Oceń przedszkole
Oceń przedszkole
Oceń Przedszkole
Oceń przedszkole

Przedszkole Nr 90

Typ: brak specyfiki | publiczna

Patron:

Brak patrona

Dane adresowe:

03-254 Warszawa
ul. Turmoncka 7
woj. mazowieckie

Dane kontaktowe:

tel. 228111060
fax. 228111060

Informacje:

ilość dzieci: 126
ilość nauczycieli: 11
ilość oddziałów: 5

Odważne przedszkole

Ocena przedszkola

Ilość ocen: 30

Ocena ogólna:

Personel:

Wyposażenie:

Zajęcia dodatkowe:

Ranking przedszkola

Powiadom znajomego

Powiadom mnie o nowych opiniach

Konto przedszkola

Załóż bezpłatne konto przedszkola, aby wypowiadać się w imieniu placówki.

Tylko dla osób upoważnionych.

Zarejestruj się

Opis przedszkola

Godziny otwarcia

6.00 - 17.00

Oferta przedszkola

Zdajemy sobie sprawę, jak ważny w rozwoju dziecka jest okres przedszkolny i jak bardzo przyszłość naszych dzieci zależy od tego, co uda nam się wpoić dziecku już teraz, kiedy jego umysł jest tak otwarty, chłonny, ciekaw świata i wiedzy. Dlatego naszym celem jest stworzenie przyjaznego dzieciom przedszkola, w którym oprócz ciepłej, miłej atmosfery i zabaw, cały czas, jaki dziecko spędza u nas, poświęcony będzie jego wszechstronnemu rozwojowi umysłowemu i fizycznemu. Pamiętając cały czas o tym, że mamy do czynienia z jeszcze małym człowiekiem, wszystko co robimy, robimy w formie zabawy. Pracujemy w oparciu o program edukacji zatwierdzony przez MEN, rozszerzony o szereg zajęć dodatkowych.

Dodatkowo organizujemy dzieciom wycieczki do muzeum, obiektów użyteczności publicznej takich jak: poczta, zakłady usługowe: fryzjer, krawiec, szewc, a także wycieczki całodniowe poza miasto

ZAPRASZAMY NA NASZ BLOG
http://p90-moje-przedszkole.blog.pl/

Wyżywienie

Trzy posiłki dziennie.
Ponadto umożliwiamy zastosowania diety bez-mlecznej,lub innej zaleconej przez lekarza specjalistę.

Zajęcia dodatkowe

- rytmika,
- gimnastyka korekcyjna,
- język angielski,
- taniec,
- religia.

Osiągnięcia

04 listopada 2009 w Sali Konferencyjnej Urzędu Dzielnicy Targówek został rozstrzygnięty konkurs prowadzony w ramach projektu WARSZAWA STOLICĄ CZYSTOŚCI pt." Zrobię coś z niczego, czyli czy śmieć może być piękny?" pod patronatem Burmistrza Dzielnicy Krzysztofa Bugli, Wydziału Ochrony Środowiska oraz Dzielnicowego Koordynatora Miejskiego Programu Ekologicznego. W konkursie udział wzięła przedstawicielka grupy IV - Biedronki - czteroletnia Gabrysia w stroju własnego pomysłu ZDOBYŁA I MIEJSCE.

II edycja konkursu "Dobre Rady na Złe Odpady" -28 października w Sali Konferencyjnej Urzędu Dzielnicy Targówek odbyła się II edycja konkursu "BIŻUTERIA DLA KAŻDEGO" oraz "DOBRE RADY NA ZŁE ODPADY" - POKAZ MODY EKOLOGICZNEJ pod patronatem Burmistrza Dzielnicy Krzysztofa Bugli oraz Wydziału Edukacji i Kultury Dzielnicy Targówek.

II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie pt."PRZYRODNICZY DZIENNIK PRZEDSZKOLAKA" - Podczas roku szkolnego 2008/2009

Opinie o przedszkolu

Pamiętaj!
Opinie w serwisie ocenprzedszkole.pl są subiektywnymi ocenami rodziców. Korzystaj z serwisu mądrze i podchodź do informacji z rezerwą.
autor: mama przedszkolaka
dodano: 2017-11-17 02:05:41

Ocena ogólna: 3

Personel: 3
Wyposażenie: 4
Zajęcia dodatkowe: 3
Moje dziecko dostało się do tego przedszkola ale jak zaszłam tam z dokumentami i porozmawiałam z kadrą to zrezygnowałam. Przedszkole wygląda mało przytulnie jak z moich wspomnień z dzieciństwa, mało ciepłe, kadra snuje się po korytarzu, jakoś tak dziwnie tam, Pani Dyrektor zachowuje się tak jakby czekała już tylko na emeryturę, żadnej inicjatywy ze swojej strony, na moich oczach kilkoro dzieci wyszło z sali i biegało samo po korytarzu, czekałam kiedy ktoś zareaguje i po 15 min. zainteresowała się jakaś Pani kucharka....nie fajne to przedszkole
Link  

Komentarze do opinii:

Ciekawe czemu dopiero teraz Pani o tym pisze???

Marta, mama przedszkolaka | 2017-11-17 13:47:13

Dodaj komentarz do opinii

autor: Żabka
dodano: 2015-05-19 20:52:01

Ocena ogólna: 2

Personel: 1
Wyposażenie: 3
Zajęcia dodatkowe: 3
Przedszkole rodem z PRL. Jedyne pozytywne osoby to Pani Małgosia z szatni i pani Krysia. Nie mamy szczęścia po pozostałych pań w tym przedszkolu. Trochę ciepła od lutego wniosła Pani Kasia S., ale ona wchodzi na naszych Żabek tylko na "doczepkę" jak sama nam się żaliła. No cóż, nie zawsze wszystko się układa tak, jak by się chciało.
Link  

Komentarze do opinii:

Na szczęście mamy to już za sobą. Idziemy do szkoły.

mama "Żabki" | 2015-07-31 16:54:30

Dodaj komentarz do opinii

autor: Przemysław Frąckowiak
dodano: 2014-09-08 14:25:18

Ocena ogólna: 6

Personel: 6
Wyposażenie: 6
Zajęcia dodatkowe: 6
Pozdrawiam cały personel najlepszego przedszkola w Warszawie !!! Moi dwaj chłopcy chodzili do tego przedszkola , teraz są już w szkole poszli jako sześciolatki a młodszy nie musiał obaj są urodzeni w grudniu :) W szkole dają sobie świetnie radę za co dziękuję paniom Małgosi , Anecie , Edycie za wspaniałe przygotowanie moich synów do startu w szkole . Maciej i Wojtek całują swoje Panie :):)
Link  

Dodaj komentarz do opinii

autor: Ojciec
dodano: 2014-07-01 09:50:46

Ocena ogólna: 1

Personel: 1
Wyposażenie: 4
Zajęcia dodatkowe: 2
Jestem bardzo zaskoczony ilością pozytywnych opinii. Możliwe, że mam pecha i moje dziecko trafiło do grupy, w której nauczycielkami są typowe panie żywcem wyciągnięte z PRL.
Zostawiając dziecko słychać, jak się najzwyczajniej w świecie na te biedne dzieci drą, moje dziecko jest zestresowane pójściem do przedszkola, bo panie się "denerwują i krzyczą".

W ostatnim roku zorganizowane zostały dwie imprezy - pasowanie na przedszkolaka oraz dzień babci i dziadka (dnia matki/ojca już nie było). Poza tym dziecko nie przychodzi do domu z żadną nową umiejętnością - nie zna żadnych w zasadzie piosenek, nie zna ani jednego wierszyka nauczonego w przedszkolu. Panie "nauczycielki" zajmują się jedynie czekaniem na emeryturę i narzekają, że w tak dużej grupie nic się nie da zrobić. Pewnie, że się nie da zrobić, bo to wymaga pewnego wysiłku i zaangażowania.

Nawet na pasowaniu byłem świadkiem, jak jedna z pań strofowała przy wszystkich rodzicach przestraszonego chłopczyka, który w stresie nie pamiętał co trzeba robić. Dla mnie to dramat i dyskwalifikacja takich osób do zajmowania się dziećmi.Plusem przedszkola jest udział w konkursach oraz jedzenie, które naprawdę jest świetne.
Link  

Komentarze do opinii:

Dziwna opinia , być może to nie dziecko ma problem tylko rodzice?? Dwoje moich dzieci chodziło do tego przedszkola nigdy nie było problemów z niczym , bo my jako rodzice nie szukaliśmy dziury w całym a widząc młodych rodziców na zebraniach i ich problemy to niestety , życie i pęd w dzisiejszych czasach przerasta młodych ludzi . Polecam przenieść dziecko do prywatnej placówki za około 2 tysiące miesięcznie może tam dziecko nie będzie płakać i nauczy się pięknych piosenek , wierszyków , w końcu rodzic płaci . A ciekawe jak Pan pracując do 70 będzie reagował na swoją pracę, czekając na emeryturę ? :)

Ojciec po 40 | 2014-09-08 14:19:23

Zgadzam się z "Ojcem", w tym przedszkolu panuje atmosfera rodem z PRL, jest jakaś zła atmosfera wśród personelu, a odbija się to na naszych dzieciach. Czuję rozczarowanie i ogromny zawód, że sytuacja tak się pogorszyła (obserwuję ją od kilku lat, bo mam kolejne dziecko w tej placówce). Nasze kochane Panie Agnieszka, Magda oraz współpracujące z nimi p. Jagoda i p. Beata są przygnębione, dziecko mówi, że często Pani płacze w sali. Pani Ala - intendentka też jest jakaś "nieswoja". Zastanawiam się komu i czemu służy ta sytuacja, bo przecież nie dzieciom i ich zabawie i edukacji. Szanowna Pani Dyrektor, może warto przyjrzeć się bliżej swoim ludziom, to w końcu Pani jest osobą, która powinna wspierać i motywować swoich najlepszych pracowników.

rozczarowany | 2014-09-16 09:31:58

Pani Jagoda jest raczej przygnębiona tym, że pracuje w jednej grupie z panią Beatą, której nie chcieli rodzice dzieci z grupy, w której pracowała przed urlopem. Kilka osób z powodu wspomnianej pani zabrało dzieci z przedszkola.

Mama "Jeżyka" | 2014-10-12 15:35:28

Mamo "Jeżyka" w naszej grupie nie chodziło o nauczyciela lecz o jednego z chłopców, który jest trudnym dzieckiem. To z jego powodu Rodzice zabrali dzieci. Kłopoty z nim zaczęły się właśnie, gdy Pani Beata odeszła na zdrowotne. Kiedy z Panią Stasią pracowały w maluchach to wszystko było ok. Nie radziły sobie Panie Kasia i Maria !!! Dobrze, że nie skończyło się źle dla któregoś z naszych dzieci, choć problem nie zniknął, bo chłopiec nadal uczęszcza do Żabek !!! Mimo próśb Rodziców i petycji do gminy nikt nic z tym nie robi. My Rodzice dzieci z Żabek bardzo chcielibyśmy, aby nasze dzieci bez szwanku ukończyły to przedszkole.

"Żabkowi" | 2014-12-03 18:37:13

Dodaj komentarz do opinii

autor: Mama Motylkow
dodano: 2014-06-02 09:44:15

Ocena ogólna: 6

Personel: 6
Wyposażenie: 6
Zajęcia dodatkowe: 6
Przedszkole rewelacja w grupie mojego dziecka na ta chwile jest jedan Pani Edytka i swietnie sobie radzi mohe dziecko nie chcce zostawac w domu ttylko isc do przedszkole polecam super jedzenie extra
Link  

Dodaj komentarz do opinii

autor: Mama Motylkow
dodano: 2014-06-02 09:44:09

Ocena ogólna: 6

Personel: 6
Wyposażenie: 6
Zajęcia dodatkowe: 6
Przedszkole rewelacja w grupie mojego dziecka na ta chwile jest jedan Pani Edytka i swietnie sobie radzi mohe dziecko nie chcce zostawac w domu ttylko isc do przedszkole polecam super jedzenie extra
Link  

Dodaj komentarz do opinii

autor: peterek
dodano: 2014-04-19 19:02:28

Ocena ogólna: 6

Personel: 6
Wyposażenie: 6
Zajęcia dodatkowe: 6
bardzo fajna placówka i polecam dla kazego, naprawde bardzo fajna placówka i polecam dla kazego, wszystko na miejscu i kadra bardzo sympatyczna.
Link  

Dodaj komentarz do opinii

autor: Anita
dodano: 2013-12-21 14:28:53

Ocena ogólna: 6

Personel: 6
Wyposażenie: 6
Zajęcia dodatkowe: 6
W grupie mojego syna są realizowane ciekawe projekty edukacyjne, rozwija to u dzieci szeroko rozumianą wiedzę i umiejętności społeczne, uczy samodzielności, rozwija zainteresowania . Pani Jola - która prowadzi "Biedroneczki" od maluchów jest otwarta na kontakt z rodzicami, bardzo miła i serdeczna. Moje dziecko zawsze z radością przychodzi do przedszkola. Teraz, kiedy jesteśmy coraz bliżej finiszu synuś często się dopytuje czy w szkole też będzie taka fajna Pani i czy będą takie smaczne obiadki:) Bardzo bym chciała aby w szkole moje dziecko trafiło na równie cudowną jak pani Jola Wychowawczynię.
Link  

Komentarze do opinii:

JUŻ DZIŚ ZAPISZ SWOJE DZIECKO NA TANIEC ? KIEDYŚ CI PODZIĘKUJE! www.taniec.net

Szkoła Tańca Riviera zaprasza do zapoznania się z bogatą ofertą dla dzieci ze szkół podstawowych oraz przedszkoli!

OFERTA:
-Różne techniki taneczne
-Dogodne pory zajęć
- Zajęcia również w weekendy
- Treningi 1 lub 2 razy w tygodniu
-Grupy wiekowe 3-4,5-6,7-8,9-12 lat
-Profesjonalni instruktorzy
-Gwiazdy TV

KARIERA :
-Rozwój w : Klubie Tańca Sportowego, Formacji Tanecznej,
Zespołach tematycznych ,
Udział w pokazach , turniejach ,
Wyjazdy na obozy zimowe/ wakacyjne

DOJAZD:
-Dogodny dojazd
-Siedziba w Centrum Warszawy, Metro Politechnika,
ul. Waryńskiego 12, DS. Riviera

ZAPISY:
-tel : 22 234 98 98
-kom. 605 056 056
- centrum@taniec.net lub osobiście w siedzibie szkoły

ZAJĘCIA:

KOD STYL DZIEŃ GODZ. WIEK INSTRUKTOR
DTN01/MP TANIEC NOWOCZESNY PONIEDZ./ŚRODA 18.15-19.15 7-9 LAT KATARZYNA STANISZEWSKA
DL05/MP LATINO SOLO PONIEDZ./ŚRODA 15.30-16.30 5-6 LAT EWELINA SZYMANOWSKA
DN07/MP RYTMIKA Z TAŃ

taniec | 2014-02-12 17:26:18

Moje córka też uczęszcza do tej szkoły i na tej imprezie wystąpiła aż w trzech pokazach,jestem z niej bardzo dumna. Odkąd chodzi na taniec jest jeszcze bardziej radosna oraz bardziej zorganizowana niż wcześniej ,a ma 9 lat. A jeśli chodzi o szkołę to maja dobre ceny, świetną lokalizację i wspaniałych instruktorów z dobrym podejściem do dzieci .

olaby12 | 2014-02-13 14:27:07

Moje dziecko od pół roku chodzi na zajęcia do Riviery centrum na taniec nowoczesny, zapisanie go na taniec było bardzo dobrą decyzją , ostatnio odbyła się impreza pokazowa kończąca semestr, było super,instruktorzy zadbali o bogate stroje , szkoła zaś o atmosferę i gadżety dla dzieci, jestem bardzo zadowolona ze szkoły i tego w jaki sposób moje dziecko dzięki tym zajęciom się rozwija , szczerze polecam, przesyłam link gdzie można zobaczyć zdjęcia z tej imprezy

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.706743812680109.1073741839.145938552093974&type=1

jolba | 2014-02-13 14:29:32

Dodaj komentarz do opinii

autor: MARIA Anna
dodano: 2013-09-04 23:22:48

Ocena ogólna: 6

Personel: 6
Wyposażenie: 6
Zajęcia dodatkowe: 6
WSPANIAŁE PRZEDSZKOLE, WSPANIAŁE, UŚMIECHNIĘTE PANIE, PYSZNE JEDZONKO, PRZESYMPATYCZNA PANI DYREKTOR. POLECAM WSZYSTKIM.
Link  

Dodaj komentarz do opinii

autor: Przemysław Frąckowiak
dodano: 2013-05-30 22:58:00

Ocena ogólna: 6

Personel: 6
Wyposażenie: 6
Zajęcia dodatkowe: 6
Przedszkole rewelacyjne , jak czytam opinię mamy z żabek , to jestem wstrząśnięty , kontakt z tym przedszkolem mam już od ponad 4 lat , starszy syn też tu uczęszczał i nie miałem problemów w grupie motylków prowadzonych przez panią Edytę jak i w grupie sówek prowadzonych przez panią panią Małgosię i Dorotę .Kontakt z paniami rewelacyjny , razem rozwiązujemy problemy i trudności z dzieckiem . Rewelacyjna pani logopeda , pan od tańców, mój starszy syn uczęszczał młodszy też , jestem zachwycony umiejętnościami moich dzieci prowadzonych przez pana , kuchnia ( jestem kucharzem ) rewelacyjna , urozmaicona, nie było nigdy problemu że dziecko nie chce jeść . Wycieczki , występy , zajęcia dodatkowe nic tylko podziwiać personel . KOCHANE PANIE TYLKO TAK DALEJ
Link  

Dodaj komentarz do opinii

autor: Mama Żabki
dodano: 2013-01-04 09:24:00

Ocena ogólna: 6

Personel: 6
Wyposażenie: 6
Zajęcia dodatkowe: 6
Miejsce idealne! Synek uwielbia chodzić do przedszkola. Stał się bardziej śmiały w grupie, kreatywniej podchodzi do wielu rzeczy, wręcz tryska pomysłami a wszystko dzięki p. Beatce i p. Stasi,które rozbudzają ciekawość i chęć uczenia się w naszych dzieciaczkach. Ukłony również dla p. Kasi od rytmiki - mam małego człowieka orkiestrę w domu:)
Szczerze polecam pod każdym względem!
Dziecko w sobotę pyta dlaczego dziś nie może iść do przedszkola - to chyba świadczy najlepiej o naszym przedszkolu! :)
Link  

Komentarze do opinii:

Chyba tę opinie wpisała sobie sama któraś z pań. Moje dziecko też chodzi do tej grupy i mam zgoła odmienne zdanie. Dziecko boi się pań, a to chyba o czymś świadczy. Zresztą wystarczy zwrócić uwagę na zdjęcia z występów dzieci. Inne grupy - dzieci poprzebierane, a nasze w tym, w czym przyszły do przedszkola. Będą się ubiegała o zmianę grupy albo pań.

Anna | 2013-01-24 23:25:28

Nie ukrywam,że jestem zaskoczona tym komentarzem. W żadnym wypadku nie jestem wychowawczynią grupy czy znajomą czy kimś komu zależałoby na wystawianiu 'fałszywej laurki'. Jestem osobą z zewnątrz. Dziecko moje trafiło wielkim fartem do tego przedszkola i tej grupy.
Mam stały kontakt z paniami i odbierając dziecko wielokrotnie zaglądam na górę żeby porozmawiać z p. Stasią czy p. Małgosią jak sobie dziecko radzi i nie widzę żeby jakieś dziecko siedziało zastraszone w kącie. Wszystkie brykają aż miło albo angażują się w opowiadanie bajeczek, rysowanie, zabawę-generalnie wszystko tak jak być powinno a nawet jeszcze lepiej.
Co do zdjęć z występów - były raptem dwa ;) i przy okazji każdego z nich była prośba o przyniesienie odświętnych ubranek. To już leży w kwestii rodziców czy czytają tablicę i co uznają za odświętne ubranko.
Poza tym jak coś się dzieje przecież zawsze można iść i porozmawiać z paniami dlaczego jest tak a nie inaczej.
Jestem mamą wesołej Żabki,która uwielbia swoje panie.

Mama Żabki | 2013-01-25 10:14:01

Tylko czemu są w tej grupie rodzice, którzy chcą przenosić dzieci do innego przedszkola lub grupy ?

Pani Małgosia to pomoc i nie powinna wypowiadać się na temat dzieci, od tego są nauczyciele.

Ciekawe jest też to, że moje dziecko przynosi do domu coraz więcej wulgarnych słów (cytować nie będę) twierdzi, że pani tak mówi.

Mama Żabki | 2013-06-14 20:50:31

Dodaj komentarz do opinii

autor: rodzic
dodano: 2012-10-09 10:03:22

Ocena ogólna: 6

Personel: 6
Wyposażenie: 6
Zajęcia dodatkowe: 6
Do tego przedszkola chodzi mój drugi syn, więc kontakt mam od ponad 4 lat dzieci , personel rewelacyjny , super zajęcia , wspaniała kuchnia ( starszy chodzi obecnie do 1 klasy ale na obiady chce chodzić do przedszkola :) ). Dzieci są naprawdę świetnie przygotowane do dalszej edukacji , pierwszoklasista poszedł jako 6 latek do 1 klasy , nie ma żadnego problemu z adaptacją szkolną .
POLECAM PRZEDSZKOLE NR 90 WSZYSTKIM
Link  

Dodaj komentarz do opinii

autor: Dorota
dodano: 2012-09-02 22:20:25

Ocena ogólna: 6

Personel: 6
Wyposażenie: 6
Zajęcia dodatkowe: 5
Bardzo rozsądna i zaradna pani dyrektor która dba o dzieciaki i kadrę (takie mam wewnętrzne przekonanie) Kadra miła uśmiechnięta ,drobne zgrzyty się zdażają ale nie są to jakieś sprawy nie do przeskoczenia.Fantastyczne kucharki (zdaniem mojego syna ).Czasem dostaję reprymendę że moja zupa nie jest taka dobra ja ta w przedszkolu.
Link  

Dodaj komentarz do opinii

autor: Przemysław Frąckowiak
dodano: 2012-06-15 22:10:35

Ocena ogólna: 6

Personel: 6
Wyposażenie: 6
Zajęcia dodatkowe: 6
Nie mam słów uznania dla personelu i dyrekcji przedszkola nr 90 w Warszawie , dobrze że młodszy syn też jest w tym przedszkolu :) POLECAM WSZYSTKIM :):)
Link  

Dodaj komentarz do opinii

autor: Dawid
dodano: 2011-09-21 14:58:30

Ocena ogólna: 6

Personel: 6
Wyposażenie: 3
Zajęcia dodatkowe: 6
Kadra Przedszkola wspaniała dzieci chętnie chodzą (moje dzieci ),Pani Dyrektor to osoba , która jest na odpowiednim stanowisku , niestety brak środków finansowych ( gmina nie ma kasy w kasie :( ) wyposażenie jest słąbe , Panie starają się jakmogą ale niestety trzeba wspomagać dodatkowymi małymi :) kwotami lub pomocą rzeczową.
Link  

Dodaj komentarz do opinii

autor: mama sowy
dodano: 2011-07-15 13:11:54

Ocena ogólna: 6

Personel: 6
Wyposażenie: 6
Zajęcia dodatkowe: 6
Wspaniałe przedszkole.Moje dziecko juz skonczyło w nim edukacje ale wszytkim polecam.Ja osobiscie chciałabym podziekowac wszystkim ktorzy tam pracuja ale szczególnie p.Anecie Domańskiej i Małgosi.Dwie osoby ktore tak wiele zrobiły dla mojego dziecka i tak wiele go nauczyły.Sa cudowne:-)pozdrawiam wszystkich:-)
Link  

Dodaj komentarz do opinii

autor: Ela Majchrzak
dodano: 2011-06-22 21:43:01

Ocena ogólna: 6

Personel: 6
Wyposażenie: 6
Zajęcia dodatkowe: 6
Uważam, że to najlepiej prowadzone państwowe przedszkole w okolicy. Realizuje mnóstwo ciekawych programów edukacyjnych, rozwija u dzieci szeroko rozumianą wiedzę i umiejętności społeczne, uczy samodzielności, rozwija zainteresowania (oprócz różnorodnych form pracy z Wychowawcami oferuje także wiele atrakcyjnych zajęć dodatkowych). Jest też otwarte na kontakt z rodzicami. Moja córka zawsze z radością przychodziła do przedszkola - czas przeszły ponieważ właśnie zakończyła edukację przedszkolną:) Teraz się dopytuje czy w szkole też będzie taka fajna Pani i czy będą takie smaczne obiadki:) Bardzo bym chciała aby w szkole córka trafiła na równie cudowną jak pani Kasia Wychowawczynię.
Link  

Dodaj komentarz do opinii

autor: Katarzyna
dodano: 2011-02-27 19:34:44

Ocena ogólna: 6

Personel: 6
Wyposażenie: 6
Zajęcia dodatkowe: 6
Super, super i jeszcze raz super.Wszystkim polecam to przedszkole. Miłe Panie (no, chyba że moja córka ma szczęście), codziennie owoce, przestrzegane są też diety indywidualne, dużo się dzieje-zajęcia otwarte, warsztaty dla rodziców, imprezy dla dzieci itp...........
Link  

Dodaj komentarz do opinii

autor: mama sówki
dodano: 2010-12-09 18:58:49

Ocena ogólna: 6

Personel: 6
Wyposażenie: 6
Zajęcia dodatkowe: 6
Cytuje słowa swojego dziecka:-)jest fajnie,miło,lubie panie i kolegów,lubie tam pracowac:-)zabawki sa fajne.jedzenie to dobre jest:-)Lubie pania gdy nam zadaje trudne prace:-)
Link  

Dodaj komentarz do opinii

autor: Anna
dodano: 2010-12-02 21:29:07

Ocena ogólna: 6

Personel: 6
Wyposażenie: 6
Zajęcia dodatkowe: 6
Opieka: , ocena: 6

Nauczanie: Fachowcy, to widać, z pominięciem pani, która obecnie pracuje w jednaj z najmłodszych grup. Jest oschła, szarpie dzieci (widziałam), ale przed rodzicami udaje miłą., ocena: 6

Warunki lokalowe: , ocena: 5

Wyżywienie: Możliwość zastosowania diety indywidualnej zalecanej przez lekarza SPECJALISTĘ, ocena: 6

Inne uwagi: cudnie prowadzony blog przedszkola - http://p90-moje-przedszkole.blog.pl/

Zajęcia dodatkowe: rytmika, gimnastyka korekcyjna, taniec, warsztaty teatralne, plastyka oraz religia

Języki obce: język angielski,
Link  

Dodaj komentarz do opinii

autor: ida
dodano: 2010-11-19 23:16:19

Ocena ogólna: 6

Personel: 6
Wyposażenie: 6
Zajęcia dodatkowe: 6
Miłe Panie które dbają o nasze dzieci.Zawsze chętnie rozmawiają. Z poczuciem humoru, uśmiechnięte. Ja jestem zadowolona ze moje dziecko jest w tym przedszkolu.Dużo sie uczy,świetnie się bawi i chętnie tam wraca.
Link  

Dodaj komentarz do opinii

autor: mamacia
dodano: 2010-11-16 18:15:01

Ocena ogólna: 6

Personel: 6
Wyposażenie: 6
Zajęcia dodatkowe: 6
polecam wszystkim.ciepła miła atmosfera,wspaniała kadra pedagogiczne.Tu dzieci naprawde czuja sie dobrze
Link  

Dodaj komentarz do opinii

autor: Kinga
dodano: 2010-10-13 14:45:25

Ocena ogólna: 6

Personel: 6
Wyposażenie: 5
Zajęcia dodatkowe: 6
Nie zamieniłabym tego przedszkola na żadne inne, polecam każdemu. Bardzo dobry kontakt z Paniami i Dyrekcją, wszyscy pracownicy są bardzo przyjaźni dla dzieciaków i rodziców. Dzieci mają zajęcia które rozwiają i uczą-to dzięki dużemu wkladowi naszych kochanych Pań, dużo wyjść, organizacja zajęć dodatkowych.
Takie powinno być przedszkole.
Dziekujemy:)
Link  

Komentarze do opinii:

TO WSZYSTKO PRAWDA. DOPIERO PAŹDZIERNIK, A JUŻ DZIECI BRAŁY UDZIAŁ W KILKU KONKURSACH PLASTYCZNYCH, KONKURSIE WIEDZY O CHOPINIE, TERAZ PRZYGOTOWUJĄ SIĘ DO JAKIEGOŚ PRZEGLĄDU PIOSENKI DLA PRZEDSZKOLAKÓW.TO TYLKO CZEŚĆ ATRAKCJI, NIE LICZĘ WIZYT AKTORÓW, POLICJANTÓW NA MOTORACH ITP.

Marta | 2010-10-13 21:57:01

Dodaj komentarz do opinii

autor: Joanna
dodano: 2010-02-17 23:46:07

Ocena ogólna: 6

Personel: 6
Wyposażenie: 5
Zajęcia dodatkowe: 5
Polecam to przedszkole wszystkim rodzicom. Panie się starają czasem nawet za bardzo (widać ze często są po prostu zmęczone). Kochane Panie, my i tak was kochamy, dajcie sobie czasem odpoczęć, my widzimy jak nowa reforma daje wam w kość. Jutro będzie lepiej.
Link  

Dodaj komentarz do opinii

autor: Tata
dodano: 2009-09-16 23:40:54

Ocena ogólna: 6

Personel: 6
Wyposażenie: 6
Zajęcia dodatkowe: 6
To nie było przedszkole pierwszego wyboru. Teraz wiemy, że to był strzał w 10. Pozdrawiamy Pana Dyrektor i Panie z gr. Biadronek.
Link  

Komentarze do opinii:

TRAFNA OPINIA

BOGNA | 2010-02-17 23:30:50

Dodaj komentarz do opinii

autor: Aśka
dodano: 2009-06-06 00:58:09

Ocena ogólna: 6

Personel: 6
Wyposażenie: 6
Zajęcia dodatkowe: 6


Miły i oddany dzieciom personel, łącznie z Panią Dyrektor :)
Wyposażenie ok tylko trochę mało zabawek dla dzieci, chociaż Pani Dyrektor robi co może i wina leży raczej po stronie finansowej...
Link  

Dodaj komentarz do opinii

autor: Mama
dodano: 2009-04-29 00:17:14

Ocena ogólna: 6

Personel: 6
Wyposażenie: 6
Zajęcia dodatkowe: 6
Świetne przedszkole,jego wybór to był strzał w dziesiątkę.Bardzo kontaktowe panie,miła ale i konkretna i bardzo energiczna dyrektorka ,panie woźne tez fajne-takie prawdziwie babcie i ciocie.Domowa atmosfera,dużo się dzieje,dużo rożnych imprez przedszkolnych,przedstawień,koncertów itp.Prace plastyczne często zmieniane i czasami takie pomysłowe ,ze mnie by nie przyszło nigdy do głowy tak zrobić z dziećmi.Dzieci rozśpiewane,roztańczone,znają mnóstwo wierszy,jedzenie bardzo urozmaicone,dokładek do woli,mój niejadek stał się jadkiem,nowe kolorowe mebelki,fajny plac zabaw,dzieci wychodzą często na powietrze.Nasze pociechy biorą udział w wielu konkursach miejskich,są uroczystości dla dziadków,festyn rodzinny,jasełka,mikołajki,bal ,konkursy piosenkarskie czy recytatorskie dla dzieci itp.
Link  

Dodaj komentarz do opinii

autor: mama
dodano: 2009-03-26 23:44:23

Ocena ogólna: 6

Personel: 6
Wyposażenie: 6
Zajęcia dodatkowe: 6
Nauczyciele z ogromną troską podchodzą do dzieci, fajnie organizują im czas. Cały czas coś się dzieje. Dla dzieci stale są organizowane różnego rodzaju atrakcje. Poza teatrzykami, które odbywają się dwa razy w miesiącu, organizowane są także koncerty. Nauczyciele także wykazują się ogromną inicjatywą i pomysłowością, ale też, co ważne, nie ma w tym przesady, tzn dzieci mają wolny czas na zabawę. Nad wszystkim czuwa zawsze dostępna Pani Dyrektor - wspaniały człowiek i pedagog. Ciężko wyrazić w kilku słowach wszystko, co myślę o przedszkolu nr 90 w Warszawie. Jestem bardzo zadowolona, że mój syn chodzi właśnie tu :)
Link  

Dodaj komentarz do opinii

autor: Anna
dodano: 2009-03-26 12:19:02

Ocena ogólna: 6

Personel: 6
Wyposażenie: 6
Zajęcia dodatkowe: 6
Jestem bardzo zadowolona z przedszkola.Moje dzieci chodzą do tej placówki. Bardzo chętnie spędzają czas w przedszkolu.Przychodzą chętnie i chcą wychodzić ostatnie(aby nic nie stracić).Upominają się o przedszkole w weekendy bo tęsknią za Paniami i dziećmi. Kontakt z personelem super-bardzo cenię sugestie i uwagi wychowawcze. Nauczycielki ciepłe, mają dobry kontakt emocjonalny dziećmi.Szkoda,że tak liczne są grupy bo dzieci na tym tracą(ok.30szt).Dodatkowy duży plus za zauważanie potrzeb rodzeństwa-czasami szczeg.młodsze potrzebuje kontaktu z siostrą a dzieci są w różnych grupach. Pociechy są samodzielne w podstawowych czynnościach jak i zabawie (same ją wymyślają, naśladują zabawy przedszkolne)chętnie rysują, tańczą, śpiewają..., pomagają w domu. Chciałabym bardziej wzbogaconych zajęć dodatkowych-myślę jednak,że możliwości przedszkoli publicznych są pod tym względem b.ograniczone. Starsze chodzi na tańce ubolewam,że nie chce chodzić na angielski(bo nie lubi). Korzystamy z zajęć logopedycznych. Przedszkole ma spory plac zabaw i dzieci często bawią się na świeżym powietrzu. Mieści się w miejscu oddalonym od ruchu ulicznego.Nie ma problemu z zaparkowaniem samochodu aby przywieść czy odebrać dziecko. Dziś też wybrałabym to przedszkole dla moich dzieci.
Link  

Dodaj komentarz do opinii

autor: Ewa
dodano: 2009-03-26 12:03:52

Ocena ogólna: 6

Personel: 6
Wyposażenie: 6
Zajęcia dodatkowe: 6
Przedszkole przyjazne dziecku.
Link  

Dodaj komentarz do opinii

Oceń przedszkole

Komentarz do oceny (wymagany)

Podpisz się imieniem i nazwiskiem aby, dodać wiarygodności opinii
(nie będzie publikowany)

Ocena ogólna:

Personel:

Wyposażenie:

Zajęcia dodatkowe:

Treść:

Zapoznałem sie i akceptuję regulamin

Aby uniknąć fałszywych opinii wymagane jest potwierdzenie swojej opinii poprzez wiadomość e-mail, którą otrzymasz po wysłaniu oceny. Zarejestruj się aby tego uniknąć.