Przedszkole Niepubliczne Kacperkowy Światek - Adriana Nowak

ilość oddziałów: brak danych

autor: gienka
dodano: 2012-09-04 09:17:08

Panie w porządku, salki ładne, plac zabaw fajny- dziecko zadowolone, z cprzyjemnością do niego chodzi .

autor: Karolina
dodano: 2012-05-30 18:23:08

Bardzo dużo zajęć dodatkowych, profesjonalna kadra, piękny plac zabaw. Dziecko jest bardzo zadowolone, co jest najlepszą rekomendacją dla tej placówki. serdecznie polecam!

autor: Justyna
dodano: 2010-11-29 22:11:02

Koszmar! Nie polecam tego przedszkola! Sale malutkie, dzieci zaniedbane i zestresowane. Nie przemyślane przechodzenie dzieci do różnych budynków na zajęcia - lepiej zatem zrezygnować z zajęć dodoatkowych. Do tego brak kuchni, catering:(. Na śniadanie kawa zbożowa, o herbatce nie ma mowy! Na śniadanie np. sałatka z majonezem, popita kawą, efekt wiadomo jaki. Może o to chodzi żeby dzieci było mniej, bo w salach ciasno. Przeniosłam córeczkę do innego przedszkola i jest super zadowolona, a ja z nią - choroby się skończyły, dziećko super zadbane, sale przestronne, kuchnia, na posiłki kilka dań i dziecko może wybrać na co ma chęć. No i oczywiście z dokładką nie ma problemu. Skończył się stres związany z przedszkolem... Uciekajcie z Kacperka...

autor: krzysztof
dodano: 2010-08-21 22:24:39

Bardzo małe sale - za małe na taką ilość dzieci - ok. 25 dzieci na 20m2! Do szatni wchodzimy bezpośrenio z drzwi wejściowych - w czasie zimy koszmar! Przeciągi z każdej strony. Panie miłe, chociaż czasem wydawało się że bardziej zajęte są przygotowywaniem materiałów niezbędnych na dany dzień niż dziećmi,a to przecież to one są najważniejsze. Zajęcia dodatkowe ok, rozbudowane - ale męczące przemieszczanie dzieci do różnych budynków na dane zajęcia - a w związku z tym ciągłe ubieranie i rozbieranie.Do tego dochodzi brak kuchni i catering!!! Koszmar!!! Kłopoty żołądkowe dzieci to normalka! No i oczywiście o dokładce nie może być mowy - porcje wyliczone.
Ogólna ocena mierna - ilośc dzieci nie dostosowana do warunków. Jakość się nie liczy.

autor: joanna
dodano: 2009-09-02 15:22:17

Ładny teren, plac zabaw. nowe szafki i pomoce dydaktyczne, atrakcyjne zajęcia artystyczne, przestronne sale i szatnia.
mało zadawalający brak kuchni i w zwiazku z tym tylko katering (dobre rozwiazanie dla niejadków :))
ogólna ocena bardzo dobra