Oceń przedszkole
Oceń przedszkole
Oceń Przedszkole
Oceń przedszkole

Przedszkole Nr 301 "Zaczarowany Świat"

Typ: brak specyfiki | publiczna

Patron:

Brak patrona

Dane adresowe:

01-891 Warszawa
ul. Staffa 7 b
woj. mazowieckie

Dane kontaktowe:

tel. 228353873
fax. 228353873

Strona www:

brak

Informacje:

ilość dzieci: 100
ilość nauczycieli: 10
ilość oddziałów: 4

Ocena przedszkola

Ilość ocen: 6

Ocena ogólna:

Personel:

Wyposażenie:

Zajęcia dodatkowe:

Ranking przedszkola

Powiadom znajomego

Powiadom mnie o nowych opiniach

Konto przedszkola

Załóż bezpłatne konto przedszkola, aby wypowiadać się w imieniu placówki.

Tylko dla osób upoważnionych.

Zarejestruj się

Opis przedszkola


Brak opisu przedszkola

Opinie o przedszkolu

Pamiętaj!
Opinie w serwisie ocenprzedszkole.pl są subiektywnymi ocenami rodziców. Korzystaj z serwisu mądrze i podchodź do informacji z rezerwą.
autor: Rozczarowana
dodano: 2018-07-26 08:49:35

Ocena ogólna: 1

Personel: 1
Wyposażenie: 3
Zajęcia dodatkowe: 1
Moje dziecko chodziło na dyżur wakacyjny i były to najgorsze 2 tyg w naszym życiu! Codziennie dziecko płakało i zachowywało się tak jakby bało się tam wejść bo dzieje się coś niedobrego. Dodatkowo dwie obce mi mamy dzieci chodzących do tego przedszkola powiedziało, że to przedszkole jest pierwszym, w którym ich dziecko też płacze i nie chce chodzić. Dlaczego tak się działo? Nie wiem, ale nigdy więcej nie zapiszę dziecka na dyżur do tego przedszkola. Niektóre Panie zachowywały się tak jakby pracowały w tym przedszkolu za karę. Jedna zawsze z kubkiem kawy w ręku i z drwiącym uśmieszkiem patrzyła jak moje płaczące dziecko żegna się ze mną zamiast podejść do dziecka i spróbować zająć je czymś.
Link  

Dodaj komentarz do opinii

autor: Albina
dodano: 2018-03-12 13:52:11

Ocena ogólna: 2

Personel: 4
Wyposażenie: 2
Zajęcia dodatkowe: 1
Widzę, że w świeżych opinii brak. Podzielę się swoimi spostrzezeniami dotycz?cymi przedszkola. Niestety z przykrością stwierdzam, że przedszkole jest na kiepskim poziomie. Wydaje mi się, że przyczyna tkwi w niezbyt dobrze w osobach zarządzających placówka. Moje spostrzeżenia: dzieci nie dopilnowane pod względem wyżywienia i picia, nie wietrzone pomieszczenia, nie wydawana pościel so prania, zimą bez wyjść na płac zabaw, dyrekcja mało komunikatywna na zastrzeżenia rodziców, wafelki śmietankowe na podwieczorek No masakra jakaś ( sanepid tego zakazuje). Kara dla dziecka:?nie dokończysz jedzenia bo reszta grupy jest nie grzeczna? No co to ma być za zachowanie w stosunku do dzieci, które dopiero zaczynaja przygodę z przedszkolem, pomoc szarpiąca dzieci za rękę, i wiele innych. Przestrzegam przed tym przedszkolem. Dużo rodziców przenosi swoje dzieci z tej placówki, ja tez planuje. Mam wrażenie że moje dziecko się cofnęło w rozwoju w tym przedszkolu.
Link  

Dodaj komentarz do opinii

autor: Katarzyna Karczmarczyk
dodano: 2012-04-23 08:38:20

Ocena ogólna: 6

Personel: 6
Wyposażenie: 6
Zajęcia dodatkowe: 6
Do przedszkola chodziła moja córka, teraz mój synek i we wrześniu idzie drugi synek. Przez lata doświadczeń z przedszkolem i jego personelem mogę stwierdzić, że jest to miejsce bardzo przyjazne dzieciom. Nie mam nic, absolutnie, do zarzucenia. Z czystym sumieniem powierzam moje dzieci opiece w tym przedszkolu. Jest czysto, schludnie - atmosfera bardzo sprzyjająca moim pociechom.
Link  

Komentarze do opinii:

Miejsce bardzo przyjazne. Moja córka w zeszłym roku chodziła do grupy IV, prowadzonej przez Panią Kasię i Anię. Bardzo fajne młode nauczycielki z pasją i werwą. Organizowały wiele wycieczek, były zawsze miłe i uśmiechnięte. Dzieci bardzo miło wspominają przedszkole. Były również zbiórki baterii i nakrętek. Pani Kasia organizowała zbiórkę dla Jerzego Owsiaka. Serdecznie polecam przedszkole

edyta | 2012-10-19 15:58:43

Dodaj komentarz do opinii

autor: martynka
dodano: 2010-10-28 09:03:56

Ocena ogólna: 3

Personel: 5
Wyposażenie: 2
Zajęcia dodatkowe: 5
Mój synek chodzi do tego przedszkola już trzeci rok. Pierwsze dwa lata były koszmarem, który wywołała Pani Dorota. Ta kobieta nie powinna pracować z dziećmi, na szczęście w tym roku przyszła nowa pani, pani Ania jest ciepłą i przyjaźnie nastawioną do dzieci osobą, widać, że się stara pomóc dzieciom przełamać ich słabości.
Jeśli chodzi o panią dyrektor to mogłaby zaangażować się w życie przedszkola, a nie widnieć tylko na papierze i brać pod uwagę opinie rodziców.
Link  

Komentarze do opinii:

Ja uwazam ,że tak wzorowej Pani pedagog jak Pani Dorota właśnie to ze świecą szukać!!!!
Moja Córcia uwielbiała zwykłe zajęcia codzienne a także wycieczki organizowane przez Panią Dorotkę oraz liczne akcje między innymi , na rzecz ochrony środowiska (Dzieci przynosiły plastikowe butelki,które szły do recyklingu a za ich przynoszenie do przedszkola dzieci były nagradzane).Za Jej pośrednictwem była także przeprowadzona w przedszkolu akcja pomocy dla zwierząt ze schroniska(była to znakomita szkoła dla Dzieci).Pani Dorotka jako jedyna w przedszkolu organizowała w swojej grupie (którą wówczas prowadziła) kwestę na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Jej kontakt z Rodzicami był bardzo bezpośredni,chętnie słuchała i Dzieci i Rodziców (brałam udział w każdym zebraniu).W mojej ocenie i ocenie mojej Córki Pani Dorota była i jest SUUUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Anna | 2012-04-23 17:59:52

Dodaj komentarz do opinii

autor: Zadowolona
dodano: 2010-04-15 12:52:27

Ocena ogólna: 6

Personel: 6
Wyposażenie: 6
Zajęcia dodatkowe: 6
Jestem mamą,która prowadza swoją córeczkę do tego przedszkola drugi rok.Dziecko nigdy nie miało kryzysu związanego z przebywaniem w tym konkretnym miejscu.Program zajęć jest taki,że córeczka nie odczuwa nudy,ani żalu związanego z kilkugodzinną rozłąką z rodzicami i domem.
Córeczka ładnie zjada wszystkie posiłki(jest to napewno wielka zasługa pań kucharek,ale też i tego,że kuchnia jest na miejscu).Córcia chwali sobie Panie opiekunki oraz Panie prowadzące dodatkowe zajęcia.Jeśli dziecko jest zadowolone to ja też!
Link  

Dodaj komentarz do opinii

autor: mamchlopaka
dodano: 2009-03-11 21:20:08

Ocena ogólna: 6

Personel: 6
Wyposażenie: 6
Zajęcia dodatkowe: 6
Bardzo jesteśmy zadowoleni z przedszkola co widać po ocenach. Synek je uwielbia, a to dla nas najważniejsze :-)
Link  

Dodaj komentarz do opinii

Oceń przedszkole

Komentarz do oceny (wymagany)

Podpisz się imieniem i nazwiskiem aby, dodać wiarygodności opinii
(nie będzie publikowany)

Ocena ogólna:

Personel:

Wyposażenie:

Zajęcia dodatkowe:

Treść:

Zapoznałem sie i akceptuję regulamin

Aby uniknąć fałszywych opinii wymagane jest potwierdzenie swojej opinii poprzez wiadomość e-mail, którą otrzymasz po wysłaniu oceny. Zarejestruj się aby tego uniknąć.