Przedszkole Nr 113 ,, AKADEMIA PRZEDSZKOLAKA''

przedszkole113.pop.pl

autor: Marek
dodano: 2019-05-03 17:51:23

Zamiatanie problemów pod dywan. Dzieci nawet nie myja zębów w przedszkolu. Personel niezaangazowny.

autor: Wojciech
dodano: 2009-03-26 15:19:51

Placówka otwarta na dziecko i na rodzica. Personel zaangazowany umozliwiajacy dziecku skrocenie okresu adaptacyjnego. Festyny, pikniki, zajecia otwarte integrujace cala spolecznosc przedszkolna. Zajecia dodatkowe prowadzone przez nauczycieli nie odplatnie (j. niemiecki, komputerowe, plastyczne, klub milosnikow matematyki, klub milosnikow wroclawia). Wspolpracują z zaprzyjaznionymi przedszkolami i szkolami na terenie osiedla, poradnia psychologiczno-pedagogiczna, policją, biblioteką, parafią. Dzieci biorą udział w konkursach wewnetrznych i zewnetrznych. Przedszkole po remoncie, sale wyposazone w nowe pomoce dydaktyczne, ogrod przedszkolny z urzadzeniami jordanowskimi. Czas pracy od 6.30 do 17.30. 4 posiłki dziennie. Posiada decyzje sanepidu na prowadzenie dzialalnosci w zakresie przygotowywania i wydawania posiłków. Wdrozony system HCCP. W rangingu Gazety wrocławskiej z 23.02.09 przedszkole na drugim miejscu we Wrocławiu.