Oceń przedszkole
Oceń przedszkole
Oceń Przedszkole
Oceń przedszkole

Przedszkole Nr 116 w Warszawie

Typ: brak specyfiki | publiczna

Patron:

Brak patrona

Dane adresowe:

01-059 Warszawa
ul. Okopowa 31
woj. mazowieckie

Dane kontaktowe:

tel. 226320615
fax. 226320615

Informacje:

ilość dzieci: 98
ilość nauczycieli: 11
ilość oddziałów: 4

Ocena przedszkola

Ilość ocen: 7

Ocena ogólna:

Personel:

Wyposażenie:

Zajęcia dodatkowe:

Ranking przedszkola

Powiadom znajomego

Powiadom mnie o nowych opiniach

Konto przedszkola

Załóż bezpłatne konto przedszkola, aby wypowiadać się w imieniu placówki.

Tylko dla osób upoważnionych.

Zarejestruj się

Opis przedszkola


Brak opisu przedszkola

Opinie o przedszkolu

Pamiętaj!
Opinie w serwisie ocenprzedszkole.pl są subiektywnymi ocenami rodziców. Korzystaj z serwisu mądrze i podchodź do informacji z rezerwą.
autor: Anna Kaczmarek
dodano: 2019-06-27 01:24:27

Ocena ogólna: 6

Personel: 6
Wyposażenie: 6
Zajęcia dodatkowe: 6
Rewelacyjne przedszkole, kadra wykwalifikowana z wieloletnim doświadczeniem. Chodziła do niego moja córka, a teraz chodzi syn. Cudownej Cioci Marioli, Madzi i Reni zawdzięczam bardzo wiele, dziękuję im za duży wkład w wychowanie i edukację moich pociech. Nie znam lepszego przedszkola, a uśmiech mojego dziecka i jego tęsknota za przedszkolem i wszystkimi ciociami jest największym dowodem na to, że jest to magiczne miejsce. Pozdrawiam całą kadrę, wszystkie Panie i Pan Krzyś zasługujecie na najlepsze opinie.
Link  

Dodaj komentarz do opinii

autor: Mama6
dodano: 2018-09-10 23:09:30

Ocena ogólna: 6

Personel: 6
Wyposażenie: 6
Zajęcia dodatkowe: 6
Jako mama byłego przedszkolaka wspominam bardzo dobrze przedszkole i bardzo żałuję, że nie mogą już tam chodzić 6-latki. Moje dziecko po pierwszych dniach w szkole chce znów tam wrócić. Z całą pewnością mogę polecić to przedszkole innym, teraz widzę jaki rozwój edukacyjny zapewnia i widzę jak moje dziecko rozwinęło się na przestrzeni tych lat zarówno w pisaniu, malowaniu jak i społecznie. Cały personel zawsze uśmiechnięty, pomocny, a Pani Dyrektor nie raz pokazała, że najważniejsze jest dobro dziecka. Dziękuję wszystkim :)
Link  

Dodaj komentarz do opinii

autor: Mama 4
dodano: 2018-04-10 09:09:08

Ocena ogólna: 6

Personel: 6
Wyposażenie: 6
Zajęcia dodatkowe: 6
Przedszkole bardzo dobre, Panie bardzo serdeczne i uwielbiane przez dzieci. Kontakt rewelacyjny zarówno z dyrektorem jak i personelem. Panie znają dzieci, zauważają niepokojące sygnały i motywują do korzystania z pomocy specjalistów. Jestem bardzo zadowolona i kolejne dziecko pójdzie do tego przedszkola. Największe problemy są z ,,mamami idealnymi,, które nie potrafią wychować swoich dzieci...matki nadgorliwe i nie znające swoich dzieci sprawiają, że niektóre dzieci boją się ich niewychowanego potomstwa... przedszkole polecam a niektórym mamom przydałoby się chociaż minimum wiedzy na temat umiejętności postępowania z dziećmi.
Link  

Dodaj komentarz do opinii

autor: mama byłego przedszkolaka
dodano: 2018-02-19 20:11:13

Ocena ogólna: 1

Personel: 1
Wyposażenie: 1
Zajęcia dodatkowe: 1
Przedszkole NIE polecam, z wychowawcami utrudniony kontakt, podejście wychowawczyń jest takie że one wiedza wszystko najlepiej, traktują rodziców z góry, potrafią jedynie krzyczeć na dzieci przy każdej okazji, przy jedzeniu gdy dziecko nie chce jeść lub rozleje picie, na leżakowaniu że muszą mieć zamknięte oczy, nie pomagają dzieciom w niczym tylko na nie krzyczą, jedyną formą wychowania jakie znają to kary. Jedna z pań powtarza dzieciom że nie wolno mówić w domu to co się dzieje w przedszkolu, przy tym zastrasza dzieci, wmawia dzieciom że kłamią swoich rodziców. Rodzicom wmawiają jakie to dzieci są niedobre, mnie np wysyłali do psychologa by psycholog nauczył mnie wychowywać dziecko, dziecku zmieniłam przedszkole i nie mają z dzieckiem w nowym przedszkolu najmniejszych problemów. W tym przedszkolu potrafią wyprowadzać dzieci na korytarz w samej piżamie boso, a później kłamią że takich sytuacji nie było, bez opieki zostawiły dzieci w tym moje na dworze w zimę mróz ślisko, a same stały w środku i wyglądały przez okno, pani dyrektor wiem że przeprowadziła rozmowę z pracownikami ale sama nie chciała ze mną rozmawiać ani pokazać monitoringu, broniła bardzo swoich pracowników. Naprawdę trzeba się zastanowić nad posłaniem tam dzieci. Opinie negatywne są na bieżąco usuwane, przedszkole cieszy się złą opinią , pani dyrektor zasłania się że przedszkole jest super bo policjanci tam prowadzają swoje dzieci.
Link  

Komentarze do opinii:

Brednie i pomówienia. To jeden z przykładów niewydolności wychowawczej i braku podstawowej wiedzy o wychowaniu dzieci. Cieszę się, że Pani dzieckozistalo przeniesione i nie będzie chodziło razem z moim dziećmi-nareszcie dziecko chodzi z uśmiechem do przedszkola i nie boi się wariującego kolegi. Mama jest typem roszczeniowym, chcącym obciążyć wychowaniem dziecka przedszkole i nie przyjmująca do wiadomości sugesti innych. Jedyną osobą nie miłą w kontakcie jest Pani. Nie pozdrawiam,
Mama obecnych przedszkolaków.

Mama normalna, aktualnych i przyszłych przedszkola | 2018-04-10 10:45:48

Dodaj komentarz do opinii

autor: Agnes
dodano: 2016-08-24 10:34:42

Ocena ogólna: 1

Personel: 1
Wyposażenie: 1
Zajęcia dodatkowe: 1
Mam szczęście, że moje dziecko chodzi tam tylko na akcję letnią. Panie z przedszkola są mało komunikatywne. Wieje od nich chłodem i w stosunku do rodziców i dzieci oraz zdarza im się krzyczeć na dzieci. Komunikacja z panią dyrektor placówki praktycznie nie istnie.
Link  

Dodaj komentarz do opinii

autor: wiki smyk
dodano: 2015-06-09 20:04:24

Ocena ogólna: 1

Personel: 1
Wyposażenie: 1
Zajęcia dodatkowe: 1
muszę przyznać ze był to błąd posyłania mojego dziecka do tego przedszkola. Po odwiedzinach w innych przedszkoli na woli i opinii wśród rodziców którzy w dyżur letni mieli styczność z tym przedszkolem stwierdzam, że to był bardzo zły wybór. Panie z przedszkola są nieprzyjemne, śmierdzi, brak zajęc dodatkowych dla dziecki
Link  

Dodaj komentarz do opinii

autor: Barbara
dodano: 2015-03-17 13:51:18

Ocena ogólna: 1

Personel: 1
Wyposażenie: 2
Zajęcia dodatkowe: 1
Nie polecam: przedszkole w budynku mieszkalnym; stary blok, stare nieszczelene okna.
Dodatkowo liczne problemy komunikacyjne z dyrektor placówki.
Link  

Dodaj komentarz do opinii

Oceń przedszkole

Komentarz do oceny (wymagany)

Podpisz się imieniem i nazwiskiem aby, dodać wiarygodności opinii
(nie będzie publikowany)

Ocena ogólna:

Personel:

Wyposażenie:

Zajęcia dodatkowe:

Treść:

Zapoznałem sie i akceptuję regulamin

Aby uniknąć fałszywych opinii wymagane jest potwierdzenie swojej opinii poprzez wiadomość e-mail, którą otrzymasz po wysłaniu oceny. Zarejestruj się aby tego uniknąć.