ul. Dzielna 15 b
woj. mazowieckie

autor: zadowolona mama
dodano: 2011-03-03 11:09:50

podzielam powyższe zdanie. Przedszkole godne polecenia. Wszyscy pracownicy przedszkola bardzo sympatyczni, pomocni i uczynni poczynajac od Pań nauczycielek, przez Panie woźne a koncząc Panu dozorcy. Moja córka z wielką chęcia chodzi do przedszkola (właściwie od pierwszego dnia) i bardzo lubi swoje Panie. Za troske, starania, profesjonalizm i włozone serce należy im się szczególne podziekowanie.

autor: AT
dodano: 2009-03-13 22:39:09

Nauczyciele z ogromną troską podchodzą do dzieci, fajnie organizują im czas. Cały czas coś się dzieje. Dla dzieci stale są organizowane różnego rodzaju atrakcje. Poza teatrzykami, które odbywają się dwa razy w miesiącu, organizowane są także koncerty. Nauczyciele także wykazują się ogromną inicjatywą i pomysłowością, ale też, co ważne, nie ma w tym przesady, tzn dzieci mają wolny czas na zabawę. Nad wszystkim czuwa zawsze dostępna Pani Dyrektor - wspaniały człowiek i pedagog. Ciężko wyrazić w kilku słowach wszystko, co myślę o przedszkolu nr 124 w Warszawie. Jestem bardzo zadowolona, że mój syn chodzi właśnie tu :)