziny otwarcia

Przedszkole otwarte jest w godzinach od 6.30- do 17.00

Oferta przedszkola

Niepubliczne przedszkole SMERFY to pięć nowoczesnych placówek przygotowanych specjalnie dla potrzeb dzieci. Piękne sale, atrakcyjny program, zajęcia dodatkowe - to wszystko wpływa na to, że dzieciaki czują się u nas jak w domu.

Wyżywienie

Posiłki przygotowywane specjalnie z myślą o dzieciach smakują ''jak u mamy''.

Zajęcia dodatkowe

Nasze przedszkole posiada bogata ofertę, obok codziennych zajęć dydaktycznych i ruchowych, (których treści zgodne są z nowo obowiązującą podstawą programową), dzieci uczestniczą w zajęciach z rytmiki, baletu, gimnastyki korekcyjnej, religii, warsztatach plastycznych, kółkach zainteresowań(krajoznawczym, teatralnym, tanecznym). Dużą wagę przywiązujemy do nauki języków obcych, dlatego w naszym przedszkolu dzieci każdego dnia bawiąc się z piosenką i wierszykiem przyswajają sobie język angielski. Dodatkowo proponujemy zajęcia z języka francuskiego i niemieckiego.
W trakcie roku szkolnego pragniemy aby nasze pociechy odwiedziły jak najwięcej nowych, interesujących miejsc dlatego organizujemy liczne wycieczki i spotkania z ciekawymi ludźmi. Raz w miesiącu nasze progi witają aktorów teatru, którzy w mądry a jednocześnie zabawny sposób przybliżają dzieciom najpiękniejsze bajki, baśnie i legendy.

Osiągnięcia

Nie będziemy się chwalić, choć jest czym!!! Dla nas najważniejszy jest uśmiech dziecka i to, że po ukończeniu naszego przedszkola nasi mali absolwenci nie mają najmniejszych problemów z dostaniem się do najlepszych krakowskich szkół podstawowych a przyjaźnie i wspomnienia z przedszkola są szczególnie pielęgnowane.

Opinie o przedszkolu

Pamiętaj!
Opinie w serwisie ocenprzedszkole.pl są subiektywnymi ocenami rodziców. Korzystaj z serwisu mądrze i podchodź do informacji z rezerwą.
autor: Mama przedszkolaka
dodano: 2016-10-06 11:39:35

Ocena ogólna: 1

Personel: 1
Wyposażenie: 1
Zajęcia dodatkowe: 3
Synek chodził do przedszkola Smerfy na ul. Taklińskiego. Było to jego pierwsze przedszkole, całe szczęście po paru miesiącach przeniosłam go do innego, publicznego. Syneczek przez pierwszy miesiąc płakał jak go tam zaprowadzałam, myślałam że to taka reakcja na początek. Później niby się przyzwyczaił, jednak często jak go odbierałam to był smutny, zapłakany. Od początku był gorzej traktowany przez niemal wszystkie panie, bo nie potrafił dobrze mówić, miał problemy logopedyczne, a opiekunki wiecznie miały do mnie o to pretensje. Kiedy już mówił lepiej przyznał się, że jedna z pań go tam bije... myślałam, ze żartuje jednak coś w tym było... do tej pory jak przechodzimy koło 'dawnego' przedszkola to mi mówi jak dobrze, że nie musi już tam chodzić, że tam mu się nie podobało, ciocia biła, a w nowym jest tak fajnie i nikt go nie dyskryminuje ze względu na kłopoty z wymową.... Poza tym dyrekcja mega zachłanna na kasę... robią wszystko na różne sposoby, żeby wyciągnąć od rodziców jak najwięcej pieniędzy na zbędne rzeczy....
Link  

Dodaj komentarz do opinii

autor: Tata i Mama
dodano: 2015-04-19 14:13:09

Ocena ogólna: 2

Personel: 2
Wyposażenie: 1
Zajęcia dodatkowe: 1
Nie polecam. Bardzo slabe wyzywienie. Personel zmienia sie 'jak rękawiczki'. Coraz mniej dodatkowych zajec dla dzieci.
Link  

Dodaj komentarz do opinii

autor: Tata wychowanka
dodano: 2012-03-29 12:59:38

Ocena ogólna: 3

Personel: 3
Wyposażenie: 4
Zajęcia dodatkowe: 4
Przedszkole bardzo mnie rozczarowało. Zanim zapisałem tam swojego syna, kilkoro rodziców dzieci - absolwentów zwracało mi uwagę na atmosferę wśród pracowników - szefostwo jest despotyczne i nie traktuje najlepiej swoich podwładnych, co siłą rzeczy odbija się na naszych pociechach. Mimo tego zaryzykowaliśmy. Początkowo - miła, rodzinna atmosfera, a potem fala zmian personalnych i strach się odezwac, że coś jest nie tak (za moje własne pieniądze!), bo może to zaskutkowac kolejną nieuzasadnioną zmianą opiekuna. Komunikacja z rodzicami bardzo kuleje, nikt nie konsultuje z nami żadnych planowanych zmian, jesteśmy stawiani przed faktem dokonanym. Początkowo do niczego nie można się przyczepic, ale wraz z upływem kolejnych miesięcy zaczynają się chyba oszczędności (mam wrażenie, że zarówno na jedzeniu- jego jakości, jak i ilości opiekunów).
Pozytywne jest to, że dzieci się nie nudzą, mają bardzo dużo zajęc i na ogół wychodzą z przedszkola uśmiechnięte. Mój syn chętnie zjada większośc podanych mu posiłków (generalnie nie należy do dzieci rzucających się na jedzenie), choc może jest tak dlatego, że dzieciom podaje się dośc dużo słodkich dań, które są może mniej zdrowe, za to lubiane. Moja generalna ocena - przedszkole takie sobie. Niższe opłaty w stosunku do innych przedszkoli są niestety adekwatne do jakości...
Link  

Dodaj komentarz do opinii

Oceń przedszkole

Komentarz do oceny (wymagany)

Podpisz się imieniem i nazwiskiem aby, dodać wiarygodności opinii
(nie będzie publikowany)

Ocena ogólna:

Personel:

Wyposażenie:

Zajęcia dodatkowe:

Treść:

Zapoznałem sie i akceptuję regulamin

Aby uniknąć fałszywych opinii wymagane jest potwierdzenie swojej opinii poprzez wiadomość e-mail, którą otrzymasz po wysłaniu oceny. Zarejestruj się aby tego uniknąć.