Przedszkole Niepubliczne"Kubuś Puchaty"

ilość oddziałów: brak danych

autor: agata jaworska
dodano: 2016-06-07 22:14:54

moje dziecko chodząc do tego przedszkola jest jest po prostu szczęsliwe,i ma w nim swoja ukochaną ciocię Natalię

autor: IWONA
dodano: 2015-04-08 12:15:58

ten " niedoskonały personel" (brak pań z minionej epoki) najlepiej w całym mieście przygotowuje dzieci do szkół. Miedzy nimi a resztą jest kosmos... wiem bo moje dziecko po tym przedszkolu zdobywa nagrody w konkursach matematycznych i innych, podobnie koledzy z przedszkola. Zazdrość i zawiść ludzka nie ma granic. Te " śmieci" piszące oszczerstwa powinno się zgłosić na policję!!!!!!!

autor: iwona
dodano: 2015-03-29 17:11:00

Pani Dyrektor, ogromna grupa wsparcia jest z Panią. Będziemy namawiać Panią do złożenia zawiadomienia na policję (oszczerstwa prezentowane na stronie). Polecamy adwokata, który postara się o wysokie odszkodowanie. W dzisiejszych czasach nic nie pozostaje anonimowe. Odniosła Pani sukces, więc miernoty zawsze będą Pani zazdrościć. Mamy podejrzenia co do osoby, która jest bardzo aktywna. Nie tylko przedszkole jej śmierdzi, ale również inne miejsca w których przebywa - roztacza smród wokół siebie. Jesteśmy pewni, że jad , którym pluje wróci do niej z nawiązką. Będziemy w kontakcie. Dziękujemy za wszystko. Pomysł tworzenia gimnazjum genialny. Pozdrawiamy.

autor: Mariola
dodano: 2015-03-11 22:22:30

Nie polecam tego przedszkola. Kadrze brak doświadczenia i umiejętności. Dyrektorka jest essesmanem, przed którym drżą wszystkue panie przedszkolanki. Przed wizytacją kuratorów, wogóle nie pracowano z dziećmi tylko zbierano podpisy od rodziców na brakujących dokumentach. Zajęć dodatkowych jest wiele, ale często się nie odbywają, wyjątkiem jest ceramika i taniec. Nie ma wogóle normalnej sztni, tylko mały przedpokój, w którym trójka dzieci z rodzicami to już potężny ścisk i tłok. Na dodatek bardzo tu śmierdzi. Tylko dwa miejsca do parkowania przed przedszkolem. W przedszkolu jest duszno, ale pani dyrektor zabrania otwirać okien. Generalni, nie polecam, odradzam. Wyjątkiem jest p. Basia- jedyna przedszkolanka, która ma serce do dzieci, cierpliwość i umiejętności

autor: e1e2e3
dodano: 2015-01-06 12:32:56

to przedszkole to istny dom wariatow, pracownik to smiec, który moze wyleciec z dnia na dzień, włascicielka to straszna psycholka chora na manię przesladowcza , dzieci sa niewazne, wazna jest kasiorka!!!rodzice odradzam !!!!!!

autor: Kamila
dodano: 2013-08-24 22:55:12

autor: wdzieczna mama
dodano: 2013-08-08 00:57:31

Wychowałam w tym przedszkolu dwójkę dzieci, dzisiaj gimnazjalistów. Nie mam słów na wyrażenie wdzięczności. Moje dzieci ciągle wspominają z łezka w oku swoje przedszkole. Dziekujemy!!!!!!!!!!!

autor: mama 3 latka
dodano: 2012-12-14 14:15:51

jako mama dziecka pytam gdzie ta domowa atmosfera? na dobrą ciocię trzeba trafić - my mieliśmy to szczęście ale niestety już jej nie ma:( teraz to nie to samo przedszkole. Trzeba dbać o dobrych pracowników....

autor: Ciocia
dodano: 2010-05-13 21:46:34

Jako były pracownik podkreślam,że głównym atutem przedszkola jego domowa atmosfera i wyposażenie-bogate w pomoce dydaktyczne. Ciekawa oferta zajęć dodatkowych-polecam karate:)Kadra to ludzie młodzi, pełni zapału.Jednak często dopiero zdobywająca doświadczenie-ale każdy gdzieś i kiedyś musi.