Oceń przedszkole
Oceń przedszkole
Oceń Przedszkole
Oceń przedszkole

Przedszkole nr 42

Typ: brak specyfiki | publiczna

Patron:

Przyjaciele Przyrody

Dane adresowe:

43-382 Bielsko-Biała
ul. Cieszyńska 383
woj. śląskie

Dane kontaktowe:

tel. 338182173
fax. 338182173

Informacje:

ilość dzieci: 162
ilość nauczycieli: 14
ilość oddziałów: 7

Ocena przedszkola

Ilość ocen: 4

Ocena ogólna:

Personel:

Wyposażenie:

Zajęcia dodatkowe:

Ranking przedszkola

Powiadom znajomego

Powiadom mnie o nowych opiniach

Konto przedszkola

Załóż bezpłatne konto przedszkola, aby wypowiadać się w imieniu placówki.

Tylko dla osób upoważnionych.

Zarejestruj się

Opis przedszkola


Brak opisu przedszkola

Opinie o przedszkolu

Pamiętaj!
Opinie w serwisie ocenprzedszkole.pl są subiektywnymi ocenami rodziców. Korzystaj z serwisu mądrze i podchodź do informacji z rezerwą.
autor: Babcia Kasia z grupy średniaków
dodano: 2018-01-26 00:59:30

Ocena ogólna: 6

Personel: 6
Wyposażenie: 6
Zajęcia dodatkowe: 6
Bardzo dobre przedszkole.Dzieci uwielbiają tam chodzić a to juz trzecie pokolenie,które tu chodzi.Ja,moja córka i wnuki-to cos znaczy. Złe języki sa w mniejszości. Tak wiele zajęc dodatkowych i atrakcji nie ma chyba w żadnym przedszkolu w Bielsku.Każda grupa ma swoje plany, jest 7 innowacji pedagogicznych,kilka przedsięwzięć-czyli działań ponad programowych. Współpraca z rodzicami fantastyczna. W całym przedszkolu od 5 lat wymieniano meble i sa wszędzie nowiutkie.Kuchnia profesjonalnie wyposażona ma super posilki.Dzieci jest prawie 170 więc czy to jest male przedszkole.Otoczone zielenią jak w raju.Tylko tu być -polecam wszystkim.
Link  

Dodaj komentarz do opinii

autor: Maria Wasiak-babcia przedszkolaka
dodano: 2013-03-27 21:23:08

Ocena ogólna: 6

Personel: 6
Wyposażenie: 5
Zajęcia dodatkowe: 4
Jako babcia nie zgadzam sie z tym co napisano wprawdzie rok temu,ale dzisiaj córka mi to pokazala.Moje dzieci i wnuki tu chodziły i chodzą .Przedszkole od 10 lat bardzo sie zmienia.Co roku cos remontują. 60letnie przedszkole musi mieć jakąś skazę ale żeby od razu tak pisać? To nazwałabym pomówieniem.Ale wiem,że 2 opinie nie świadczą o prawdzie.Sa strony gdzie P42 jest chwalone .Władze tez tak uważają i wiekszośc znajomych w okolicy.
Dyrektorko i nauczycielki-nie ma kim sie przejmować.Pretensjonalnośc ludzi widać w ich wychowaniu i zachowaniu.Wam chwała za starania i CERTYFIKAT jakości od 10 lat.
Dziekuje za dobrze wychowane i wyuczone wnuki.
Babcia Marysia
Link  

Dodaj komentarz do opinii

autor: Przedszkolanka
dodano: 2012-06-10 11:47:21

Ocena ogólna: 2

Personel: 2
Wyposażenie: 1
Zajęcia dodatkowe: 3
Przedszkole baaardzo marne.Wyposażenie pamięta jeszcze moje dzieciństwo,plac zabaw tylko z nazwy.Zdezelowane,pordzewiałe huśtawki,rozlatująca się zjeżdżalnia.Miejsce po fontannie czy piaskownicy po prostu przeraża.Zaniedbane totalnie-być może dlatego,że mieści się za budynkami i jest niewidoczne.Przed budynkiem -zaniedbany kawał ogrodu,nie wykorzystany.Na teren przedszkola może wejść każdy z ulicy.
Personel+dyrekcja-(mogę wypowiedzieć się o grupie maluchów)-chyba rości sobie prawo do nietykalności poprzez zasiedzenie-raczej są to "przedszkolanki" z prawdziwego zdarzenia.Owszem,jeżeli zdarzy się stażystka-dzieciaki mają raj.
Moim zdaniem,jest to tylko przechowalnia dzieci i to na dodatek bardzo marna.Żal mi dzieci i rodziców,którzy nie mają innej możliwości i są zmuszeni korzystać z tej placówki.
Link  

Komentarze do opinii:

Moja wcześniejsza wypowiedź jest moją opinią-nie szkalowaniem.I nie wymuszam na nikim przyznawanie mi racji.A jeżeli zechcę sobie poprawić humor,to będę pisać o czymś przyjemnym.
Życzę dalszego zadowolenia z działalności w/w przedszkola.

Przedszkolanka | 2012-06-22 16:59:48

Dodaj komentarz do opinii

autor: Aneta
dodano: 2012-03-06 15:40:57

Ocena ogólna: 1

Personel: 1
Wyposażenie: 1
Zajęcia dodatkowe: 1
Małe, kiepsko wyposażone i ciemne sale.

Przedszkole nie zapewnia podstawowego bezpieczeństwa maluchom, można sobie wejść z ulicy i nikt się tym nie interesuje, a wszystko pootwierane.

Dyrektor opryskliwa i z łaską, że w ogóle musi egzystować w tym miejscu i pełnić funkcję publiczną. Takie osoby raczej nie powinny pracować na stanowisku, gdzie mają kontakt z ludźmi. Brak ogłady i za grosz dobrej woli.
Link  

Komentarze do opinii:

Małe?????????????????? No właśnie .Opinie pisze się o znanym sobie przedszkolu.CHyba Pani nie widziała tego przedszkola.Jest ogromne.Tyle sal,że można się zgubić.A nauczycielki to skarby dla dzieci,Dyrektorka stale coś załatwia,polepsza bazę.Są 2 nowe piaskownice już od 3 czy od 2 lat,3 nowe huśtawki od 2009 roku,bo sama dołożyłam się do Rady Rodziców na jedną z nich w 2009r.Kipię ze złości jak czytam takie bzdety,Ale... to nie o naszym P42.Oglądnij sobie kobieto kroniki, fotoreportaże to dowiesz się co robią nauczycielki i dyrektor z dziećmi i dla dzieci.Certyfikat jakości maja od 2004 roku nie na ładne oczy ale za swoja prace,co zostało sprawdzone wielokrotnie. Najlepsze przedszkole-polecam wszystkim.Zreszta nabór zawsze pełny o czymś świadczy!!!!Gratulacje dla społeczności przedszkola

Mama absolwentki tegorocznej | 2018-01-26 00:53:16

Dodaj komentarz do opinii

Oceń przedszkole

Komentarz do oceny (wymagany)

Podpisz się imieniem i nazwiskiem aby, dodać wiarygodności opinii
(nie będzie publikowany)

Ocena ogólna:

Personel:

Wyposażenie:

Zajęcia dodatkowe:

Treść:

Zapoznałem sie i akceptuję regulamin

Aby uniknąć fałszywych opinii wymagane jest potwierdzenie swojej opinii poprzez wiadomość e-mail, którą otrzymasz po wysłaniu oceny. Zarejestruj się aby tego uniknąć.