Oceń przedszkole
Oceń przedszkole
Oceń Przedszkole
Oceń przedszkole

Przedszkole Niepubliczne NUTKA Alina Markowska

Typ: brak specyfiki | niepubliczna

Patron:

Brak patrona

Dane adresowe:

10-686 Olsztyn
ul. BOENIGKA 24C
woj. warmińsko-mazurskie

Dane kontaktowe:

tel. 895419424
fax. 895419424

Strona www:

pn-nutka.w.interia.pl

Informacje:

ilość dzieci: brak danych
ilość nauczycieli: brak danych
ilość oddziałów: brak danych

Ocena przedszkola

Ilość ocen: 2

Ocena ogólna:

Personel:

Wyposażenie:

Zajęcia dodatkowe:

Ranking przedszkola

Powiadom znajomego

Powiadom mnie o nowych opiniach

Konto przedszkola

Załóż bezpłatne konto przedszkola, aby wypowiadać się w imieniu placówki.

Tylko dla osób upoważnionych.

Zarejestruj się

Opis przedszkola


Brak opisu przedszkola

Opinie o przedszkolu

Pamiętaj!
Opinie w serwisie ocenprzedszkole.pl są subiektywnymi ocenami rodziców. Korzystaj z serwisu mądrze i podchodź do informacji z rezerwą.
autor: miśka
dodano: 2018-05-29 12:34:59

Ocena ogólna: 3

Personel: 2
Wyposażenie: 4
Zajęcia dodatkowe: 3
Przedszkole oceniam na 3. Pewnie byłoby 4 czy 5 gdyby nie to, że pani dyrektor nie chce słuchać żadnych negatywnych opinii, uwag czy sugestii - obraża się. Gdyby ta pani zechciała uwzględnić, co mają dopowiedzenia klienci, być może udałoby się wypracować porozumienie z rodzicami w wielu kwestiach, ale tak nie jest. Zdarzały się nieprofesjonalne zachowania nauczycielki, które jednak w rozmowie z dyrektorką zostały zbagatelizowane, a rodzic został odebrany jako roszczeniowy i "szukający dziury w całym". Generalnie uważam, że przedszkole zyskałoby na jakości pracy (i oferty) gdyby było inaczej zarządzane.
Link  

Dodaj komentarz do opinii

autor: Miriam Kowalska
dodano: 2013-05-16 23:10:32

Ocena ogólna: 2

Personel: 2
Wyposażenie: 4
Zajęcia dodatkowe: 2
Plusy: dzieci dopilnowane (choc na dzieci tzw. trudne przymykaja za bardzo oko), sporo zajęć dydaktycznych, miłe wychowawczynie oraz personel pomocniczy; znośne jedzenie, przygotowywane we własnym zakresie.
Minusy:Przedszkole małe (trzy sale), dużo dzieci, jak na tak wysokie czesne opieka 1 nauczycielka + personel pomocniczy do połowy dnia i 2-ga nauczycielka + personel pomocniczy następna część dnia. Wysokie czesne, do każdej wycieczki trzeba dopłacać,przegięcie z przyjazdami filharmonii oraz teatrzykami- polega to na tym ,że raz przedszkole Nutka gości dzieci z drugiego przedszkola a raz dzieci z przedszkola Nutka idą do bratniego niepublicznego przedszkola. Opłata dla Filharmonii i dla teatrów dzielona pomiędzy dwa przedszkola (zawsze to taniej, szkoda , że nie dla rodziców)a dzieci z dwóch przedszkoli gnieżdżą się w jednej sali.
Link  

Komentarze do opinii:

Przedszkole Nutka w Olsztynie moim zdaniem jest przyjaznym miejscem i dla dziecka i dla rodzica. Mam w tym przedszkolu córeczkę, poszliśmy do tego przedszkola z polecenia (nie chciałam eksperymentować z nieznanymi placówkami), odpowiadają mi godziny otwarcia przedszkola (bo już od 6.00 aż do 17.30), miejskie są otwierane później. Panie miłe, zaangażowane, kuchnia na miejscu i bardzo dobra, okolica cicha, bez ruchu na ulicy, łatwo zaparkować nawet po 17. Przedszkole ma też własny plac zabaw połączony z przedszkolem (łatwo dziecku skorzystać z toalety). Ja jestem zadowolona, a czesne wysokie? No cóż ja nie zamierzam oszczędzać na dziecku, najwyżej nie kupię sobie nowej bluzki. Polecam przedszkole wszystkim, którzy pragną aby dziecku było dobrze.

mirka | 2015-01-15 23:02:24

Dodaj komentarz do opinii

Oceń przedszkole

Komentarz do oceny (wymagany)

Podpisz się imieniem i nazwiskiem aby, dodać wiarygodności opinii
(nie będzie publikowany)

Ocena ogólna:

Personel:

Wyposażenie:

Zajęcia dodatkowe:

Treść:

Zapoznałem sie i akceptuję regulamin

Aby uniknąć fałszywych opinii wymagane jest potwierdzenie swojej opinii poprzez wiadomość e-mail, którą otrzymasz po wysłaniu oceny. Zarejestruj się aby tego uniknąć.