Oceń przedszkole
Oceń przedszkole
Oceń Przedszkole
Oceń przedszkole

Przedszkole Miejskie Nr 152

Typ: brak specyfiki | publiczna

Patron:

Brak patrona

Dane adresowe:

94-004 Łódź
ul. Retkińska 78
woj. łódzkie

Dane kontaktowe:

tel. 426867796
fax. 426867796

Informacje:

ilość dzieci: 106
ilość nauczycieli: 11
ilość oddziałów: 4

Ocena przedszkola

Ilość ocen: 11

Ocena ogólna:

Personel:

Wyposażenie:

Zajęcia dodatkowe:

Ranking przedszkola

Powiadom znajomego

Powiadom mnie o nowych opiniach

Konto przedszkola

Załóż bezpłatne konto przedszkola, aby wypowiadać się w imieniu placówki.

Tylko dla osób upoważnionych.

Zarejestruj się

Opis przedszkola


Brak opisu przedszkola

Opinie o przedszkolu

Pamiętaj!
Opinie w serwisie ocenprzedszkole.pl są subiektywnymi ocenami rodziców. Korzystaj z serwisu mądrze i podchodź do informacji z rezerwą.
autor: mamamia
dodano: 2017-09-26 10:36:09

Ocena ogólna: 4

Personel: 4
Wyposażenie: 4
Zajęcia dodatkowe: 4
Z jednej strony to chyba jednyne państwowe przedszkole w Łodzi, gdzie problemem nie są dzieci np. z niestandardowymi potrzebami żywieniowymi. Z drugiej ciągłe napięcie wśród nauczycieli budowane przez dyrekcję na pewno nie pozostaje bez wpływu na to jak się tam pracuje a to odbija się na relacjach z dziećmi. Zjawiskiem wręcz uciążliwym są ciągłe zmiany w kadrze nawet w ciagu roku, bo nowe panie nie wytrzymują... Mnie jako rodzicowi to ciśnienie między pracownikami przeszkadzało, ale sa pewnie i tacy, którzy nawet tego nie zauważają... Placówka ma wielkie ambicje być naj..naj... Jak każda ma plusy i minusy, ale o tych drugich nie lubia tam rozmawiać a szkoda...
Link  

Dodaj komentarz do opinii

autor: Aśka
dodano: 2016-07-01 18:15:09

Ocena ogólna: 6

Personel: 6
Wyposażenie: 6
Zajęcia dodatkowe: 6
Dziękujemy Pani Dyrektor i całemu personelowi za fantastyczne 2 lata. Zapisując tu naszego syna wiedzieliśmy, ze to najlepsze miejsce dla niego. I tak jest. Trzymać tak dalej.
Kuba z rodzicami.
Link  

Dodaj komentarz do opinii

autor: Marek
dodano: 2015-07-04 18:28:38

Ocena ogólna: 6

Personel: 6
Wyposażenie: 6
Zajęcia dodatkowe: 5
No cóż, mnie tam ostrość Pani Dyrektor nie przeszkadza a rodzice niejednokrotnie są przez nia traktowani zbyt łagodnie??? Bo cóż można powiedzieć o matce, która w szatni , przy innych dzieciach poniżała słownie swoje dziecko. Pani Dyrektor poprosiła mamę do gabinetu....... a co min. z moim dzieckiem, które poznało wiele nowych , niekoniecznie miłych słów?
A tak naprawdę narzeka ten, kto ma coś za uszami. Między innymi dzięki inicjatywom dyrektorki to przedszkole tak DOBRZE funkcjonuje. W ilu przedszkolach jest za darmo logopeda i ten...drugi specjalista ( chyba psycholog!!!), codziennie angielski , zielone przedszkola??? A wyposażenie? Rewelacja. Atmosfera miła i służąca dzieciom.
Zadowolony Rodzic.
Link  

Dodaj komentarz do opinii

autor: Beata M.
dodano: 2015-07-03 20:33:16

Ocena ogólna: 5

Personel: 6
Wyposażenie: 6
Zajęcia dodatkowe: 5
Dla mnie przedszkole bez zarzutu, miła atmosfera, dużo atrakcji dla dzieci i rodziców, zawsze otwarte drzwi dyrektorki, jej wielkie serce i bezinteresowna pomoc. Profesjonalna, oddana dzieciom kadra. Też jestem głosem jednym z wielu. Ale , ile ludzi tyle opinii. Dziękujemy za wszystko. Julka z rodzicami.
Link  

Dodaj komentarz do opinii

autor: aa
dodano: 2015-04-13 19:49:22

Ocena ogólna: 2

Personel: 6
Wyposażenie: 5
Zajęcia dodatkowe: 4
Przepraszam za ocenę ogólną zaniżoną. Ale niestety zaniża ją Dyrektorka przedszkola. Dla niej -1.
Może dla pracowników powinna być ostra ale dla rodziców???? Wypraszam to sobie. W krótkich słowach: wiejska księżniczka. reprezentuję grupę rodziców.
Link  

Dodaj komentarz do opinii

autor: Marta Jankowska
dodano: 2015-02-10 22:53:51

Ocena ogólna: 6

Personel: 6
Wyposażenie: 6
Zajęcia dodatkowe: 5
Przedszkole na bardzo wysokim poziomie. Odpowiedzialna i wysoko wykwalifikowana kadra. Bardzo zaangażowana i pomysłowa. Otwarta na potrzeby wszystkich dzieci. Dyrektorka niezwykle operatywna i umiejąca zadbać o dzieci. Nasze pociechy maja zapewnioną bezpłatną pomoc logopedy i psychologa. Wreszcie od Nowego Roku dzieci mają codziennie bezpłatny angielski. Miał być od września, ale były jakieś problemy z nauczycielem..... Dobre i to!!!!. Moja córka bardzo chętnie chodzi do przedszkola, często prosi o odebranie jej trochę później. Fajnie, ze jest ono czynne do 18.00. Bez pośpiechu i nerwów, ze się spóźnię mogę odebrać dziecko. Jedzenie super........super....super. Zdrowo, kolorowo, smacznie i pięknie podane./ Wiem, ze niektórzy rodzice chodza na warsztaty kulinarne i sa zachwyceni. Niestety, nie mogłam tego doświadczyć.
I jeszcze jedno, moja starsza córka chodzi do SP 41. Nauczyciele wypowiadają się bardzo dobrze o przygotowaniu naszych dzieci do szkoły. Mówią o dużym profesjonalizmie kadry.
Jezeli chodzi o opłaty, to nie płacimy na Radę Rodziców. W naszej grupie sami decydujemy, czy i co chcemy zafundować dzieciom. A na wyprawkę wszędzie trzeba płacić.
Bardzo, bardzo zadowolona. Polecam
Link  

Dodaj komentarz do opinii

autor: do polowy zadowolony :)
dodano: 2014-09-10 15:58:24

Ocena ogólna: 3

Personel: 6
Wyposażenie: 6
Zajęcia dodatkowe: 1
Przedszkole ogolnie pozywne , poza tym ze nia ma tam jako takiej zerowki , czyli dzieci w zaden sposob nie sa przygotowywane do pojscia do szczoly , zero nauki literek i tego typu rzeczy. Niby teraz mamy po reformie i podobno nie wolno tego nauczac w przedszkolach. Hmn... jednak inne przedszkola potrafia tak zorganizowac ze takowa nauka przedszkolna istnieje. Tu mamy grupy mieszane dzieciaki 0d 4 do 7 lat , z jednej strony dobrze bo dzieci sie integruja ale z drugiej niestety nie ucza sie bo w takiej grupie przeciez nie moze istniec "zerowka". Druga negatywna i istotna dla mnie rzecz to to ze za wszystko sie placi , tzn zeby nikt nie zrozumiel mnie zle, oczywiste jest dla mnie ze za dodatkowe atrakcje itp rzeczy trzeba placic, aczkolwiek u wiekszosc moich znajomych rodzicow w innych przedszkolach, po oplaceniu skladki miesiecznej, wyprawki, i ubezpieczenia dziecka , oraz oczywistych stalych oplat za przedszkole za tzw atrakcje dodatkowe placi sie w ramach comiesiecznej skladki a tu nie. Dziwne jest to dla mnie ze w innych przedszkolach mozna a tym sie nie da.
Tyle dziekciu, czas na pozytywy. Przedszkole zadbane , Panie mile usmiechniete, zawsze pomocne dzieciom jak i rodzicom :) Nigdy nie mielismy watpliwosci i nie balismy sie poslac tam syna.
Link  

Dodaj komentarz do opinii

autor: Rodzic
dodano: 2013-09-24 10:59:57

Ocena ogólna: 3

Personel: 4
Wyposażenie: 5
Zajęcia dodatkowe: 3
Mam wrażenie, że z rodziców robi się idiotów, brak informacji na temat postępu w rozwijaniu się dzieci, brak dbałości o najmłodszych w grupie, przedszkole jest dla dzieci, a nie odwrotnie. Oceniam średnio.
Link  

Dodaj komentarz do opinii

autor: Ania
dodano: 2013-04-08 21:27:39

Ocena ogólna: 6

Personel: 6
Wyposażenie: 6
Zajęcia dodatkowe: 6
Jestesmy bardzo zadowoleni. Bardzo wysoki poziom. Bogate wyposazenie, personel pogodny, uśmiechnięty, dbajacy o dzieci. Wysoko wykwalifikowana kadra, oddana dzieciom. Zaangażowany dyrektor. Dzieci opuszcząjące to przedszkole są świetnie przygotowane do szkoły.
Nic dodać, nic ująą.
Link  

Dodaj komentarz do opinii

autor: Katarzyna
dodano: 2012-10-03 13:56:27

Ocena ogólna: 2

Personel: 2
Wyposażenie: 1
Zajęcia dodatkowe: 2
mam odczucie braku poszanowania dla rodziców. dzieci również czasem wracają wystraszone. Podczas wycieczek nie ma wykwalifikowanych opiekunów w ilości zabezpieczającej opiekę. czasem chaos i nieprzewidywalność dyrektora nie gwarantuje opieki na poziomie wyaganym w dzisiejszych czasach.
Link  

Dodaj komentarz do opinii

autor: asia
dodano: 2009-08-25 14:42:12

Ocena ogólna: 6

Personel: 6
Wyposażenie: 6
Zajęcia dodatkowe: 6
Moje dziecko chodzi tam uśmiechnięte. Poziom bardzo wysoki, dyrektorka o pieniądze dla placówki walczy jak lwica, sale zadbane, przedszkole wyposażone w niezłe sprzęty i zabawki. Ja jestem zachwycona.
Link  

Dodaj komentarz do opinii

Oceń przedszkole

Komentarz do oceny (wymagany)

Podpisz się imieniem i nazwiskiem aby, dodać wiarygodności opinii
(nie będzie publikowany)

Ocena ogólna:

Personel:

Wyposażenie:

Zajęcia dodatkowe:

Treść:

Zapoznałem sie i akceptuję regulamin

Aby uniknąć fałszywych opinii wymagane jest potwierdzenie swojej opinii poprzez wiadomość e-mail, którą otrzymasz po wysłaniu oceny. Zarejestruj się aby tego uniknąć.