Przedszkole Niepubliczne "Przy Dolinie"

Typ: brak specyfiki | niepubliczna

ul. J.P.PONUREGO 3
woj. kujawsko-pomorskie

ilość dzieci: brak danych
ilość nauczycieli: brak danych
ilość oddziałów: brak danych

autor: agnieszka
dodano: 2013-04-05 10:16:05

Witam, z uwagi na informację o likwidacji przedszkola "Przy Dolinie" przy ulicy Piwnika Ponurego w Bydgoszczy - dowiedziałam się, że ma zostać tam utworzone przedszkole publiczne (informacja z kuratorium i z urzędu miasta) obecnie jestem na etapie dowiadywania się jak się zapisać (bo zapisy do przedszkoli publicznych zaczynają się już w poniedziałek, tj. 08.04.2013 dla dzieci konstytuujących - ja się uważam jako kontynuujące naukę), Informację taką ma mi udzielić pani Magdalena Buszman z Wydziału Edukacji Urzędu Miasta (Tel. 52-5858800) próbuję się tam dodzwonić. Jak się czegoś dowiem to napiszę. Pozdrawiam.

Komentarze do opinii:

Dodzwoniłam się w końcu do w/w Pani, która zapewnia, że przedszkole będzie publiczne i ze w przyszłym tygodniu (po 08.04.2013 r.) będzie spotkanie z rodzicami w celu poinformowania oraz zapisów dzieci.. Nasze dzieci (które już chodzą do tego przedszkola) mają się dostać od ręki, bez zapisów elektronicznych.

agnieszka | 2013-04-05 12:04:24

autor: Małgorzata D.
dodano: 2011-11-25 19:47:51

Ogólnie nie jest źle, ale zależy na kogo się trafi ( zapewne tak jak wszędzie). Panie są różne; jedne fajne i kompetentne inne mniej fajne. Moje pierwsze dziecko już skończyło, a drugie za klika miesięcy kończy edukację w przedszkolu Przy Dolinie i przez kilka lat pobytu w tej placówce zdążyłam poznać sposoby wychowawcze różnych przedszkolanek i jedno wiem: jak się trafi na panią Ewkę to jakby się los na loterii wygrało :) przestrzegam przed paniami wypalonymi zawodowo, które dawno powinny być już na emeryturze, a nie stresować dzieci w miejscu, gdzie powinny bawić się beztrosko.
Co do sal i wyposażenia to szału nie ma, ale ujdzie. Plac zabaw wyposażony w drewniane elementy, ale chyba już czas usunąć z niego stare metalowe popeerelowskie drabinki itd. Co do zajęć to wpada "pan Glina ;)", "Nutka" a pani Ewa i pani Iza także potrafią super urozmaicić dzieciakom czas np. przebierając się za panią jesien, czy też za pluszowego misia. Czasami przyjeżdża jakiś teatrzyk z przedstawieniem(średnio raz na dwa miesiące). Jedzonko niezłe, można prosić o dokładkę zupki, czy ziemniaczków, mięska przypada jednak jedna sztuka na dziecko. Na Gwiazdkę , Wielkanoc na dzieciaki czekają paczki z drobnymi upominkami i słodyczami, panie organizują imprezy okolicznościowe typu Dzień Matki, Dzień Babci i Dziadka itd. Wybór należy do Rodziców, ale nigdzie nie jest idealnie i bajkowo :) pozdrawiam

autor: Dorota
dodano: 2009-07-03 14:19:25

Świetne przedszkole,jego wybór to był strzał w dziesiątkę.Bardzo kontaktowe panie.Domowa atmosfera,dużo się dzieje,dużo rożnych imprez przedszkolnych,przedstawień,koncertów itp.Prace plastyczne często zmieniane i bardzo pomysłowe.Dzieci uczą się wielu piosenek i wierszyków. Menu bardzo urozmaicone,dokładek do woli. Bardzo ładny wystrój sal, fajny plac zabaw, dzieci wychodzą często na powietrze. Dzieciaki biorą udział w wielu konkursach miejskich. Organizowane są różne uroczystości dla dziadków, dla rodziców,bale, dzień pluszowego misia itp.
Naprawdę godne polecenia

autor: Joanna B.
dodano: 2009-06-28 13:56:01

Świetne przedszkole. Bardzo miłe panie, dobrze wyposażone sale, plac zabaw również. Ciekawie prowadzone zajęcia, dużo zajęć dodatkowych - płatnych i darmowych (np. lepienie z gliny). Często odwiedzają przedszkole muzycy z Filharmonii oraz odbywają się różnego typu przedstawienia. Ogólnie bardzo pozytywne wrażenia. Polecam

autor: Katarzyna B.
dodano: 2009-06-24 00:32:53

Świetna atmosfera - to przede wszystkim. Bardzo miłe Panie zwłaszcza Terenia, Małgosia, Ania, Kamila i Marita, te miałam okazję poznać osobiście. Dużo ciekawych zajęć dodatkowych, z niepłatnych np. rytmika, lepienie z gliny, częste przedstawienia, wizyty muzyków z Filharmonii. Sale dobrze wyposażone, plac zabaw również, korzystamy z niego również po przedszkolu. Ciekawie prowadzone zajęcia. Starszy syn do teraz tęskni za paniami, młodsza córka, która aktualnie tam uczęszcza również bardzo zadowolona. Naprawdę gorąco polecam!!