Oceń przedszkole
Oceń przedszkole
Oceń Przedszkole
Oceń przedszkole

Przedszkole Publiczne Nr 1 "Calineczka" w Policach

Typ: brak specyfiki | publiczna

Patron:

Brak patrona

Dane adresowe:

72-010 Police
ul. Traugutta 13/15
woj. zachodniopomorskie

Dane kontaktowe:

tel. 913176631
fax. 913120976

Informacje:

ilość dzieci: 96
ilość nauczycieli: 9
ilość oddziałów: 4

Ocena przedszkola

Ilość ocen: 2

Ocena ogólna:

Personel:

Wyposażenie:

Zajęcia dodatkowe:

Ranking przedszkola

Powiadom znajomego

Powiadom mnie o nowych opiniach

Konto przedszkola

Załóż bezpłatne konto przedszkola, aby wypowiadać się w imieniu placówki.

Tylko dla osób upoważnionych.

Zarejestruj się

Opis przedszkola


Brak opisu przedszkola

Opinie o przedszkolu

Pamiętaj!
Opinie w serwisie ocenprzedszkole.pl są subiektywnymi ocenami rodziców. Korzystaj z serwisu mądrze i podchodź do informacji z rezerwą.
autor: Marta Ko
dodano: 2017-10-09 16:03:36

Ocena ogólna: 1

Personel: 1
Wyposażenie: 1
Zajęcia dodatkowe: 1
Przedszkole calineczka - jedna wielka zenada. Twierdza, ze dzieci maja zajecia dodatkowe typu angielski, rytmika, logopeda, religia. Po czym okazuje się, ze angielski to 15min raz w tygodniu, rytmiki nie ma bo to drogi interes i pani puszcza muzyke z magnetofonu, logopeda jest tylko dla wybranych dzieci. Smiechu warte. Dlaczego każdy rodzic placi tyle samo za przedszkole a jedne dzieci maja logopedę w cenie a inne nie? Kaza zakupić karty magnetyczne do obijania godzin przyjścia i odbioru dziecka. Po czym okazuje się ze sa nie potrzebne bo pani dyrektor liczy jak jest w umowie zadeklarowane bo nie będzie się rozdrabniac. Jak chce się zmienić aneks do umowy na te godziny 9-15 co oplaca gmina to dyrektorka się nie zgadza, twierdzac, ze w to miejsce moglo przyjść dziecko na którym był by zarobek. Dziecko zostaje skrzyczane przez Panie po czym zaczyna się moczyc. Czy to jest normalne? Pasowanie na przedszkolaka bez składu i ladu brak organizacji i wszystkiego najważniejsze było to by nazbierać w tym czasie w skarbonke. Nie organizują zadnych kiermaszy swiatecznych, rzadnych wspólnych zabaw w towarzystwie rodzicow tak jak jest w innych przedszkolach np. dzień warzyk każdy przynosi warzywko i wspólnie robi się z dziecmi salatke. Dziecko przychodząc z przedszkola robi się nagle zamknięte w sobie. Klamia ze maja wszystko, a nie maja nic. Gadaja superlatywy tylko po to by przyciagnac chętnych. To jest przechowalnia, a nie przedszkole. Nie polecam. Pani dyrektor wyniosla i nic nie można z nia ustalić. Wogole na deser o 14.30 dostają grochowke zamiast kisielek, budyn, owoc. Tanim kosztem bo obiad rozdzielają na dwa i zawsze to taniej o jeden posiłek. Sala malenka klitka na której przebywa około 30 dzieci. Na parapecie siedza misie, ale dzieciom nie wolno się nimi bawic bo to sa misie tylko do tańczenia przy wskazanej piosence. Dziecko niestety nie uczy się tam niczego. Oprocz tego robi się tylko nerwowe i nic pozatym. Przykre jest to gdy rodzicowi zal jest własnego dziecka.
Link  

Dodaj komentarz do opinii

autor: Magdalena
dodano: 2012-06-04 10:04:49

Ocena ogólna: 3

Personel: 6
Wyposażenie: 4
Zajęcia dodatkowe: 5
moje dziecko uczęszcza do przedszkola od roku, panie prowadzące grupę są przemiłe i dzieci za nimi szaleją. Nie mogę jednak powiedzieć , że współpraca z panią dyrektor układa się pomyślnie!!! Przekonuje ona , że wszystko co robi jest dla dobra dzieci....ale czy dla dobra dzieci jest zmienianie im pań, do których się już przyzwyczaiły, po roku czasu??? Czy dla ich dobra jest rozdzielanie grupy od września, przy czym jedna połowa dzieci będzie miała zajęcia z pięciolatkami, a druga z trzylatkami!!!!!! Dla mnie to po prostu istna paranoja!!! Nie rozumiem działań szanownej pani dyrektor, która aktualnie zajęta jest swoją autopromocją ponieważ kończy się jej kadencja, trwająca już jednak bardzo długo....i chyba stanowczo zbyt długo!!!! Droga Pani może czas już jednak najwyższy na jakiś odpoczynek????!!!
Link  

Dodaj komentarz do opinii

Oceń przedszkole

Komentarz do oceny (wymagany)

Podpisz się imieniem i nazwiskiem aby, dodać wiarygodności opinii
(nie będzie publikowany)

Ocena ogólna:

Personel:

Wyposażenie:

Zajęcia dodatkowe:

Treść:

Zapoznałem sie i akceptuję regulamin

Aby uniknąć fałszywych opinii wymagane jest potwierdzenie swojej opinii poprzez wiadomość e-mail, którą otrzymasz po wysłaniu oceny. Zarejestruj się aby tego uniknąć.