Oceń przedszkole
Oceń przedszkole
Oceń Przedszkole
Oceń przedszkole

Przedszkole nr 22 w Lublinie

Typ: brak specyfiki | publiczna

Patron:

Brak patrona

Dane adresowe:

20-425 Lublin
ul. Wyścigowa 29
woj. lubelskie

Dane kontaktowe:

tel. 815320948
fax. brak danych

Strona www:

brak

Informacje:

ilość dzieci: 93
ilość nauczycieli: 10
ilość oddziałów: 4

Ocena przedszkola

Ilość ocen: 2

Ocena ogólna:

Personel:

Wyposażenie:

Zajęcia dodatkowe:

Ranking przedszkola

Powiadom znajomego

Powiadom mnie o nowych opiniach

Konto przedszkola

Załóż bezpłatne konto przedszkola, aby wypowiadać się w imieniu placówki.

Tylko dla osób upoważnionych.

Zarejestruj się

Opis przedszkola


Brak opisu przedszkola

Opinie o przedszkolu

Pamiętaj!
Opinie w serwisie ocenprzedszkole.pl są subiektywnymi ocenami rodziców. Korzystaj z serwisu mądrze i podchodź do informacji z rezerwą.
autor: Ilona Marczak
dodano: 2012-03-14 22:45:30

Ocena ogólna: 6

Personel: 6
Wyposażenie: 5
Zajęcia dodatkowe: 5
Przedszkole kameralne ale panuje w nim miła, rodzinna i ciepła atmosfera:) Personel jest miły i kompetentny:) Bardzo ważne dla mnie jest to, że panie same przygotowują posiłki na miejscu a nie zamawiają przez jakąś firmę kateringową, jak to jest w innych przedszkolach. Jestem bardzo zadowolona z tego przedszkola i moje dziecko również.
Link  

Dodaj komentarz do opinii

autor: molina (mama dwóch przedszkolaków 5,5 i 3,5 roku)
dodano: 2009-03-13 20:12:31

Ocena ogólna: 6

Personel: 6
Wyposażenie: 5
Zajęcia dodatkowe: 5
Przedszkole bardzo kameralne. Panuje w nim ciepła, rodzinna atmosfera. Dzieciaczki i wychowawczynie z różnych grup znają się, dzięki czemu nie ma problemów w awaryjnych sytuacjach (np. choroba wychowawcy, łączenie grup w czasie nieobecności dużej ilości dzieciaczków). Przedszkole może nie jest super wyposażone, ale jest czysto, schludnie i bardzo kolorowo. Główny budynek mieści się w zacisznym miejscu - z dala od ruchliwych ulic. Posiada własne podwórko. Plac zabaw nieco skromny, ale z mojego punktu widzenia jest to dobre - nie kusi dzieciaczków do zbytnich szaleństw. Jedna z grup mieści się w filii - jest to zaadoptowane mieszkanie na parterze jednego z bloków. Jest tam dosyć ciasno, ale moje starsze dziecko (które chodziło tam rok temu) uwielbiało to miejsce. Wracając do personelu - moim zdaniem przedszkole ma bardzo dobry zespół pedagogów, którym dowodzi niezwykle sympatyczna i kompetentna Pani Dyrektor. Dzieciaczki uczą się bardzo wielu rzeczy. Co jakiś czas organizowane są koncerty/przedstawienia dla rodziców, podczas których dzieci mają szansę zaprezentować swoje talenty. Jeżeli chodzi o wyżywienie, to moje dzieci są zadowolone. Ja nie zawsze - szczególnie, kiedy widzę w łapce ciastka albo wafelki na podwieczorek. Wiem jednak (Pani Dyrektor to wyjaśniła:), że panie kucharki gotując bardziej czasochłonne dania na obiad, nie zawsze mają czas na pieczenie domowego ciasta lub robienie innych deserów. Generalnie dużym plusem jest dla mnie fakt, że jedzenie przygotowywane jest na miejscu a nie dowożone przez firmę kateringową. Zajęcia dodatkowe są organizowane przez firmę zewnętrzną - wydaje mi się, że ich oferta jest porównywalna z innymi lubelskimi przedszkolami.
Link  

Dodaj komentarz do opinii

Oceń przedszkole

Komentarz do oceny (wymagany)

Podpisz się imieniem i nazwiskiem aby, dodać wiarygodności opinii
(nie będzie publikowany)

Ocena ogólna:

Personel:

Wyposażenie:

Zajęcia dodatkowe:

Treść:

Zapoznałem sie i akceptuję regulamin

Aby uniknąć fałszywych opinii wymagane jest potwierdzenie swojej opinii poprzez wiadomość e-mail, którą otrzymasz po wysłaniu oceny. Zarejestruj się aby tego uniknąć.