ul. Gołężycka 4a

www.przedszkole110.pl

autor: Wiktoria
dodano: 2014-03-19 00:37:26

Dodano opinie do przedszkola Przedszkole nr 110:
Oceny: 6 | 6 | 6 | 6
Treść opinii:
Opinia jest *AKTYWNA*

Bardzo dobre nauczycielki i personel. Dzieci mają dużo różnorodnych zajęć, wycieczki, konkursy, uroczystości i inne atrakcje. Duże place zabaw więc dzieci wybiegane. Godne polecenia miejsce dla dzieci. Posiłki odpowiednie dla dzieci, często podglądam przepisy na zupy, ponieważ córka chwali. Każdemu polecam to przedszkole, bezpieczne i kolorowe sale, dużo zabawek. Najważniejsze, że dzieci nie chcą wracać do domu. Mają tam przyjaciół, ponieważ nauczycielki prowadzą zajęcia integracyjne i dzieci są ze sobą zżyte. Fajne są też programy ekologiczne, zdrowotne i o różnych kulturach. Ostatnio dzieci bawiły się z wolontariuszami z egzotycznych krajów, miały zajęcia z pisarką, policją, strażą pożarną i ratownikami medycznymi, tancerką, chodzą na łyżwy. Wciąż coś robią, przygotowują występy, robią kanapki i wypieki. Jeszcze raz gorąco polecam.

----
*Kasuj?* http://www.ocenprzedszkole.pl/admin/opinions/delete/2802

autor: Wiktoria
dodano: 2014-03-19 00:35:25