Przedszkole Niepubliczne "Alf"

ilość oddziałów: brak danych

autor: mama
dodano: 2012-03-16 08:33:34

Przedszkole,takie sobie! Pani dyrektor bardzo sympatyczna,czego o Pani wiece nie mozna powiedziec,ma głupie docinki i uwazam ze jest tam bo musi pracowac a nie bo lubi prace z dziecmi!Dobrze ze nie jest wychowawca mojego dziecka! W przedszkolu powinny byc szafki a nie maluchy nosza ciagle plecaczki ze soba i do tego przebierane w rzeczy przedszkolne sa na korytarzu gdzie zima jest zimno bo wchodza rodzice z dziecmi z dworu a jest mroz!Poza tym maja pretensje jesli dziecko przyjdzie np.na 9ta po pierwszym sniadaniu,podobno przedszkole jest dla rodzicow,a nie rodzice dla przedszkola i powinna byc mozliwosc przyprowadzenia dziecka kiedy sie chce,ja płace ja wymagam!Moja sprawa czy moje dziecko jest rano na zejeciach,dopoki nie uczy sie nieczego typy literek,cyferek itd nie musi byc na wszystkich zajeciach,gdy dziecko jest chore np.2 tyg.nie powinno sie dawac dziecka na gleboka wode na pol dnia do przedszkola!Gdy zapisalam corke chcialam ja zaprowadzac tak na 4 godz zeby sie oswoiła z przedszkolem tym bardziej ze płakała i nie chciala chodzic ale dyrekcja protestowała,wydaje mi sie ze do konca nie wiedza co jest dobre dla dziecka!

Komentarze do opinii:

NIe zgadzam sie z ta Panią mja córka chodzi do tego Przedszkola i nie mam zadnych zastrzezen . jESZCZE TAKI SIE NIE URODZIŁ CO MU DOGODZIŁ...

Tatus | 2012-06-26 23:06:18