Przedszkole Niepubliczne"Kubuś Puchaty"

ilość oddziałów: brak danych

autor: Mariola
dodano: 2015-03-11 22:22:30

Nie polecam tego przedszkola. Kadrze brak doświadczenia i umiejętności. Dyrektorka jest essesmanem, przed którym drżą wszystkue panie przedszkolanki. Przed wizytacją kuratorów, wogóle nie pracowano z dziećmi tylko zbierano podpisy od rodziców na brakujących dokumentach. Zajęć dodatkowych jest wiele, ale często się nie odbywają, wyjątkiem jest ceramika i taniec. Nie ma wogóle normalnej sztni, tylko mały przedpokój, w którym trójka dzieci z rodzicami to już potężny ścisk i tłok. Na dodatek bardzo tu śmierdzi. Tylko dwa miejsca do parkowania przed przedszkolem. W przedszkolu jest duszno, ale pani dyrektor zabrania otwirać okien. Generalni, nie polecam, odradzam. Wyjątkiem jest p. Basia- jedyna przedszkolanka, która ma serce do dzieci, cierpliwość i umiejętności

autor: e1e2e3
dodano: 2015-01-06 12:32:56

to przedszkole to istny dom wariatow, pracownik to smiec, który moze wyleciec z dnia na dzień, włascicielka to straszna psycholka chora na manię przesladowcza , dzieci sa niewazne, wazna jest kasiorka!!!rodzice odradzam !!!!!!

autor: Kamila
dodano: 2013-08-24 22:55:12

autor: wdzieczna mama
dodano: 2013-08-08 00:57:31

Wychowałam w tym przedszkolu dwójkę dzieci, dzisiaj gimnazjalistów. Nie mam słów na wyrażenie wdzięczności. Moje dzieci ciągle wspominają z łezka w oku swoje przedszkole. Dziekujemy!!!!!!!!!!!

autor: mama 3 latka
dodano: 2012-12-14 14:15:51

jako mama dziecka pytam gdzie ta domowa atmosfera? na dobrą ciocię trzeba trafić - my mieliśmy to szczęście ale niestety już jej nie ma:( teraz to nie to samo przedszkole. Trzeba dbać o dobrych pracowników....

autor: Ciocia
dodano: 2010-05-13 21:46:34

Jako były pracownik podkreślam,że głównym atutem przedszkola jego domowa atmosfera i wyposażenie-bogate w pomoce dydaktyczne. Ciekawa oferta zajęć dodatkowych-polecam karate:)Kadra to ludzie młodzi, pełni zapału.Jednak często dopiero zdobywająca doświadczenie-ale każdy gdzieś i kiedyś musi.