Przedszkole nr 22 w Lublinie

fax. brak danych

autor: Ilona Marczak
dodano: 2012-03-14 22:45:30

Przedszkole kameralne ale panuje w nim miła, rodzinna i ciepła atmosfera:) Personel jest miły i kompetentny:) Bardzo ważne dla mnie jest to, że panie same przygotowują posiłki na miejscu a nie zamawiają przez jakąś firmę kateringową, jak to jest w innych przedszkolach. Jestem bardzo zadowolona z tego przedszkola i moje dziecko również.

autor: molina (mama dwóch przedszkolaków 5,5 i 3,5 roku)
dodano: 2009-03-13 20:12:31

Przedszkole bardzo kameralne. Panuje w nim ciepła, rodzinna atmosfera. Dzieciaczki i wychowawczynie z różnych grup znają się, dzięki czemu nie ma problemów w awaryjnych sytuacjach (np. choroba wychowawcy, łączenie grup w czasie nieobecności dużej ilości dzieciaczków). Przedszkole może nie jest super wyposażone, ale jest czysto, schludnie i bardzo kolorowo. Główny budynek mieści się w zacisznym miejscu - z dala od ruchliwych ulic. Posiada własne podwórko. Plac zabaw nieco skromny, ale z mojego punktu widzenia jest to dobre - nie kusi dzieciaczków do zbytnich szaleństw. Jedna z grup mieści się w filii - jest to zaadoptowane mieszkanie na parterze jednego z bloków. Jest tam dosyć ciasno, ale moje starsze dziecko (które chodziło tam rok temu) uwielbiało to miejsce. Wracając do personelu - moim zdaniem przedszkole ma bardzo dobry zespół pedagogów, którym dowodzi niezwykle sympatyczna i kompetentna Pani Dyrektor. Dzieciaczki uczą się bardzo wielu rzeczy. Co jakiś czas organizowane są koncerty/przedstawienia dla rodziców, podczas których dzieci mają szansę zaprezentować swoje talenty. Jeżeli chodzi o wyżywienie, to moje dzieci są zadowolone. Ja nie zawsze - szczególnie, kiedy widzę w łapce ciastka albo wafelki na podwieczorek. Wiem jednak (Pani Dyrektor to wyjaśniła:), że panie kucharki gotując bardziej czasochłonne dania na obiad, nie zawsze mają czas na pieczenie domowego ciasta lub robienie innych deserów. Generalnie dużym plusem jest dla mnie fakt, że jedzenie przygotowywane jest na miejscu a nie dowożone przez firmę kateringową. Zajęcia dodatkowe są organizowane przez firmę zewnętrzną - wydaje mi się, że ich oferta jest porównywalna z innymi lubelskimi przedszkolami.