im. Króla Maciusia I

woj. dolnośląskie

autor: Jo
dodano: 2009-03-19 10:02:29

Przedszkole małe, ale przyjazne dziecku. Wychowanie bez multimediów. Dzieci rozwijają się świetnie. Brawo dla Pani dyrektor przedszkola za przyjazne warunki w jakich wychowują się maluchy. Brawo dla nauczycielek, za ich pracę w wkładane serce!
Minusy:
spanie, uważam że nie tylko trzy ale cztero- i czasem pięciolatki powinny mieć możliwość odpoczynku po obiedzie. Potwierdzeniem jest zmęczenie dziecka po całodniowym pobycie w przedszkolu. Zasada niespania wprowadzona zresztą we wszystkich przedszkolach jest wbrew fizjologii małego dziecka.
Więcej wpływu na rodziców. Pojawiają się problemy wychowawcze na razie małe, bo dzieci są małe, ale mam wrażenie że praca z tymi dziećmi ogranicza się jedynie do zwracania uwagi. Powinno się bardziej zaangażować w pracę z rodzicami, bo oni co najmniej w połowie są odpowiedzialni za te problemy. Teraz jest na to właściwy czas..