Oceń przedszkole
Oceń przedszkole
Oceń Przedszkole
Oceń przedszkole

Przedszkole Niepubliczne "Przy Dolinie"

Typ: brak specyfiki | niepubliczna

Patron:

Brak patrona

Dane adresowe:

85-791 Bydgoszcz
ul. J.P.PONUREGO 3
woj. kujawsko-pomorskie

Dane kontaktowe:

tel. 523447585
fax. 523447585

Strona www:

brak

Informacje:

ilość dzieci: brak danych
ilość nauczycieli: brak danych
ilość oddziałów: brak danych

Ocena przedszkola

Ilość ocen: 5

Ocena ogólna:

Personel:

Wyposażenie:

Zajęcia dodatkowe:

Ranking przedszkola

Powiadom znajomego

Powiadom mnie o nowych opiniach

Konto przedszkola

Załóż bezpłatne konto przedszkola, aby wypowiadać się w imieniu placówki.

Tylko dla osób upoważnionych.

Zarejestruj się

Opis przedszkola


Brak opisu przedszkola

Opinie o przedszkolu

Pamiętaj!
Opinie w serwisie ocenprzedszkole.pl są subiektywnymi ocenami rodziców. Korzystaj z serwisu mądrze i podchodź do informacji z rezerwą.
autor: agnieszka
dodano: 2013-04-05 10:16:05

Ocena ogólna: 5

Personel: 4
Wyposażenie: 4
Zajęcia dodatkowe: 5
Witam, z uwagi na informację o likwidacji przedszkola "Przy Dolinie" przy ulicy Piwnika Ponurego w Bydgoszczy - dowiedziałam się, że ma zostać tam utworzone przedszkole publiczne (informacja z kuratorium i z urzędu miasta) obecnie jestem na etapie dowiadywania się jak się zapisać (bo zapisy do przedszkoli publicznych zaczynają się już w poniedziałek, tj. 08.04.2013 dla dzieci konstytuujących - ja się uważam jako kontynuujące naukę), Informację taką ma mi udzielić pani Magdalena Buszman z Wydziału Edukacji Urzędu Miasta (Tel. 52-5858800) próbuję się tam dodzwonić. Jak się czegoś dowiem to napiszę. Pozdrawiam.
Link  

Komentarze do opinii:

Dodzwoniłam się w końcu do w/w Pani, która zapewnia, że przedszkole będzie publiczne i ze w przyszłym tygodniu (po 08.04.2013 r.) będzie spotkanie z rodzicami w celu poinformowania oraz zapisów dzieci.. Nasze dzieci (które już chodzą do tego przedszkola) mają się dostać od ręki, bez zapisów elektronicznych.

agnieszka | 2013-04-05 12:04:24

Dodaj komentarz do opinii

autor: Małgorzata D.
dodano: 2011-11-25 19:47:51

Ocena ogólna: 2

Personel: 2
Wyposażenie: 1
Zajęcia dodatkowe: 2
Ogólnie nie jest źle, ale zależy na kogo się trafi ( zapewne tak jak wszędzie). Panie są różne; jedne fajne i kompetentne inne mniej fajne. Moje pierwsze dziecko już skończyło, a drugie za klika miesięcy kończy edukację w przedszkolu Przy Dolinie i przez kilka lat pobytu w tej placówce zdążyłam poznać sposoby wychowawcze różnych przedszkolanek i jedno wiem: jak się trafi na panią Ewkę to jakby się los na loterii wygrało :) przestrzegam przed paniami wypalonymi zawodowo, które dawno powinny być już na emeryturze, a nie stresować dzieci w miejscu, gdzie powinny bawić się beztrosko.
Co do sal i wyposażenia to szału nie ma, ale ujdzie. Plac zabaw wyposażony w drewniane elementy, ale chyba już czas usunąć z niego stare metalowe popeerelowskie drabinki itd. Co do zajęć to wpada "pan Glina ;)", "Nutka" a pani Ewa i pani Iza także potrafią super urozmaicić dzieciakom czas np. przebierając się za panią jesien, czy też za pluszowego misia. Czasami przyjeżdża jakiś teatrzyk z przedstawieniem(średnio raz na dwa miesiące). Jedzonko niezłe, można prosić o dokładkę zupki, czy ziemniaczków, mięska przypada jednak jedna sztuka na dziecko. Na Gwiazdkę , Wielkanoc na dzieciaki czekają paczki z drobnymi upominkami i słodyczami, panie organizują imprezy okolicznościowe typu Dzień Matki, Dzień Babci i Dziadka itd. Wybór należy do Rodziców, ale nigdzie nie jest idealnie i bajkowo :) pozdrawiam
Link  

Dodaj komentarz do opinii

autor: Dorota
dodano: 2009-07-03 14:19:25

Ocena ogólna: 6

Personel: 6
Wyposażenie: 6
Zajęcia dodatkowe: 6
Świetne przedszkole,jego wybór to był strzał w dziesiątkę.Bardzo kontaktowe panie.Domowa atmosfera,dużo się dzieje,dużo rożnych imprez przedszkolnych,przedstawień,koncertów itp.Prace plastyczne często zmieniane i bardzo pomysłowe.Dzieci uczą się wielu piosenek i wierszyków. Menu bardzo urozmaicone,dokładek do woli. Bardzo ładny wystrój sal, fajny plac zabaw, dzieci wychodzą często na powietrze. Dzieciaki biorą udział w wielu konkursach miejskich. Organizowane są różne uroczystości dla dziadków, dla rodziców,bale, dzień pluszowego misia itp.
Naprawdę godne polecenia
Link  

Dodaj komentarz do opinii

autor: Joanna B.
dodano: 2009-06-28 13:56:01

Ocena ogólna: 6

Personel: 6
Wyposażenie: 5
Zajęcia dodatkowe: 6
Świetne przedszkole. Bardzo miłe panie, dobrze wyposażone sale, plac zabaw również. Ciekawie prowadzone zajęcia, dużo zajęć dodatkowych - płatnych i darmowych (np. lepienie z gliny). Często odwiedzają przedszkole muzycy z Filharmonii oraz odbywają się różnego typu przedstawienia. Ogólnie bardzo pozytywne wrażenia. Polecam
Link  

Dodaj komentarz do opinii

autor: Katarzyna B.
dodano: 2009-06-24 00:32:53

Ocena ogólna: 6

Personel: 6
Wyposażenie: 5
Zajęcia dodatkowe: 5
Świetna atmosfera - to przede wszystkim. Bardzo miłe Panie zwłaszcza Terenia, Małgosia, Ania, Kamila i Marita, te miałam okazję poznać osobiście. Dużo ciekawych zajęć dodatkowych, z niepłatnych np. rytmika, lepienie z gliny, częste przedstawienia, wizyty muzyków z Filharmonii. Sale dobrze wyposażone, plac zabaw również, korzystamy z niego również po przedszkolu. Ciekawie prowadzone zajęcia. Starszy syn do teraz tęskni za paniami, młodsza córka, która aktualnie tam uczęszcza również bardzo zadowolona. Naprawdę gorąco polecam!!
Link  

Dodaj komentarz do opinii

Oceń przedszkole

Komentarz do oceny (wymagany)

Podpisz się imieniem i nazwiskiem aby, dodać wiarygodności opinii
(nie będzie publikowany)

Ocena ogólna:

Personel:

Wyposażenie:

Zajęcia dodatkowe:

Treść:

Zapoznałem sie i akceptuję regulamin

Aby uniknąć fałszywych opinii wymagane jest potwierdzenie swojej opinii poprzez wiadomość e-mail, którą otrzymasz po wysłaniu oceny. Zarejestruj się aby tego uniknąć.