Oceń przedszkole
Oceń przedszkole
Oceń Przedszkole
Oceń przedszkole

Przedszkole Nr 24

Typ: brak specyfiki | publiczna

Patron:

Brak patrona

Dane adresowe:

85-308 Bydgoszcz
ul. Krucza 5a
woj. kujawsko-pomorskie

Dane kontaktowe:

tel. 523731881
fax. brak danych

Strona www:

brak

Informacje:

ilość dzieci: 113
ilość nauczycieli: 10
ilość oddziałów: 5

Ocena przedszkola

Ilość ocen: 3

Ocena ogólna:

Personel:

Wyposażenie:

Zajęcia dodatkowe:

Ranking przedszkola

Powiadom znajomego

Powiadom mnie o nowych opiniach

Konto przedszkola

Załóż bezpłatne konto przedszkola, aby wypowiadać się w imieniu placówki.

Tylko dla osób upoważnionych.

Zarejestruj się

Opis przedszkola


Brak opisu przedszkola

Opinie o przedszkolu

Pamiętaj!
Opinie w serwisie ocenprzedszkole.pl są subiektywnymi ocenami rodziców. Korzystaj z serwisu mądrze i podchodź do informacji z rezerwą.
autor: Kinga Kowalska
dodano: 2011-09-14 12:22:50

Ocena ogólna: 3

Personel: 4
Wyposażenie: 2
Zajęcia dodatkowe: 3
Moja córka właśnie zaczęła chodzić do tego przedszkola i według mnie nie jest tam najlepiej. Grupa 3 latków ma dwie panie , które się zamieniają . Do przedszkola trzeba nawet przynieść ze sobą pościel i koc bo niby dzieci leżakują zamiast się bawić. Niby leżakowanie nie jest konieczne , ale jak moja córka już zaśnie a potem budzą ją na obiad albo i nie budzą bo tak też się zdarzyło, to wtedy płacze aż do momentu jak ja odbiorę ok 13. Przeważnie jak ją odbieram to od pań słyszę, że dopiero wstała i dlatego płacze. Jednego razu jak przyszłam to pani bawiła się z dziećmi a córka siedziała sama na krzesełku i płakała. Wyposażenie sal , gdzie dzieci przebywają jest bardzo skromne. Jak chce się porozmawiać o dziecku z nauczycielkami to o 15:30 juz nikogo nie ma a pani dyrektor spieszy sie i zbywa rodziców byle słowami a niby przedszkole czynne jest do 17!!!!! Zastanawiamy się z mężem czy czasami nie przenieść dziecka do innego przedszkola.
Link  

Dodaj komentarz do opinii

autor: Monika Grządziel
dodano: 2011-06-20 15:11:09

Ocena ogólna: 6

Personel: 6
Wyposażenie: 5
Zajęcia dodatkowe: 5
Córka skończyła już to przedszkole,ale byłam bardzo zadowolona gdy do niego uczęszczała.Personel jest bardzo miły i obejmuje dzieci wielką troską.Są zawsze uśmiechnięte i służą pomocą.Moja córka bardzo ciężko przeżywała początek przedszkola ale dzięki panią szybko się dostosowała
Link  

Dodaj komentarz do opinii

autor: Robert Dumza
dodano: 2009-10-10 13:29:01

Ocena ogólna: 1

Personel: 1
Wyposażenie: 2
Zajęcia dodatkowe: 2
Od tego roku odprowadzam córkę do tego przedszkola. Jestem w szoku, ze panie nie widzą że dzicko weszło do sali. Siedzą, piją kawę, czy wejdzie do sali jedno dziecko czy troje one nie zwracają na to uwagi. Równie dobrze dzieciak moze sobie wyjśc z sali, no bo kto go zauważy.
Gdybu nie trudna sytuacja teraz z przedszkolami na pewno zmieniłbym dla córki przedszkole.
Odradzam , nie polecam
Link  

Komentarze do opinii:

Moje dziecko chodzi do tego przedszkola już trzeci rok i ja jestem bardzo zadowolona. Córka uczestniczy w zajęciach ceramicznych, tanecznych, plastycznych. Objęta była również terapią logopedyczną. Bardzo chwali sobie przedszkolne posiłki. Nauczycielki według mnie są bardzo miłe i kontaktowe. Prawdą jest że baza przedszkola nie jest najlepsza ale to nie wina nauczycielek które według mnie starają się zapewnić dzieciom wiele atrakcji. Moja córka uczestniczy w przedstawieniach teatralnych i bierze udział w różnych konkursach.Najbardziej podoba się jej Olimpiada sportowa, Bal Księżniczki i Dzień Dziecka urządzany w Kawiarni Szarotka.

Małgorzata | 2009-10-13 17:47:52

Dodaj komentarz do opinii

Oceń przedszkole

Komentarz do oceny (wymagany)

Podpisz się imieniem i nazwiskiem aby, dodać wiarygodności opinii
(nie będzie publikowany)

Ocena ogólna:

Personel:

Wyposażenie:

Zajęcia dodatkowe:

Treść:

Zapoznałem sie i akceptuję regulamin

Aby uniknąć fałszywych opinii wymagane jest potwierdzenie swojej opinii poprzez wiadomość e-mail, którą otrzymasz po wysłaniu oceny. Zarejestruj się aby tego uniknąć.