Przedszkole nr 2 77-100 Bytów ul. J.Bauera 9

fax. 598222019

autor: Bytowianka
dodano: 2016-07-24 12:27:56

Nie polecam. Numerem jeden w tym przedszkolu jest jedzenie skórek od chleba, a nie nauka i zabawa, no i oglądanie bajek w zerówce. Gratuluję ambicji. Nauczyciele nerwowi, rzucają przedmiotami dziecka z nerwów, krzyczą na dzieci. Wyróżniają ulubione dzieci, resztę traktują jak zło. W personelu jest nauczycielka chora psychicznie . W pracach z dziećmi robią błędy ortograficzne. Dyrektorka bardzo ciepła i opiekuńcza do dzieci, lecz po zgłoszeniu uwag nie słucha rodzica. Ważniejsze są słowa kłamliwej nauczycielki. Nauczyciel zachowaniem swoim krzywdzi dziecko, niszczy psychikę dziecka. Co może wiedzieć na temat dzieci osoba, która sama ich nie ma i nie ma do nich cierpliwości. Pokoiki są tak małe, że dzieci się tam duszą. Cały rok dzieci tylko malowały kredkami, może kilka razy farbkami. Poza tym pani są tak leniwe, że nawet laurki drukują z internetu, w bardzo słabej jakości. Jak taka babcia ma to przeczytać jak tekstu prawie nie widać. Często przyprowadza się dziecko, a Pań nie ma w sali, papierochy ważniejsze niż pilnowanie dzieci. Ogólnie proponuję rodzicom przyglądać się pracy tego przedszkola, a z pewnością zauważą dużo złych praktyk stosowanych tam. Jest sporo skrzywdzonych dzieci w tym przedszkolu.