Przedszkole Niepubliczne "Muchomorek"

ilość oddziałów: brak danych

autor: Mama
dodano: 2019-09-18 09:41:05

Pani dyrektor jest niesprawiedliwa. Dzieli rodziców na tych równych i równiejszych. Zaczynam żałować że posłałam tam dziecko mam tylko nadzieję że nie wylewa swoich flustracji na dziecku

autor: Ojciec dziecka
dodano: 2018-10-31 12:42:39

Przedszkole naprawdę godne polecenia opiekunki bardzo miłe sympatyczne zarówno dla dzieci jak i rodziców, dziecko chodzi tam z przyjemnością. Dużo zajęć dodatkowych - bezpłatnych takich jak lekcje tańca, angielski, niemiecki, zajęcia z gliną, itp. Jedyny ale bardzo duży minus to dyrektorka placówki, kobieta jest na stanowisku od jakichś 15 lat i chyba już się wypaliła tak mocno że odbiją swoją frustrację na dzieciach, rodzicach i opiekunkach. Jest opryskliwa, niemiła i traktuje wszystkich "z góry", tym bardziej szkoda bo psuje miły klimat tego miejsca.

autor: Ojciec dziecka
dodano: 2018-10-31 12:37:49

autor: mamaprzedszkolaka
dodano: 2017-05-24 09:57:11

Mój syn skończył to przedszkole 10 lat temu - było fajne - WTEDY!W ubiegłym roku zapisałam drugie dziecko - niestety przedszkole zmieniło się w tym czasie strasznie. Z wyposażenia i zabawek nie zmieniło się chyba dosłownie nic. Personel jest ok, ale "każdy krawiec kraje jak mu materii staje", a że pani dyrektor oszczędza na wszystkim, to grupy są łączone (pozwalniany personel, ale zatrudniony mąż) - po 15 godz. nawet trzy grupy w jednej sali. Nie ma drugiej zmiany. Wychowawca na grupę jest "jeden" - od 8.00 do 14.00. Dzieci nie mają żadnych wyjść typu teatr, wycieczka, nawet Myślęcinek, czy Starówka - no chyba że, rodzic zasponsoruje... Nie mówiąc już o kanapkach na śniadanie, które często są osobno z masłem, osobno z pomidorem osobno ze szczypiorkiem i osobno z szynką. Nie ma żadnych zniżek na drugie dziecko, a nie puszczając dziecka w wakacje - i tak trzeba zapłacić opłatę stałą, pomimo tego że przedszkole jest 2 tygodnie nieczynne. Odradzam.

autor: Rodzic
dodano: 2017-02-22 11:56:29

Brak drugiej zmiany - wychowawca po 14 wychodzi do domu, a po 15 dzieci są "spychane" do jednej sali, stare zabawki, stare dywany. Brak możliwości zostania z dzieckiem na przedszkolnym placu zabaw po odbiorze dziecka mimo tego, że dzieci mają ubezpieczenie, a rodzice i tak przecież za nie odpowiadają. Obsługa robi co może (większość pań jest bardzo miłych), ale dyrekcja to jeden wielki "monolit", głuchy na uwagi rodziców.

autor: Anna Czyżnielewska
dodano: 2014-03-16 16:12:13

Najlepsze przedszkole pod słońcem!!Wykwalifikowana kadra pedagogiczna i oddany całym sercem personel

Komentarze do opinii:

Personel - faktycznie nie można mieć wielkich zastrzeżeń do kwalifikacji ale już do szczerości w kontaktach z rodzicami tak (szczególnie kadry zarządzającej). Ponadto samo wyposażenie oraz wielkość niektórych sal woła o pomstę do nieba. Jeżeli wasze dziecko trafi na taką salę to proszę przygotować się na brak światła, brak wystarczającej powierzchni do zabawy, brak wentylacji, brak zabawek takich jak w innych salach.

rodzic | 2014-09-08 22:15:04