Przedszkole Jutrzenka Preferujące Zdrowy i Pogodny Styl Życia

ilość oddziałów: brak danych

autor: Barbara N
dodano: 2015-02-15 20:01:09

Mój synek chodzi do Jutrzenki od pół roku i przedszkole jest po prostu fantastyczne! Wcześniej (zanim skończył 3 latka) synek chodził do innego (dobrego) punktu przedszkolnego i nawet zastanawiałam się, czy dobrze robię, że go przenoszę, ale teraz jestem w 200% pewna, że była to dobra decyzja. Panie są cudowne, pełne empatii, a dzieci je uwielbiają! Sama byłam świadkiem, jak dzieci "rzuciły się" na Panią Bogusię, gdy ta przyszła rano na salę :-) To była dla mnie najlepsza recenzja. W przedszkolu jest dużo bezpłatnych zajęć dodatkowych i atrakcji dla dzieci, ponadto przemyła Pani psycholog, pediatra, logopeda, która pracuje z dziećmi i podpowiada rodzicom jak ćwiczyć z dzieckiem w domu oraz raz na rok ortopeda (wszystko bez dodatkowych opłat). Jedzenie jest zdrowe (własna kuchnia) i smakuje mojemu dziecku, które dotychczas było niejadkiem. Nauczył się jeść nowych rzeczy i nigdy nie wrócił do domu głodny. Jestem przekonana, że mój drugi synek również będzie chodził do Jutrzenki!