Oceń przedszkole
Oceń przedszkole
Oceń Przedszkole
Oceń przedszkole

Przedszkole Nr 307

Typ: brak specyfiki | publiczna

Patron:

"Wesołe Ekoludki"

Dane adresowe:

01-833 Warszawa
ul. Księgarzy 9
woj. mazowieckie

Dane kontaktowe:

tel. 228347943
fax. 228347943

Strona www:

brak

Informacje:

ilość dzieci: 126
ilość nauczycieli: 11
ilość oddziałów: 5

Ocena przedszkola

Ilość ocen: 8

Ocena ogólna:

Personel:

Wyposażenie:

Zajęcia dodatkowe:

Ranking przedszkola

Powiadom znajomego

Powiadom mnie o nowych opiniach

Konto przedszkola

Załóż bezpłatne konto przedszkola, aby wypowiadać się w imieniu placówki.

Tylko dla osób upoważnionych.

Zarejestruj się

Opis przedszkola


Brak opisu przedszkola

Opinie o przedszkolu

Pamiętaj!
Opinie w serwisie ocenprzedszkole.pl są subiektywnymi ocenami rodziców. Korzystaj z serwisu mądrze i podchodź do informacji z rezerwą.
autor: Ewa Link
dodano: 2019-04-16 10:16:13

Ocena ogólna: 6

Personel: 6
Wyposażenie: 6
Zajęcia dodatkowe: 6
Bardzo fajne przedszkole. Dbają o dzieci, dużo się dzieje- festyny, wycieczki. Panie miłe i kompetentne. Widać, że wszyscy się starają podnosić jakość nauczania i opieki. Mój syn w tym roku kończy edukację w tym przedszkolu i muszę powiedzieć że z żalem się rozstaniemy z przedszkolem :(
Link  

Dodaj komentarz do opinii

autor: Agis
dodano: 2018-12-20 12:30:24

Ocena ogólna: 6

Personel: 6
Wyposażenie: 6
Zajęcia dodatkowe: 5
Razem z moimi dziećmi spedziłam w tym przedszkolu 6 lat. starsze dziecko jest w 4 klasie i do dziś uważa, ze przedszkole Wesołe Ekoludki to był najlepsze miejsce pod słońcem, najmilsze panie i najlepsze obiady. Młodsze dziecko rónie z wielkim sentymentem wspomina i chętnie bym tam wróciło. Przedszkole jest super, bardzo dużo się w nim dzieje i to nie tylko standardowe atrakcje takie jak teatrzyki i koncerty. We własnym zakresie przedszkole organizuje spacjalne zajęcia czy atrakcje z okazji Dnia Przedszkolaka, Dnia praw dziecka, Dnia Pluszowego misia (przyjeżdżaja studenci medycyny ze szpitalem pluszowego misia, dzień Dyni, konkursy dla rodzinek. Trudno mi sobie wwszystko przypomnieć , ale zawsze działo się dużo. A nawet jak akurat nie działo się nic specjalnego to dzieci były wybawione, zaopiekowane i najedzone (moje dzieci z łezką w oku wpominają obiady - wszytsko było pyszne). Chłopcy z zacięciem piłkarskim mogą w czasie pobytu na dworze korzystać z prawdziwego mini-boiska, w czasie gdy słońco mocno świcu rozkładane sa wielke parasole. Gorąco polecam.
Link  

Dodaj komentarz do opinii

autor: rodzic
dodano: 2017-11-07 00:50:01

Ocena ogólna: 1

Personel: 1
Wyposażenie: 3
Zajęcia dodatkowe: 1
Odradzam.
Dzieci przenoszone sa z grupy do grupy nie raz co rok do innej, zero inwencji, zero pomysłu. Dobro dziecka mają wyłącznie na papierze.
Legenda jest to co dzieje się na placu zabaw tj. Panie zgrupowane przy ławkach a dzieci samopas...
Panie z pasją to może 3-4 młode osoby co cos chcą zrobić z dziećmi. Generalny karda na 3=
Dzieci z nadmiarem energii i zaburzeniami SI są źle traktowane, a rodzice nie mają żadnego wsparcia, a profesorski ton pań jeszcze bardziej oddala.
Przedszkole nawet nie ogrania ręczników papierowych i fluoryzacji za wszystko dodatkowo płaci się w grupach.
Mam 3 dziecko w bielańskim przedszkolu i to jest najgorsze. Nie ma jut a 240 na Awfie.
Link  

Dodaj komentarz do opinii

autor: mama2009
dodano: 2015-02-09 09:43:54

Ocena ogólna: 5

Personel: 5
Wyposażenie: 4
Zajęcia dodatkowe: 5
Moim zdaniem przedszkole jest fajne, ale nie mm porónania z innymi.
Opieram się głównie na tym, że moja córka bardzo lubi do niego chodzić, że ja dobrze dogaduję się z Paniami. Plac zabaw nie jest może "wypasiony", ale jest wyremontowny i dzieci naprawde świetnie się na nim bawią mimo, że nie ma wodotrysków i kosmicznych zabawek.
W przedszkolu dużo się dzieje, sa atrakcje organizowane przez nauczycieli, zapraszani goście, akcje organizowane przez Radę Rodziców. Są wycieczki, wyjścia do teatru, domu kultury.

Wiele zależy od wychowawczyć, panie są w różnym wieku, większosć jest bardzo fajna, ale tak jak wszędzie są też takie którym chce się mniej.

Moim zdaniem okres adaptacji w przedszkolu jest ok, panie bardzo zwracają uwagę, żeby rodice nie naciskali na organizowanie najmlodszym dzieciom zbyt wielu trakcji bo dzieci muszą się najpierw z przedszkolem oswoić i to jest najważniejsze. Nie wiem jak jest z dziećmi "energicznymi", ale proszę pamiętać, że panie są 2-3 i muszą zatroszczyć się o 25-30 zagubionych dzieci, a nie poświęcać całą enegrię na jedno energiczne dziecko, które być może robi innym dzieciom krzywdę.

Moim zdaniem przedszkole jest ok, planuję posłać do niego drugie dziecko.
Link  

Dodaj komentarz do opinii

autor: Mama X
dodano: 2015-02-04 13:51:36

Ocena ogólna: 2

Personel: 1
Wyposażenie: 2
Zajęcia dodatkowe: 5
Szczerze odradzam tym z Państwa, którzy mają energiczne dzieci lub podejrzewają że dziecko może mieć jakiekolwiek zaburzenia w rozwoju i od razu współczuję tym, którzy tak jak my nieświadomi posłali tam swoje dziecko. Przeżyliśmy prawdziwe piekło! Dla jasności nasze dziecko chodziło do publicznego żłobka, gdzie było wszystko w porządku. A tu? Już w pierwszym tygodniu września (2014r)! mieliśmy uwagi że dziecko nie chce uczestniczyć w zajęciach. Wniosek: realizacja programu była ważniejsza od adaptacji dzieci do nowego otoczenia. Skutek ? Od drugiego tygodnia okazało się że mamy AGRESYWNE? dziecko. Z dnia na dzień było coraz gorzej. Zaniepokojeni od razu rozpoczęliśmy współpracę z przedszkolnym psychologiem. Od Pań z grupy nie zawsze było można dowiedzieć się co było powodem złego zachowania. Dyrektorka, która była przypisana jako opiekun w grupie dziecka zaczęła nękać nas co drugi dzień ? tak, tak ? co drugi dzień! O jakieś opinie, diagnozy, orzecznictwa??? Oczywiście nie podając gdzie i do kogo mamy się udać! Poza tym chyba nie muszę pisać jaki jest czas oczekiwania żeby dostać się na wizytę do jakiegokolwiek specjalisty? I tak to trwało, odbierając dziecko na nasze zapytanie czy dziś X był grzeczny? Od niektórych Pań słyszeliśmy: ?X? On nigdy nie jest grzeczny!?. Międzyczasie uruchomiliśmy wszystkie kontakty, by jak najszybciej pomóc dziecku, które zaczęło złe zachowanie przynosić do domu, pojawiły się też nocne krzyki. Serce nam krwawiło ale nie mogliśmy sobie pozwolić na zabranie dziecka i zrezygnowanie z pracy. Dyrektorka za wszelką cenę chciała się nas pozbyć, zresztą nie tylko nas. Pod koniec września spotkałam Mamę, która jak się okazało zabrała swojego syna po 2 tygodniach, po tym jak Dyrektorka naskoczyła na nią i zrobiła jej wykład na temat złego wychowania dziecka. Od tej Kobiety również dowiedziałam się że czworo zrezygnowało w pierwszych 2 tygodniach. Nasz horror trwał 2,5 miesiąca. W połowie listopada udało się nam przenieść dziecko do innego przedszkola. Dwa miesiące trwało oduczanie dziecka złych nawyków nabytych w tym przedszkolu. Teraz pod koniec ferii dziecko zapytane czy chętnie wróci do przedszkola? Odpowiedział że tak, po czym szybko dodał ?ale nie do tego przedszkola, do nowego!? Pytanie zostało zadane na placu zabaw nieopodal tego przedszkola. A przecież dziecko od ponad 2 miesięcy już tu nie uczęszcza! Ta sytuacja była impulsem do opisania naszych doświadczeń. Wiem że nie jesteśmy jedyni którzy zostali w ten sposób potraktowani. Wiem też że są rodzice zadowoleni z tego przedszkola. Nawet osobiście znam ich. Generalnie jeżeli dziecko jest spokojne, posłuszne, wykonuje wszystkie polecenia to wszyscy są zadowoleni. A tych energicznych najlepiej się pozbyć. Dziś, po konsultacjach, wiem że stymulowanie dziecka w kierunku agresji to bardzo prosta sprawa, nawet z aniołka można stworzyć diabełka z piekła rodem. A takie praktyki są stosowane w nie jednym przedszkolu.
Wiem też że nasze dziecko było ciągnięte za ucho, więc od kar cielesnych raczej tam nie stronią. I na koniec ? szyba od pomieszczenia grupy dziecka została obklejona nieprzezroczystą folią. Po co? By nikt nie widział co się dzieje w środku?
Link  

Dodaj komentarz do opinii

autor: mama13
dodano: 2015-02-04 12:35:33

Ocena ogólna: 6

Personel: 6
Wyposażenie: 6
Zajęcia dodatkowe: 6
Witam,

osobiście jestem baaaardzo zadowolona z tego przedszkola. Nie wiem jak jest w innych grupach, ale w naszej jest świetnie. Zupełnie nie wiem skąd te zarzuty w poprzedniej opinii. Plac zabaw został całkowicie wyremontowany tej jesieni, jest nowy, kreatywny, pomysłowy, bezpieczny, jest nawet boisko do piłki nożnej i do koszykówki. Panie nauczycielki w naszej grupie są bardzo kompetentne (świetnie przygotowują dzieci do szkoły, dużo z nimi pracują), a co najważniejsze są uwielbiane przez dzieci, które wbiegają do sali i rzucają im się na szyje. Na każde święto (czy to pasowanie, jasełka, dzień babci itd.) przygotowywane są przedstawienia i występy.

Z zajęć dodatkowych, bezpłatnych (finansowanych przez gminę) jest: gimnastyka (świetny Pan trener), angielski (Pani mówi do dzieci głównie po angielsku) oraz rytmika. W każdym miesiącu organizowany jest (zapraszany) występ zespołu lub przedstawienie teatralne. Co roku jest zbiórka makulatury, uzbierane fundusze przeznaczane są na jakieś dodatkowe atrakcje dla dzieci. Każdej zimy jest też organizowana zbiórka karmy dla bezdomnych zwierząt. Są wycieczki autokarowe, wyjścia do teatru, organizowane są różne warsztaty dla poszczególnych grup itp.Moje dzieci uwielbiają chodzić do tego przedszkola.
Link  

Dodaj komentarz do opinii

autor: kicia skarpetanka
dodano: 2015-01-30 13:52:50

Ocena ogólna: 6

Personel: 6
Wyposażenie: 6
Zajęcia dodatkowe: 6
witam wspaniałe przedszkole 307.Jestem bardzo zadowolona z tego przedszkola, personel zainteresowany dziećmi, panie miłe i sympatyczne.
Link  

Dodaj komentarz do opinii

autor: Fizia Pończoszanka
dodano: 2014-07-20 23:31:17

Ocena ogólna: 1

Personel: 1
Wyposażenie: 2
Zajęcia dodatkowe: 1
Duży potencjał, niestety niewykorzystany. Dzieci kilkakrotnie w ciągu dnia zmieniają salę i grupę. Rano do 8:30 wszystkie są spędzane w jednej sali, potem zmieniają sale jeszcze dwu- lub trzy-krotnie. Panie nauczycielki spędzają mnóstwo czasu na rozmowach ze sobą. Sporadycznie zdarza się, żeby pani rano podniosła się/przywitała z przyprowadzanym dzieckiem. Czasem nawet nie zauważają, że dziecko się pojawiło w sali. Brak informacji na temat postępów czy zachowania dziecka, chyba że paniom rozbrykane dziecko "przeszkadza". Trudne sytuacje są albo bagatelizowane, albo panie udają, że nic nie widziały. Plac zabaw - dramat. Ogólna ocena zła.
Link  

Dodaj komentarz do opinii

Oceń przedszkole

Komentarz do oceny (wymagany)

Podpisz się imieniem i nazwiskiem aby, dodać wiarygodności opinii
(nie będzie publikowany)

Ocena ogólna:

Personel:

Wyposażenie:

Zajęcia dodatkowe:

Treść:

Zapoznałem sie i akceptuję regulamin

Aby uniknąć fałszywych opinii wymagane jest potwierdzenie swojej opinii poprzez wiadomość e-mail, którą otrzymasz po wysłaniu oceny. Zarejestruj się aby tego uniknąć.