Przedszkole 129

www.przedszkole129.pl

autor: mamamo
dodano: 2013-01-05 14:09:11

Ja również nie polecam!!!
Panie "opiekunki" (wychowawczynie i woźne) nie dbają o dzieciaki w ogóle,pamiętam "festyn rodzinny" z czerwca 2012r. kiedy dzieciaki siedziały na zimnym betonie a było chłodno bo impreza odbywała się popołudniu i na tarasie przedszkola był już cień a nie wszystkie panie pomyślały żeby dzieciom rozłożyć koc.W grudniu nikt nie potrafił dopilnować aby dziecko przebrało się w odzież do wyjścia na zewnątrz-niestety, poszło w letnim dresie przy temperaturze "-6" na próbę jasełek do "Słońca"-oczywiście w samych jasełkach już nie miało szansy uczestniczyć bo zwyczajnie się rozchorowało.Byłam też świadkiem kiedy jedna z mam przyszła odebrać dwoje swoich dzieci-dzieci się ubrały i mama z jednym z nich wyszła a drugie cofnęło się i powiedziało do pani woźnej że potrzebuje chusteczkę w odpowiedzi usłyszało "niech ci mama da",dziecko ciągnie dalej "chcę wydmuchać nos" i słyszy "idź do mamy!":( Na temat jedzenia wolę się w ogóle nie wypowiadać ale swoją drogą jestem bardzo ciekawa ilu trzylatków zjada śledzia po japońsku czy risotto po czym serwuje im się herbatę miętową.A nowa pani dyrektor faktycznie myśli o ładnym wyglądzie przedszkola a nie ogarnia opieki nad dziećmi, raczej chce mieć ładne ściany niż być dla dzieci.
Dziś żałuję bardzo że zapisałam dziecko do tego właśnie przedszkola i drugie zapiszę na pewno do innego

autor: mamamo
dodano: 2013-01-05 13:53:29

Ja również nie polecam!!!

autor: Krzysztof Hirsh
dodano: 2012-11-09 22:48:28

Co prawda jestesmy tylko dziadkami, ale także z żoną odnosimi wrażenie, że wraz ze zmianą dyrekcji mniej uwagi w tej placówce przywiązuje się dzieciom, a wizerunkowi placówki. I dla kogo to wszystko, Pani Dyrekor? Przedszkole ma być dla dzieci!!!!

autor: mamus
dodano: 2012-09-17 16:52:15

ja nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
te PANIE nie maja cierpliwosci do dzieci, nie chodzi tylko o krzyki ze strony tych pan, po prostu nie nadaja sie do tego zawodu.

autor: mama
dodano: 2012-05-25 13:40:58

Personel - bardzo zróżnicowany. Począwszy od Pań woźnych, które bywają b. nie czułe, pozbawione empatii, a kończąc na fajnych, pozytywnych wyjątkach. Podobnie, jak PAnie Wychowawczynie. Córka miała szczęście i trafiła na jedną, z dwóch Jej Pań, której faktycznie leży na sercu troska o dzieci. Z kolei druga Pani - niecierpliwa, krzycząca na dzieciaki, nie potrafiąca współpracować z Rodzicami. Można powiedzieć sukces połowniczny. Od roku jest nowa Pani Dyrektor, której bardziej zależy na ładnym, estetycznym wyglądzie ogródka, niż na remoncie placu zabaw (którego część elementów pamięta jeszcze lata 80te).
Podsumowując- jak pewnie, w każdym przedszkolu, wszystko zależy od Pań, z którymi dziecko będzie. Przy drugim dziecku zastanowiłabym się, czy tam posłać dziecko.