NIEPUBLICZNY PUNKT PRZEDSZKOLNY SASANKA

fax. brak danych

autor: Anonimowa
dodano: 2015-04-01 14:39:36

Nie polecam! Przedszkole ciasne, dużo dzieci w zaledwie 2 pomieszczeniach. Uniemożliwia to przeprowadzenie zajęć adekwatnie to potrzeb i wieku. Po za tym w placówce Panie nie dbają o bezpieczeństwo dzieci.

autor: Anonim
dodano: 2015-01-27 14:37:04

Nie Polecam!!! Dyrektora nie dba o dzieci w należyty sposób, zależy jej tylko na pieniądzach. Z każdym problemem wysyła do poradni psychologiczno-pedagogicznej. W jednym pomieszczeniu znajdują się dzieci od 1,5 do 5 lat co uniemożliwia przeprowadzenie zajęć dla starszych dzieci.

autor: mp26
dodano: 2014-03-18 10:46:45

Polecam to bardzo przytulne przedszkole. Dyrekcja i Panie opiekunki to profesjonaliści z odpowiednim podejściem do maluszków. Dzieci czują się tu bardzo dobrze.

autor: Aleksandra Wiśniewska
dodano: 2014-03-18 09:19:10

Polecam Przedszkole Sasanka .Nie znam lepszego w okolicach Pruszkowa.Jest tam bardzo przyjaźnie. Moja córka chętnie uczestniczy w zajęciach i nawet nie chce wychodzić do domu gdy po nią przychodzę.

Korzystamy z usług Przedszkola w wakacje kiedy nasze przedszkole nie ma dyżyru.
Poruwnując je do przedszkola do którego w roku szkolnym chodzi moja córka jest to kolosalna różnica , na plus oczywiście dla Sasanki, niestety mieszkam daleko od Sasanki a w wakacje dziadkowie odbierali wnuczkę . Bardzo spodobały mi się i mojej córce zajęcia tematyczne w wakacje wszystko w formie zabawy. Organizowane były konkursy, przebieranki oraz wycieczki .
W Sasance jest czyściutko, plac zabaw zadbany i bezpieczny.
Teraz to już trzecie wakacje będziemy korzystać z usług Sasanki i pierwszy raz z braciszkiem.

autor: Marta
dodano: 2014-03-18 09:04:31

Przedszkole Sasanka jest w porządku, miłe Panie, dyrektor elastyczny. Ciekawe zajęcia, dziecko przynosi duzo prac z przedszkola, często bierze udział w wystepach, zna piosenki i wierszyki, no i chętnie chodzi do przedszkola. To wszystko świadczy o tym, że jest bardzo dobrze w Sasance. W salach jest czysto, toalety zawsze zadbane i wyposażone w środki czystości. Jestem informowana jeśli wystepuje jakis wirus, chociaz jst naprawde sporadycznie. POLECAM PRZEDSZKOLE SASANKA ps.ciężko było się do niego dostać, czekałam az, zwolni się jakieś miejsce, więc zalecam długo sie nie zastanawiać:)

autor: marta olszewska
dodano: 2014-03-17 22:23:34

Witam, polecam przedszkole. Duży zielony teren do wybiegania się dla maluszków. Sympatyczna kadra. Ciekawe prace dzieci wywieszone na ścianach. Miła i kameralna atmosfera. Polecam

autor: MARZENA ZALEWSKA
dodano: 2014-03-17 15:27:32

Bardzo przyjazne przedszkole, moja córka chodziła do Sasanki 3 lata, teraz już jest w zerówce w szkole, jak nie było mnie stac na wycieczkę to Pani Dyrektor z własnej kieszeni zasponsorowała mojemu dziecku wyjazd, jedzonko pyszne, nawet niejadków ciocie potrafią zachęcić, moje dziecko nie chciała wychodzić z przedszkola, czasami drug raz po nie przychodziła. A co najważniejze jest bezpiecznie, przez ten cały czas nic mojej córce się nie stało. Fajne zajęcia dodatkowe, bardzo dobra logopedka-wreszcie moje dziecko się 'syczy'. POLECAM Z PEŁNĄ ŚWIADOMOŚCIĄ.

autor: moniiiiiiiiii
dodano: 2013-06-26 10:55:28

Polecam!!! Rodzinne przedszkole, miła atmosfera, dużo dodatkowych zajęć i wycieczek. Super pikniki rodzinne i przedstawienia angażujące całą rodzinę.