Przedszkole Miejskie Nr 126

woj. łódzkie

autor: Mama
dodano: 2018-05-11 10:54:31

Personel zasadniczo miły, ale brak dobrej opieki na podwórku, dzieci szaleją, bez kontroli, ciocie sobie ploteczki ucinają. Jedzenie kiepskie, słabej jakości, menu nie dostosowane dla dzieci, porcje małe. Dokładki w nagrodę, dzieci po powrocie do domu, rzucają się na lodówkę. Zajęcia edukacyjne na średnim poziomie,

autor: Wanda
dodano: 2018-05-11 10:17:23

Przedszkole dość słabe, choć uczestniczy w wielu projektach. Opieka kiepska, jedzenie koszmarne, popisowe danie pierogi z pasztetową, bo mięsem tego nazwać nie można, i z bigosem samo mówi za siebie. Wujek Marek odpowiedzialny za wyżywienie, nadal siedzi w komunistycznych okowach, zwrócić uwagi mu nie można, bo obraża się jak panienka. Pani Dyrektor nie jest zainteresowana wyżywieniem, dla niej liczy się tylko niska stawka dzienna, którą się szczyci, jakość nie ma znaczenia. Porcje głodowe, większość produktów nie gotowana na miejscu, tylko gotowe - podgrzewana (np. pierogi, kluski śląskie). Oszczędzanie na wodzie do picia, przez większość czasu baniaki puste, wielokrotnie kubeczki jednorazowe myte przez dzieci. Nauczycielki słabo opiekują się dziećmi podczas zabaw na podwórku, dzieci wracają brudne, spocone i robią co chcą. Jedno zebranie w roku szkolnym, brak informacji o postępach edukacyjnych, zwłaszcza u starszych dzieci. Lipa, lipa i jeszcze raz lipa.

autor: Anna
dodano: 2018-01-11 13:08:13

Małe zainteresowanie dzieckiem, które ma problemy. Nauczycielki obojętne, dyrektor niezainteresowany. Odnoszę wrażenie, ze tylko pani woźnej zależy. Poza tym dużo się mówi a mało robi. Fasada.

autor: Mama Dziecka
dodano: 2015-03-17 13:30:50

Przedszkole miało być super extra ale niestety nie jest. Pomoce są schowane, pozostały tylko zabawki w wątpliwym stanie. Personel niby miły, ale wychowawczyni nie zainteresowała się dłuższą nieobecnością dziecka. Zajęcia dodatkowe takie sobie... Od początku comiesięczne spotkania z na których jest wiecznie to samo, na pikniku ciągle to samo. Wyżywienie takie sobie. Osobiście nie polecam

autor: mikolaj