43-100 Tychy
woj. śląskie

autor: Karolina Czerwik
dodano: 2011-11-23 17:12:39

Mam na imię Karolina. Trzy lata temu chodziłam do tego przedszkola , a teraz jestem w 4 klasie i bardzo tęsknie za wszystkimi paniami, za "ala" placem zabaw koło szatni, a najbardziej tęsknie za pysznymi obiadkami, zabawami, Panią Dagą oraz Panią Marylką. Dziękuje wszystkim panią za wspólne przygotowanie mnie i moich koleżanek do szkoły .

Pozdrawiam Całe Przedszkole :)

autor: BEATA
dodano: 2011-05-24 06:43:38

BARDZO ŻAŁUJĘ ŻE MÓJ SYNEK KOŃCZY JUŻ EDUKACJĘ/ZABAWĘ W TYM PRZEDSZKOLU :(
WCZEŚNIEJ CHODZIŁ DO 2 INNYCH PLACÓWEK - W TYCHACH I W KATOWICACH, ALE NIGDZIE NIE BYŁO TAK WSPANIALE JAK W PRZEDSZKOLU NR.18!! CUDOWNA PANI DYREKTOR, ŚWIETNA KADRA NAUCZYCIELSKA A PANI "WOŹNA" NO CUD!!! ŚWIETNE BABKI.
PRZEDSZKOLE WYREMONTOWANE, CZYŚCIUTKIE....ŻYCZĘ WSZYSTKIM PANIOM SAMYCH SUKCESÓW I WIELE UŚMIECHNIĘTYCH DZIECIAKÓW

Komentarze do opinii:

BARDZO ŻAŁUJĘ ŻE MÓJ SYNEK KOŃCZY JUŻ EDUKACJĘ/ZABAWĘ W TYM PRZEDSZKOLU :(

beata | 2011-05-24 06:54:06

autor: DUMNA MAMA
dodano: 2011-02-20 18:44:00

witam
mój syn w zeszłym roku skończył przedszkole..w szkole okazało się że jest lepiej przygotowany do szkoły niż dzieci z innych przedszkoli..bardzo miło wspominamy ten czas...teraz często pyta kiedy odwiedzi swoje Panie..to chyba o czyś świadczy ..Personel przedszkola włącznie z samą Panią Dyrektor zawsze służył pomocą - dobrą radą ..
DZIĘKUJĘ ZA OPIEKĘ NAD MOIM SYNEM....TERAZ WIEM ŻE WYBÓR BYŁ DOSKONAŁY....

autor: zadowolona matka
dodano: 2010-07-16 19:04:55

MOJE DZIECI CHODZA DO TEGO PRZEDSZKOLA SA BARDZO ZADOWOLONE PANIE SA BARDZO MILE SERDECZNE I POMOCNE OBIADKI BARDZO PYSZNE POLECAM TO PRZEDSZKOLE

autor: Piotr Grzybek
dodano: 2010-05-16 10:47:31

W przedszkolu jest miła atmosfera,dzieciom zapewnia się dobrą opiekę,wracając po zajęciach są zadowolone,chętnie też uczęszczają do przedszkola,personel zawsze jest miły i służy pomocą.
Ogólnie jest tak jak powinno być.

Komentarze do opinii:

Opinia zgodna z faktem,oczywiście polecam to przedszkole każdemu rodzicowi,gdzie jego skarby bdą miały dobrą zabawę i opiekę.

Piotr Grzybek | 2010-05-16 10:52:19

autor: katarzyna K
dodano: 2009-03-26 09:41:15

Moje maluszki chodzą do tego przedszkola i uważam Je za najlepsze w Tychach :))Dzieci przez rok naprawde bardzo dużo sie nauczyły, a Ja jestem pod ogromnym wrażeniem ! Panie z grupy Jarzębinek serdecznie pozdrawiam