Oceń przedszkole
Oceń przedszkole
Oceń Przedszkole
Oceń przedszkole

Przedszkole Niepubliczne "Stokrotka'' Centrum Doskonslości Malego Dziecka

Typ: brak specyfiki | niepubliczna

Patron:

Brak patrona

Dane adresowe:

44-100 Gliwice
ul. Studzienna 1
woj. śląskie

Dane kontaktowe:

tel. 322312585
fax. 322312585

Strona www:

brak

Informacje:

ilość dzieci: brak danych
ilość nauczycieli: brak danych
ilość oddziałów: brak danych

Ocena przedszkola

Ilość ocen: 18

Ocena ogólna:

Personel:

Wyposażenie:

Zajęcia dodatkowe:

Ranking przedszkola

Powiadom znajomego

Powiadom mnie o nowych opiniach

Konto przedszkola

Załóż bezpłatne konto przedszkola, aby wypowiadać się w imieniu placówki.

Tylko dla osób upoważnionych.

Zarejestruj się

Opis przedszkola


Brak opisu przedszkola

Opinie o przedszkolu

Pamiętaj!
Opinie w serwisie ocenprzedszkole.pl są subiektywnymi ocenami rodziców. Korzystaj z serwisu mądrze i podchodź do informacji z rezerwą.
autor: Gaga
dodano: 2019-04-14 17:59:52

Ocena ogólna: 1

Personel: 1
Wyposażenie: 4
Zajęcia dodatkowe: 4
Specyficzna placówka, w której dyrektor przedkłada własny interes ponad dobro dzieci. Pracownicy przedszkola nie wytrzymują ogromnej presji, stąd częste zmiany wychowawstwa w grupach. Już ciągła rotacja kadry nauczycielskiej powinna dać rodzicom do myślenia. W jednym roku szkolnym w grupie maluchów wychowawca potrafił zmieniac się trzykrotnie. Dyrekcja krzyczy po pracownikach i nie przejmuje się, że słyszą to rodzice przedszkolaków. Nie polecam tej placówki. Tutaj wszystko robi się na pokaz, żeby ładnie wyglądało. Bez szacunku dla pracowników.
Link  

Dodaj komentarz do opinii

autor: maja
dodano: 2015-06-25 23:10:41

Ocena ogólna: 5

Personel: 5
Wyposażenie: 4
Zajęcia dodatkowe: 6
Moje dziecko chodzi do tego przedszkola juz dłuższy czas. Jeżeli chodzi o opieke to nie moge nic złego powiedzieć. . posilki tez sa ok. Dużo zajęć dodatkowych. Co mnie odrzuca od tego przedszkola to Dyrekcja. Pani ktora zarzadza ta placowka patrzy tylko na pieniądze. Grupy sa ogromne. Dzieci jest strasznie duzo. Coraz wiecej obcokrajowców a znajomosc jezykow kadry jest żadna. Pani dyrektor mydli rodzicom oczy, a jak sie nie podoba to wypad na twoje miejsce jest kolejne dziecko. Zenada. Ciesze sie ze juz niedlugo pożegnam sie z ta placowka bo mam juz serdecznie dość tych absurdalnych decyzji i wyborów jak zakup prezentow dla kazdego pracownika przedszkola na koniec roku. Absurd. CZesne to 600 zl i jeszcze jej malo.
Link  

Dodaj komentarz do opinii

autor: Osoba, którą interesuje dobro dzieci
dodano: 2013-03-27 14:04:27

Ocena ogólna: 1

Personel: 1
Wyposażenie: 1
Zajęcia dodatkowe: 1
Stokrotka to jedno z gorszych przedszkoli w Gliwicach. Kiepska kadra i Dyrekcja. Dyrekcja zna się na zarabianiu pieniędzy (2 luksusowe samochody) na naiwnych i niewidzących wielu rzeczy rodziców, myślących że ich pociechy znajdują się w dobrych rękach (niestety). Pod nieobecność rodziców na dzieci się krzyczy i poniża słownie (byłam nie raz świadkiem). Jest to świetne miejsce do zniszczenia dziecku psychiki. Grupy przepełnione. Przedszkole niespełniające wielu norm. Brak odpowiedniej opieki nad dziećmi. Wycieczki nadające się wiekowo dla gimnazjalistów (np. do Warszawy do pałacu prezydenckiego-kilkugodzinna podróż wykańcza takie maluchy) a nie dla przedszkolaków. Kiepskie jedzenie - na śniadanie i podwieczorek dla dzieci chleb z masłem (natomiast P.Dyrektor zajada w tym czasie parówki, ketchup i pełnowartościowe kanapki-sama widziałam), a na obiad catering. Beznadziejna organizacja, bałagan w papierach i przepełnione grupy. Przedszkole reklamuje się, że przyjmuje nawet obcokrajowców (chińczyków, wietnamczyków itd), natomiast kadra oprócz yes/no przy comiesięcznych płatnościach nie zna języków obcych (i tym samym nie jest w stanie nawiązać kontaktu z płaczącymi dziećmi obcokrajowców). Podczas zabaw na podwórku brama jest otwarta (często na oścież) w związku z czym proszę się nie zdziwić, jeżeli któregoś dnia Pańtwa pociecha wpadnie pod samochód. Nie polecam !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Link  

Komentarze do opinii:

To wszystko prawda. Ja również nie polecam tego przedszkola. Szkoda dzieci i pieniędzy rodziców.

Aga | 2013-03-28 12:27:09

Program "Optymistyczne przedszkole" jest wymyślony przez samą Dyr. Nawrot, a dyplomy (którymi się tak nauczycielki chwalą), otrzymują od P. Dyrektor w ramach rekompensaty za nadgodziny. Nic dodać, nic ująć. Grunt to dobra reklama.

Grzegorz | 2013-03-28 12:31:41

Wiele się zmieniło od czasu powyższego wpisu. Wiem, bo moich 2 synów uczęszcza do tego przedszkola już od 3 lat. Bramki są zamykane, nawet, gdy nie ma dzieci na dworze a obiekt jest monitorowany - sale też. Obiady są gotowane na miejscu, a przedszkole realizuje program zdrowego żywienia. M.in. na wniosek rodziców z mojej grupy wyeliminowano słodycze na podwieczorek i zastąpiono je owocami\nabiałem.
Do przedszkola można mieć wiele uwag, myślę, że do każdego. Ale jedno jest pewne: DZIECI CHODZĄ TAM BARDZO CHĘTNIE!! Nie tylko moi synowie, obserwuje zachowanie dzieci w szatni i widzę, że czują się w tym przedszkolu naprawdę dobrze. Dodam jeszcze, że postępy w nauce angielskiego i francuskiego są imponujące.

d. | 2014-08-13 10:54:44

Dodaj komentarz do opinii

autor: magdagc
dodano: 2012-12-12 04:10:09

Ocena ogólna: 4

Personel: 3
Wyposażenie: 6
Zajęcia dodatkowe: 1
Jak na chwile ibecna nie moge powiedziec nic zlego chociaz widze ze o higiene nie dbaja bo dziecko ma caly odbyt czerwony i mowi ze nie dostaje czystego pampersa.
Link  

Komentarze do opinii:

Od kiedy do przedszkola może uczęszczać dziecko z pampersem?
W tym przedszkolu "bierzemy" wszystkich, opiekujemy się byle jak? i wmawiamy, że jest dobrze?

M.Z | 2013-03-24 11:38:35

Dodaj komentarz do opinii

autor: Magda
dodano: 2012-12-06 12:23:30

Ocena ogólna: 5

Personel: 5
Wyposażenie: 6
Zajęcia dodatkowe: 6
Wszyscy chętnie krytykują, a mało kto pochwali, za to że dzieci sa uśmiechnięte, zadowolone, zdobywają nowych umiejętności. W każdym przedszkolu zawsze znajdzie się punk zaczepienia do krytyki. Ciesze się, że w Stokrotce w tym roku zaszło wiele pozytywnych zmian w tym remont schodów i wprowadzony nowy program edukacyjny, za które gratuluje i dziękuję.
Link  

Dodaj komentarz do opinii

autor: Małgosia
dodano: 2012-07-08 08:57:26

Ocena ogólna: 1

Personel: 1
Wyposażenie: 1
Zajęcia dodatkowe: 1
W tym przedszkolu jest coraz gorzej, tak źle jak teraz jeszcze nie było. Po nauczycielkach widać, że mają już dyrektorki, czyli właścicielki tego świetnie prosperującego i przychodzącego dochody biznesu dość!
Link  

Dodaj komentarz do opinii

autor: Kamil
dodano: 2012-03-17 20:18:09

Ocena ogólna: 6

Personel: 6
Wyposażenie: 6
Zajęcia dodatkowe: 6
Uczestniczyłem wraz z dzieckiem i żoną na balu optymistycznej rodziny w tym roku w Cechu Rzemiosł w gliwicach w organizowanym przez przedszkole stokrotka byliśmy pod wielkim wrazeniem wszyscy rodzicie byli przebrani personel byl przebrany była świetna zabawa przy muzyce na żywo. Zabawa prowadził wodzirej psotka było kolorowo sietna organizacja !!! Polecam to przedszkole przy wyborze. :))
Link  

Komentarze do opinii:

Również polecam to przedszkole...po prostu niesamowite, personel był przebrany i dzieci i rodzice! Może spytaj się tego przebranego personelu ile zarobili na tych nadgodzinach poświęconych balowi?
Zanim coś polecisz, dowiedz się więcej na ten temat.
Optymistyczne przedszkole polega na: kiepskich jakościowo i ilościowo posiłkach, zastraszaniu przez szanowną p. dyr. dzieci, szantażowaniu personelu, wspaniałych niezrealizowanych pomysłach, bajkach(kto słyszał p.dyr. wie o co chodzi), niewypłacaniu wynagrodzenia za pracę nadliczbową, minimalnych stawkach za pracę, wyzysku, malowaniu sal przez panie nauczycielki! oczywiście po godzinach i za darmo.

To tyle co mi się przypomina i co wiem od tego właśnie szczęśliwego przebranego personelu. Może Ciebie sprawy personelu nie interesują, ale jak ten personel z pełnym zaangażowaniem ma uczyć nasze dzieci?

Krzyś | 2012-03-19 18:09:12

Dokładnie wszystko opisane, mam bardzo podobne informacje. Bardzo dobrze, że moje dziecko uczęszcza obecnie do publicznego przedszkola. Zauważyłem ogromną różnicę w postępach dziecka, chęci chodzenia do przedszkola i jedzeniu. Nie wraca do domu głodne i nie czeka niecierpliwie na obiad.

Paul | 2012-11-21 18:39:42

Dodaj komentarz do opinii

autor: mama trzylatki
dodano: 2012-01-17 22:14:44

Ocena ogólna: 4

Personel: 4
Wyposażenie: 4
Zajęcia dodatkowe: 5
Witam,
Jestem zdziwiona tą informacją! -miejsce nauczyciela jest przy dzieciach. Nauczyciel nie powinien opuszczać grupy w czasie zajęć, ponieważ za nią odpowiada. Mnie niepokoi fakt, że dzieci tak rzadko wychodzą na podwórko, wycieczki tematyczne itp. Wiem, że inne przedszkola organizują wyjścia dla 3 latków np. do biblioteki, do parku. W planie tygodniowym jest zapis o codziennych zabawach na świeżym powietrzu, a te skończyły się w październiku! Kolejna sprawa, to brak strony internetowej, która w moim mniemaniu jest nie tylko wizytówką przedszkola, ale również "oknem" dla rodziców/opiekunów, którzy mogliby zobaczyć w galerii zdjęć co dzieje się w przedszkolu w czasie zajęć bądź imprez okolicznościowych. Dla przykładu podaję stronę sąsiedzkiego przedszkola:
http://www.przedszkole40.gliwice.pl/- strona wspaniała, widać jak pracują i bawią się dzieci. Aż pozazdrościć!
Kolejna sprawa to warsztaty popołudniowe, trudno mi uwierzyć, że prowadzone są warsztaty z gotowania, teatralne, konstruowania itd. Chciałabym zobaczyć galerię prac z zajęć popołudniowych, nie tylko pokazowych. Jestem ciekawa, jak będzie wyglądała teczka prac plastycznych wykonanych przez moje dziecko na tych warsztatach.
Poważnie zastanawiamy się nad zmianą przedszkola dla naszego dziecka, zdajemy sobie sprawę, że narazimy córkę na ponowny proces adaptacji w nowym środowisku, ale zależy nam na jej progresie w rozwoju.
Dodam, że jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów jakie przynoszą naszej córce zajęcia w jęz. francuskim.
Link  

Dodaj komentarz do opinii

autor: zatroskana mama
dodano: 2011-12-24 10:52:49

Ocena ogólna: 2

Personel: 5
Wyposażenie: 1
Zajęcia dodatkowe: 2
Witam
Muszę się z Państwem podzielić niepokojącą informacją. Otóż niedawno przychodząc po moją córeczkę do przedszkola "Stokrotka" ku mojemu zdziwieniu zobaczyłam panią Danusię (która jest wychowawczynią mojej córki) sprzątającą szatnię! Zastanawiam się w jakim charakterze pani Danusia pracuje w tym przedszkolu. Według mnie nie przystoi, aby nauczyciel był odpowiedzialny za czystość w przedszkolu! Bardzo mnie to zaintrygowało, czy Państwo mają podobne spostrzeżenia?
Link  

Dodaj komentarz do opinii

autor: joanna rybak
dodano: 2011-11-06 20:27:30

Ocena ogólna: 4

Personel: 4
Wyposażenie: 3
Zajęcia dodatkowe: 4
Przedszkole nie jest idealne. Wypełnia jednak swoje statutowe zadania, a dzieci bynajmniej nie chodzą głodne. Z pewnością bywają lepsze placówki na terenie miasta. Każde dziecko jest jednak inne, dla jednych pani Danusia jest mistrzynią bo przytuli i pogłaszcze, dla innych o niebo lepsza jest pani Ania cz\y Asia, która stanowczym głosem podpowie jak wybrnąć z konfliktowej sytuacji z kolegą. Zachowajmy dystans, nasze dzieci to nie szklane figurki- przez niejedno jeszcze w życiu będą musiały przejść>
Link  

Dodaj komentarz do opinii

autor: mamajuli
dodano: 2011-02-25 20:01:10

Ocena ogólna: 6

Personel: 6
Wyposażenie: 6
Zajęcia dodatkowe: 6
moja malenka miala bardzo trudny okres adaptacji ale panie wszelkimi silami staraly sie by malej sie spodobało moze nie jest idealnie ale dzis corcia lubi tam chodzic nigdy nie mowi ze jest glodna zawsze dostaje dokladke. co do dyrektorki moze i jest malo uchwytna ale za to jest pani wice ktora jest codziennie i słuzy pomoca. co do wyposarzenia sal uwazam ze jest odpowiednie z dziecmi trzeba sie bawic a nie podsuwać mu zabawki.
Link  

Dodaj komentarz do opinii

autor: Marta
dodano: 2010-11-04 12:02:09

Ocena ogólna: 6

Personel: 6
Wyposażenie: 5
Zajęcia dodatkowe: 6
Nauczyciele naprawdę super, mili i dają z siebie naprawde dużo , wyposażenie konkretne tzn nie ma starych maskotek natomiast zabawki są profesjonalne w małych ilościach ale wystarczającej ilości , zajęcia dodatkowe OK język angielski w tym roku na wysokim poziomie - super pozrawiam
Link  

Dodaj komentarz do opinii

autor: Agata
dodano: 2010-10-14 23:00:34

Ocena ogólna: 6

Personel: 6
Wyposażenie: 6
Zajęcia dodatkowe: 6
Nic dodać nic ująć. Ocena ogólna 6 gwiazdek.
Córa kocha tam chodzić, uwielbia wspomniany (lub wypomniany) chleb z "masełkiem" i wszelkie inne cudeńka ;) I nigdy nie chodzi głodna, bo jak chce dokładkę to zawsze dostanie! ;)
W porównaniu z innymi przedszkolami jest sporo zajęć dodatkowych (wliczonych w cenę czesnego!), o dziwo Córa nawet sporo wynosi z zajęć z języków obcych.
Dzieci jak najbardziej prowadzone są "optymistycznie", aż czasem brakuje mi kar dla najniegrzeczniejszych ;)))
Dużo dzieci jest, to fakt, ale jaka wiadomo - dzieci "wyżowe" już się kończą, niebawem będzie dużo lepiej ;))

Jeśli ktoś chce ponarzekać to zawsze znajdzie powód, nieprawdaż?? :D

Życzę Wam wszystkim więcej optymizmu w życiu,
a przedszkole STOKROTKA polecam z czystym sumieniem, houk :)))
Link  

Dodaj komentarz do opinii

autor: Mama K
dodano: 2010-03-16 11:10:14

Ocena ogólna: 5

Personel: 6
Wyposażenie: 5
Zajęcia dodatkowe: 5
Mam kilka uwag:
1. Sprawdzajcie opinie nt.przedszkola wśród ludzi których dzieci tam chodzą-a nie na forum, gdzie wypowiedzi są mało obiektywne.
2. Więszość dzieci w wieku 2,5-6 lat to niejadki, nie winą przedszkola jest ,że nie jedzą tylko rodziców, że nie nauczyli dzieci jeść wszystkiego-moja córka też jest niejadek i co? I nic przeżyje , zje w domu.
3. Miałam okazję zaobserwowac zdesperowane matki, które brały odpowiedzialność za to że dziecko jeszcze robi w pieluchy i nie umie nawet samo pić byle by się dostało i co?- zostało przyjęte.
4. Rodzice najmłodszych dzieci mają te obawy które i ja miałam: JAK MOJA MAŁA CÓRCIA DA SOBIE TAM RADĘ, JAK SIĘ POSIKA, ALBO JAK NIE ZJE, ALBO ŹLE JĄ UBIORĄ NA DWÓR- ale nikt nie zjamie się Naszym dzieckiem tak jak My, trzeba się z tym pogodzić- przedszkole to nie mama i tata, tylko obcy ludzie, są jednak po to by nam pomóc.
5. Jeśli stać Was na siedzenie w domu z dzieckiem to po co marudzicie, że opłaty są wysokie, siedźcie z dzieckiem w domu i sami je wychowujcie jeśli nie musicie wracać do pracy!
6. Co do chorych dzieci-matka przyprowadza dziecko które ma tylko katar-potem idzie dalej, co mam zrobić? Dziecko wyleczyłam, jest po lekach, nie kaszle nie ma kataru-idzie do przedszkola, łapie katar od dziecka które było niedoleczone i co teraz? Byłam na chorobowym 2 tyg, mała poszła zdrowa i wróciła z katarem co mam zrobić? To rodzice decydują ,a nie przedszkolanki!
7.Zwracanie rodzicom uwagi, że dziecko jest niegrzeczne,agresywne, mówi brzydko albo zachowuje się dziwnie- uważam na miejscu, bo potem gdzy się skarży w domu że znowu miało karę(np.sedzenie przy stoliku) rodzić się wkurza i leci z pretensjami zamisat od czasu do czasu popracować na dzieckiem w domu, z ręka na sercu każdy rodzic wie, że dzieci są czasem naprawdę nieusłuchane i nie wymagajmy ze posłuchają obcej osoby jeśli my sami nie mamy na nie wpływu.
8.Też na poczatku wiele rzeczy mi się nie podobało i wciąż mam kilka uwag(plac zabaw, czesne czy np.zespół na balu) ale i tak najważniejszą i najcelniejszą opinią i oceną tego przedszkola jest TO ŻE MOJE DZIECKO UWIELBIA TAM CHODZIĆ I WSTAJE W SOBOTĘ PYTAJĄC CZY DZIŚ IDZIEMY DO PRZEDSZKOLA, to my zauważamy pewne nieścisłości, ale nie ma tam krzywdy dzieci-gdyby tak było nie chiałyby tam chodzić.
9.Małe dzieci w momencie oderwania od rodzica po wielu miesiącach spędzonych u boku mamy lub taty zwyczajnie się boi i dlatego rano jest "koncert" w szatni-to chyba normlane.
10. Na koniec- nikt Was nie zmuszał przy wyborze i zawsze możecie go zmienić po co psuć imie placówki która Wam nie odpowiada-zmiencie ją i już.
Link  

Dodaj komentarz do opinii

autor: gosia1
dodano: 2010-02-10 19:43:47

Ocena ogólna: 3

Personel: 2
Wyposażenie: 4
Zajęcia dodatkowe: 3
Kadra przedszkla pozostawia duza do zyczenia, zwlaszcza w mlodszych grupach. grupy maja znacznie wiecej dzieci niz rodzice byli informowani przy zapisach. dyrektora trudno uchwytna dla rodzica
Link  

Dodaj komentarz do opinii

autor: tatuś
dodano: 2010-01-10 20:46:39

Ocena ogólna: 2

Personel: 2
Wyposażenie: 4
Zajęcia dodatkowe: 4
Potencjalne ofiary tego przedszkola a raczej ich rodziców odsyłam do poniższego forum gdzie też zamieściłem swoją opinię: http://www.przedszkolak.pl/forum/index.php?dzial=0&kategoria=8&query=2&grupa=3&ktory_id=3944
Link  

Dodaj komentarz do opinii

autor: Melania
dodano: 2009-11-10 00:20:06

Ocena ogólna: 3

Personel: 2
Wyposażenie: 4
Zajęcia dodatkowe: 3
Czuję się oszukana, bo zaufałam pięknej mowie Pani Dyrektor, że będzie cudownie i nowocześnie i autorsko i profesjonalnie, a nie widzę niczego innego niż w przedszkolu państwowym. Przedszkole ma certyfikat optymistycznego przedszkola ale w ciągu 2 lat nie zauważyłam żadnych zajęć przekazujących teorię a najlepiej praktykę bycia optymistą. Wychowawczynie przywiązują ogromną wagę do tego żeby dzieci były posłuszne i grzeczne do tego stopnia że kilkoro dzieci z grupy mojego dziecka - nie wszystkich pytałam - uważa, że to najważniejsze w życiu - być grzecznym. Wolałabym odpowiedź że być optymistycznym albo dobrym albo znać siebie ale może to tylko moj system wartości. Nie biją tam dzieci ale nie warto płacić dodatkowo za nic dodatkowego. Można zapytać o opinię w dziedzinie żywienia panie ze sklepu spożywczego koło przystanku - na gorączkową prośbę o podanie drożdżówki i soku pani z uśmiechem mówi "a co ze Stokrotki?". Nikt się nie przykłada do tego żeby zachęcić dzieci do jedzenia, argumenty pani pomagającej "jedz, wiesz ile matka płaci za to jedzenie, jedz bo nie urośniesz i kolega cię pobije" (słyszałam na własne uszy) widać nie bardzo skutkują. Nie polecam tego przedszkola. (Nie mogę się podpisać nazwiskiem, bo kiedyś na zebraniu pani dyrektor opowiadała jak jeden rodzic złożył na nią skargę do sanepidu i potem trudno było traktować dziecko tego rodzica bez emocji, bo "my tu przecież jesteśmy tylko ludźmi").
Link  

Komentarze do opinii:

Wiele w tym co Pani pisze jest prawdy. To przedszkole ma Dyrektorkę która świetnie sprzedaje błyszczący produkt, niestety nie przypomina on diamentów. Młode wychowawczynie grup jak pewnie w każdej organizacji mają zapał do pracy, chcą wiele zrobić. Zastanawiam się tylko jak wiele im pozwala się działać, by nie wyszły przed szereg. Natomiast starsze Panie maja hasła jak z lat 70 za komuny. Straszenie dzieci, konkursy kto jest najlepszy a kto najgorszy, kto ma ładne paznokcie a kto nie. Wciskanie jedzenia na siłe gdy dziecko nie lubi np. chleba z nutellą jest dla mnie absurdem. Dziecko intuicyjnie wie jak dobierać składniki pokarmowe do swojej diety( proszę przeczytać wyniki badań). Moje dziecko, gdy wie, że będzie Pani Stenia jest tak zestresowane jakby to było wojsko! Kocha natomiast Panią Justynę mówiąc, że zawsze może liczyć na jej pomoc, a także pomoc Pani Jadzi. Doceniając bardzo ciężką pracę tychże Pań pozdrawiam JE serdecznie.

Explorer | 2010-05-26 14:57:24

Nie pozna Pani optymisty pytając przedszkolaka co jest dla niego najważniejsze w życiu. Jak bym usłyszał że dzieciak mówi "Najważniejsze to być optymistą" to stwierdziłbym, że robią im pranie mózgu.
Za to widziałem w szkole różnicę w zachowaniu dzieciaków ze stokrotki, a niektórych z pośród innych dzieci. Idą do szkoły przestraszone nieśmiałe, czasem płączą... a nasze są radosne odważne, nie boją się zmian. One same nie potrafią tego nazwać czy zdefiniować, ale to właśńie jest optymizm.

Grzegorz | 2010-09-02 23:51:09

Myślę, że to czy dziecko chętnie i śmiało idzie do szkoły nie zależy od tego z jakiego jest przedszkola. I mam na to przykłady. Nie chcę już złorzeczyć na Stokrotkę, bo mojego dziecka już tam nie ma, a znam też wiele dzieci, które chodzą tam już kilka lat i żyją i dobrze się mają.

Melania | 2010-09-15 23:37:08

Dodaj komentarz do opinii

autor: Marta Nanowska
dodano: 2009-10-13 19:11:46

Ocena ogólna: 6

Personel: 6
Wyposażenie: 6
Zajęcia dodatkowe: 6
Jestem bardzo zodowolona,córcia bardzo lubi tam chodzić,ma bardzo fajną Panią.Przedszkole jest bardzo ładne i super wyposażone.
Link  

Dodaj komentarz do opinii

Oceń przedszkole

Komentarz do oceny (wymagany)

Podpisz się imieniem i nazwiskiem aby, dodać wiarygodności opinii
(nie będzie publikowany)

Ocena ogólna:

Personel:

Wyposażenie:

Zajęcia dodatkowe:

Treść:

Zapoznałem sie i akceptuję regulamin

Aby uniknąć fałszywych opinii wymagane jest potwierdzenie swojej opinii poprzez wiadomość e-mail, którą otrzymasz po wysłaniu oceny. Zarejestruj się aby tego uniknąć.