Oceń przedszkole
Oceń przedszkole
Oceń Przedszkole
Oceń przedszkole

Niepubliczne Przedszkole Zgromadzenia Sióstr Miłosierdzia św. Wincentego a Paulo Prowincji Warsza

Typ: brak specyfiki | niepubliczna

Patron:

Brak patrona

Dane adresowe:

25-316 Kielce
ul. Kościuszki 36
woj. świętokrzyskie

Dane kontaktowe:

tel. 413442338
fax. 413442338

Strona www:

brak

Informacje:

ilość dzieci: brak danych
ilość nauczycieli: brak danych
ilość oddziałów: brak danych

Ocena przedszkola

Ilość ocen: 10

Ocena ogólna:

Personel:

Wyposażenie:

Zajęcia dodatkowe:

Ranking przedszkola

Powiadom znajomego

Powiadom mnie o nowych opiniach

Konto przedszkola

Załóż bezpłatne konto przedszkola, aby wypowiadać się w imieniu placówki.

Tylko dla osób upoważnionych.

Zarejestruj się

Opis przedszkola


Brak opisu przedszkola

Opinie o przedszkolu

Pamiętaj!
Opinie w serwisie ocenprzedszkole.pl są subiektywnymi ocenami rodziców. Korzystaj z serwisu mądrze i podchodź do informacji z rezerwą.
autor: Agnieszka Cienciała
dodano: 2019-05-14 16:44:23

Ocena ogólna: 6

Personel: 6
Wyposażenie: 6
Zajęcia dodatkowe: 6
Bardzo polecam to przedszkole. Panuje tu ciepła, rodzinna atmosfera. Jest czysto. Dzieci z przyjemnością chodzą do przedszkola, są zadbane. Siostra Wychowawczyni jest bardzo sympatyczna, pomocna i kreatywna. Jedzonko pyszne. Wielkim atutem jest duży ogród z placem zabaw. Rodzice integrują się.
Link  

Dodaj komentarz do opinii

autor: natalia starostecka
dodano: 2013-11-13 12:44:59

Ocena ogólna: 6

Personel: 6
Wyposażenie: 6
Zajęcia dodatkowe: 6
Bardzo polecam to przedszkole. Chodzi tam moje drugie dziecko a więc mam z nim do czynienia już szósty rok. Jestem bardzo zadowolona, dzieci chętnie zostają, ciocie są serdeczne i zawsze uśmiechnięte. Mają dużo pomysłów, ciągle coś się dzieje, nie to co wegetacja w publicznych przedszkolach.Super plac zabaw, dyrekcja nie żałuje pieniędzy na nowe, bezpieczne sprzęty. Nawet jak sie trochę spóźnie po dziecko, to nie ma afery, dziecko dostaje kolacje mimo ze nie jest na nią zapisane, nikt mu nie żałuje dodatkowej kanapki, ani nie wylicza mnie z każdej minuty. Dziecko które poszło już do szkoły nie miało problemów motorycznych, było chwalone za dobre przygotowanie do pisania , rysowania itp. Jest to zasługa Pań z przedszkola, bo w domu nie pracowaliśmy z nim. Osobiście nie wybrałabym innego przedszkola, mimo że miałam możliwość do publicznego, troche tańszego, ale to nie wszystko. Bardzo dogodne, godziny, kiedy przedszkole jest czynne, bo nie każdy pracuje do 16. Szczerze polecam
Link  

Dodaj komentarz do opinii

autor: mil.
dodano: 2013-02-08 12:20:58

Ocena ogólna: 6

Personel: 6
Wyposażenie: 6
Zajęcia dodatkowe: 6
PRZEDSZKOLE TO JEST WSANIAŁYM MIEJSCEM DLA DZIECI. SIOSTRY JAK I CIOCIE SĄ PEŁNE CIEPŁA I UŚMIECHU. DZIECI MAJĄ BARDZO DUŻO ATRAKCJI I NIESPODZIANEK.
PRZEDSZKOLE TO JEST JEDNYM Z NAJTAŃSZYCH PRZEDSZKOLI W KIELCACH. PRZEDSZKOLE JAK I KADRA JEST NA MEDAL!!!!!!!!!!!!
Link  

Dodaj komentarz do opinii

autor: Majka
dodano: 2012-10-18 14:54:17

Ocena ogólna: 6

Personel: 6
Wyposażenie: 6
Zajęcia dodatkowe: 6
Mój synek jest w grupie Jeżyków już drugi rok i jest bardzo zadowolony. Zupełnie nie zgadzam się z negatywnymi opiniami na temat przedszkola. Dzieci mają bardzo dobrą opiekę, plac zabaw na miejscu, więc często wychodzą. Uczą się angielskiego, organizowane są wyjścia do teatrzyku, a także ciekawe spotkania, np. ze strażakami, ratownikami medycznymi, policjantem. Mój synek chętnie zostaje w przedszkolu, lubi "ciocie" i siostry. Polecam wszystkim to przedszkole :)
Link  

Dodaj komentarz do opinii

autor: mama jeżyka
dodano: 2012-10-05 13:41:11

Ocena ogólna: 6

Personel: 5
Wyposażenie: 6
Zajęcia dodatkowe: 5
Witam mój syn chodzi tam od roku on jest zadowolony i zostaje od poczatku chętnie dla mnie to jest najważniejsze-ciocie są zawsze gotowe pocieszać i przytulać, uczą dużo w ramach opłaty jest angielski, rytmika i religia, podoba mi sie też że codziennie wychodza na spacerki i często są wyjścia do teatrzyku, filharmonia
Link  

Dodaj komentarz do opinii

autor: Monika
dodano: 2012-05-09 21:45:23

Ocena ogólna: 6

Personel: 6
Wyposażenie: 6
Zajęcia dodatkowe: 6
Nie moge uwieżyc w to co piszą 2 pierwsze osoby. Peggy pisze, że "Nauczycielka wydzierała się na nie, przeklinała, ciągnęła za uszy na placu zabaw. Wiem, że ta nauczycielka jeszcze tam pracuje" jest niemożliwością ponieważ plac zabaw jest tam dopiero w budowie, a to że zmienjają się tam nauczyciele jest nieprawdą ponieważ od początku przedszkola pracują tam te same osoby. Sisostry pracujące tam i nauczyciele są bardzo sympatyczni i mili. Moje dziecko chodzi tam dopiero od roku, ale bardzo sobie chwali atmosferę i z chęcią zostaje w przedszkolu. Ta placówka jest z pewnością jedną z najlepszych w Kielcach. Polecam wszystkim:)
Link  

Dodaj komentarz do opinii

autor: mama pszczółki
dodano: 2010-08-18 08:47:12

Ocena ogólna: 6

Personel: 5
Wyposażenie: 6
Zajęcia dodatkowe: 5
Moja córeczka zaczęła uczęszczać do przedszkola sióstr miłosierdzia mając 2 lata i 2 miesiące, od początku chciała tam chodzić. Była i jest zadowolona i wraca do domu uśmiechnięta. Siostry i ciocie od początku świetnie się nią zajęły. Pozdrawiam.
Link  

Dodaj komentarz do opinii

autor: mama nutki
dodano: 2010-02-04 21:57:55

Ocena ogólna: 5

Personel: 5
Wyposażenie: 6
Zajęcia dodatkowe: 5
Mam zupełnie inne zdanie na temat tego przedszkola. Trafiliśmy do niego przypadkowo, i to było najlepsze, co nas spotkało w Klerykowie. Moja córcia chodzi tam już 4 rok. W naszej grupie również kilka razy zmieniały się ciocie, ale trzeba mieć na względzie dlaczego się tak działo. Po prostu kadra w przedszkolu to bardzo młode dziewczyny, które (tak samo, jak my drogie Panie ) chcą mieć swoje dzieci, zaszły w ciążę i poszły na macierzyński. Ja też pracuję i w czasie ciąży byłam na zwolnieniu i urlopie macierzyńskim, więc staram się nie wykazywać w tym względzie moralności Kalego. Jak napisałam, moje dziecko chodzi do przedszkola u sióstr czwarty rok. W ubiegłym roku mogliśmy ją zapisać już do zerówki szkolej, ale postanowiliśmy nie rezygnować z ulubionego przedszkola dziecka. Mało tego, tak samo postąpiła prawie cała grupa, w której jest moje dziecko. O czymś to chyba świadczy. W naszym przypadku trafiliśmy na grupę wspaniałych dzieciaków, fajnych rodziców zawsze zainteresowanych tym, co dzieje się w przedszkolu i ciocie, które są lubiane przez dzieci (przynajmniej przez moje dziecko i to mimo, że absolutnie nie jest ono aniołem, więc sprawia sporo problemów). Przedszkole to nie przechowalnia dzieci, zamiast więc krytykować, rodzice powinni dać więcej z siebie, włączyć się w życie przedszkola i postarać się współracować z kadrą, która może czasem niezbyt doświadczona, ale co do zasady chętna do nauki i współpracy. Zresztą, z tego co wiem na kolejny, tj. 2010/2011 rok w naszym przedszkolu nie ma już od dawna wolnych miejsc, a to świadczy samo za siebie. Tym bardziej, że jest to przedszkole niepubliczne, a więc i opłaty inne niż w samorządowych przedszkolach. Reasumując, ja mam wyłącznie dobre doświadczenia z tym przedszkolem i serdecznie je polecam. Pozdrawiam przy okazji ciocię Martę, całą grupę nutek i ich rodziców.
Link  

Dodaj komentarz do opinii

autor: Peggy
dodano: 2009-07-10 16:20:36

Ocena ogólna: 1

Personel: 1
Wyposażenie: 4
Zajęcia dodatkowe: 3
Niestety, ale zgadzam się z tym. Przedszkole, które prowadzą siostry miłosierdzia powinno świecić przykładem, a według mnie jest odwrotnie ? od kiedy jest nowa dyrektorka. Dwa lata uczęszczało tam moje dziecko, ale teraz je wypisałam. Nauczycielka wydzierała się na nie, przeklinała, ciągnęła za uszy na placu zabaw. Wiem, że ta nauczycielka jeszcze tam pracuje. Bardzo nie polecam!! Z zewnątrz wszystko wygląda ładnie, pięknie, ale to tylko pozory ?zastanówcie się dwa razy zanim zapiszecie tam swoją pociechę. Pozdrawiam.
Link  

Dodaj komentarz do opinii

autor: Grażyna
dodano: 2009-07-05 20:17:26

Ocena ogólna: 1

Personel: 1
Wyposażenie: 5
Zajęcia dodatkowe: 2
To przedszkole to jeden wielki chaos i bałagan. Nauczyciele zmieniają się tam jak rękawiczki, kadra jest po prostu fatalna, nie mówiąc już o kompetencjach (a raczej ich braku) u dyrektorki placówki, która pytana o coś zasłania się tym że jest nowa i musi się jeszcze nauczyć - jej znajomość z zakresu pedagogiki wychowawczej i psychologii jest poniżej krytyki. Nie potrafi rozwiązać najprostszego problemu, a jej zasób słownictwa jest bardzo ubogi i prymitywny. Niestety wszystko to przenosi się na funkcjonowanie przedszkola a co z tym idzie na nasze dzieci. Ogólnie ? nie polecam.
Link  

Dodaj komentarz do opinii

Oceń przedszkole

Komentarz do oceny (wymagany)

Podpisz się imieniem i nazwiskiem aby, dodać wiarygodności opinii
(nie będzie publikowany)

Ocena ogólna:

Personel:

Wyposażenie:

Zajęcia dodatkowe:

Treść:

Zapoznałem sie i akceptuję regulamin

Aby uniknąć fałszywych opinii wymagane jest potwierdzenie swojej opinii poprzez wiadomość e-mail, którą otrzymasz po wysłaniu oceny. Zarejestruj się aby tego uniknąć.