Przedszkole Nr 39 w Lublinie

fax. brak danych

autor: rodzic
dodano: 2012-10-31 08:46:27

Nie chcę krzywdzić oceną wszystkie pracujące tam Panie ale niestety liczy się pierwsze wrażenie które jest słabe. Zaprowadzam dziecko wcześnie i odbieram późno dlatego widzę tylko ciągle zajęte rozmową Panie (może oprócz jednej przesympatycznej Pani o blond włosach) które często nie reagują na dziecko (nie wspominając mówiącego "dzień dobry" rodzica). BRAK (!!!) uśmiechu, zachęcenia do wejścia do sali czy zabawy z innymi, zwłaszcza młodsze i nieśmiałe dzieci. Zdarza się że jak wychodzę dziecko ciągle stoi przed Paniami a te jeszcze nie zdążyły oderwać się od rozmowy.... Widok przykry. Gdy odbieram dziecko, sytuacja podobna a dziecko często siedzi same na dywanie albo przy drzwiach i wyczekuje rodzica. Dziecko z entuzjazmem zaczęło rok szkolny teraz niechętnie chodzi do przedszkola. Ogólnie ładne przedszkole. Szkoda, że brak jest placu zabaw, być może dzieci częściej wychodziłyby na dwór.