Oceń przedszkole
Oceń przedszkole
Oceń Przedszkole
Oceń przedszkole

Prywatne Przedszkole "Tęczowa Kraina"

Typ: brak specyfiki | niepubliczna

Patron:

Brak patrona

Dane adresowe:

30-620 Kraków
ul. Dobczycka 76
woj. małopolskie

Dane kontaktowe:

tel. 122657131
fax. brak danych

Strona www:

www.teczowa.webd.pl

Informacje:

ilość dzieci: brak danych
ilość nauczycieli: brak danych
ilość oddziałów: brak danych

Ocena przedszkola

Ilość ocen: 4

Ocena ogólna:

Personel:

Wyposażenie:

Zajęcia dodatkowe:

Ranking przedszkola

Powiadom znajomego

Powiadom mnie o nowych opiniach

Konto przedszkola

Załóż bezpłatne konto przedszkola, aby wypowiadać się w imieniu placówki.

Tylko dla osób upoważnionych.

Zarejestruj się

Opis przedszkola


Brak opisu przedszkola

Opinie o przedszkolu

Pamiętaj!
Opinie w serwisie ocenprzedszkole.pl są subiektywnymi ocenami rodziców. Korzystaj z serwisu mądrze i podchodź do informacji z rezerwą.
autor: Mama
dodano: 2017-01-11 14:44:27

Ocena ogólna: 1

Personel: 1
Wyposażenie: 2
Zajęcia dodatkowe: 2
Chciałam podzielić się swoją złą opinią na temat przedszkola specjalnego ?Tęczowa Dolina na ul. Wrocławskiej. To przedszkole było naszym pierwszym przedszkolem specjalny, mieliśmy wiele obaw i niestety były one słuszne. Panie Dyrektor traktuje dzieci zarobkowo. Zależy im na posiadaniu dzieci z niepełnosprawnością sprzężoną, gdyż wtedy otrzymują 4tys a nie 1,7tys jak na dziecko z jedną niepełnosprawnością. Tak było z naszym synem. Panie Dyrektor nalegały by szukać poradni, która wystawi naszemu synowi dodatkowo niepełnosprawność intelektualną. Gdy tak się nie stało poinformowano nas aby od stycznia (a był grudzień) znaleźć sobie inne przedszkole, ponieważ na nasze miejsce są inne dzieci ze sprzężeniem a one muszą zarabiać bo kosztów mają dużo ? Po za tym, Panie Dyrektor nie komunikują się dobrze z Nauczycielami, gdy o czymś mówiłam nie przekazywały tego dalej i było ciągle straszne zamieszanie i niedomówienia. Być może specjaliści są w porządku, zwłaszcza Pani Aleksandra ale niestety to jak nas potraktowano całkowicie skreśla ich z listy przedszkoli, które warto polecić.
Link  

Dodaj komentarz do opinii

autor: babcia
dodano: 2015-03-04 23:38:50

Ocena ogólna: 6

Personel: 6
Wyposażenie: 6
Zajęcia dodatkowe: 5
Do przedszkola chodzi mój wnuczek, którego mam okazję czasami odbierać. Widziałam też kilka uroczystości np. występ z okazji Dnia Babci i Dziadka, jasełka, tak wiec myślę, że jestem uprawniona do tego, aby zgłosić swoją ocenę. Dziecko do przedszkola chodzi chętnie, z dumą pokazuje swoje prace plastyczne i wyraźnie się rozwija. Opiekunki są miłe i dbają o dzieci, grupy nie są liczne, więc są one w stanie dostrzec potrzeby poszczególnych dzieci i reagować, a dla takich maluchów jest to ważne. Dziecko jest zadowolone ze wszystkich zajęć dodatkowych, jedyny mankament to ten, że zajęcia są czasami (rzadko) odwoływane. Byłam zaskoczona, czytając negatywne opinie o tym przedszkolu i dlatego zdecydowałam się wyrazić swoje zdanie.
Link  

Dodaj komentarz do opinii

autor: mamuska
dodano: 2015-02-24 13:23:14

Ocena ogólna: 6

Personel: 6
Wyposażenie: 6
Zajęcia dodatkowe: 6
dwojka moich dzieci chodzi do przedszkola Teczowa kraina i sa bardzo zadowolone, ja rowniez. Personel miły, sympatyczny, a co najwazniejsze wykwalifikowany. oferta zajec dodatkowych dostosowana do wieku dzieci. owszem czasem z przyczyn losowych zajecia sie nie odbywaja, ale sa odrabiane w innym terminie o czym Pani w poprzedniej opini zapomniala napisac. bardzo polecam to przedszkole. przykre jest tylko to, ze niektore osoby probuja szkalowac personel nieprawdziwymi opiniami.
Link  

Dodaj komentarz do opinii

autor: Mama Kowalska
dodano: 2014-07-02 21:30:33

Ocena ogólna: 2

Personel: 2
Wyposażenie: 5
Zajęcia dodatkowe: 2
Jako rodzic uważam, że przedszkole jest mocno przereklamowane! Plusem jest sam lokal i ogród, ale poza tym, reszta zostawia wiele do życzenia. Zajęcia dodatkowe są nieadekwatne do wieku dzieci. Prace, które dzieci mają do wykonania najczęściej w 80% zrobione są przy pomocy prowadzącego. Drugi minus to ciągła zmiana Pań. Myślę, że dziecku nie trzeba fundować co chwilę przyzwyczajania się do nowej osoby i jej sposobu pracy. A już najbardziej karygodne jest zatrudnianie Pani Ilony! Sama niejednokrotnie miałam okazję podczas ubierania dziecka w szatni "podsłuchać" jak ta pani "pracuje" . Jej odpowiedzi do dzieci są żałosne i na pewno nie na poziomie! Nie polecam tego przedszkola!
Mama
Link  

Dodaj komentarz do opinii

autor: Matka
dodano: 2014-05-18 11:27:07

Ocena ogólna: 3

Personel: 5
Wyposażenie: 4
Zajęcia dodatkowe: 4
Moje dziecko zapisałam po namowach innych mam. Fakt- dziecko zadowolone, naptomiast dla mnie jakosc oferowanej uslugi jest nieadekwatna do ceny. Owszem, grupy sa male- 12 os. ale w tych 12 jest 3 dzieci z orzeczeniami . Na wycieczke dziecko jechalo w wynajetym busie na kolanach nauczycielki zamiast na siedzeniu zapiete pasami, - bo dyr pojechala, a miala nie jechac- tak powiedziala na zebraniu plus tekst "ale przeciez nic sie nie stalo" za zajecia dodatkowe bierze stala kwote- choc czasem te zajecia nie odbywaja sie, tlumaczac, ze umowe zlecenie MUSI wyplacic prowadzacemu niezaleznie od jego obecnosci i wiele innych kwiatkow. Wg mnie kompletnie nie liczy sie ze zdaniem rodzicow. A teraz od wrzesnia dzieci maja zmiane Pani na inna, bo dyrektorka postanowila inaczej podzielic grupe.. :-( Osobiscie nie polecam
A.. mocna strona to świetne nauczycielki - przynajmniej te, ktore obserwowalam. Szczególnie Pani MArysia z najmlodszej grupy
Link  

Dodaj komentarz do opinii

Oceń przedszkole

Komentarz do oceny (wymagany)

Podpisz się imieniem i nazwiskiem aby, dodać wiarygodności opinii
(nie będzie publikowany)

Ocena ogólna:

Personel:

Wyposażenie:

Zajęcia dodatkowe:

Treść:

Zapoznałem sie i akceptuję regulamin

Aby uniknąć fałszywych opinii wymagane jest potwierdzenie swojej opinii poprzez wiadomość e-mail, którą otrzymasz po wysłaniu oceny. Zarejestruj się aby tego uniknąć.