Przedszkole Publiczne nr 6 w Swarzędzu

woj. wielkopolskie

autor: Magdalena Jóźwiak
dodano: 2014-12-08 13:11:50

Jestem bardzo zadowolona z przedszkola. Miłe, kompetentne panie, dobre jedzenie, ciekawy i różnorodny program nauczania i zabawy. Dodatkowe atrakcje dla dzieci i rodziców, które pozwalają się zintegrować, przez co większość rodziców się zna.
Jedno z moich dzieci już ukończyło przedszkole w tym roku i rozpoczęło naukę w szkole w wieku 6 lat. Uważam, że synek został bardzo dobrze przygotowany i fakt, że bardzo dobrze sobie radzi zawdzięcza właśnie przygotowaniu przedszkolnemu. Polecam to przedszkole.

autor: paulina k-r
dodano: 2014-12-07 20:45:05

Super przedszkole, małe, dzięki czemu wszyscy wszystkich znają, kameralna atmosfera,bardzo dużo ciekawych wydarzeń organizowanych dla dzieci i przez dzieci. Super nauczyciele, którzy znają się na tym co robią, są ambitni i zaangażowani w swoją pracę (zwłaszcza Pani Kasia). Dzieci przepadają za nauczycielami. Dzieci są bardzo dobrze przygotowywane do dalszej edukacji w szkole. Dzięki wytężonej pracy nauczycieli z tego przedszkola i innych pracowników nie miałam wątpliwości by posłać 6-letnią córę do szkoły. NAPRAWDĘ GODNE POLECENIA MIEJSCE. Ciężko było je opuścić:(

autor: Asia G.
dodano: 2014-12-06 12:31:29

To wspaniałe, kameralne, rodzinne przedszkole tworzą osoby, które całkowicie oddają się swojej pracy z dziećmi. Organizują im przedszkolną codzienność w tak barwny i sympatyczny sposób, że żaden dzień nie przypomina poprzedniego. Nauka przez zabawę, tańce, baliki, wycieczki, przedstawienia, spotkania z ciekawymi postaciami, zajęcia sportowe, akcje uczące ekologii, pomocy innym ludziom a takze zwierzętom - to wszystko sprawia, że moje niegdyś nieśmiałe i ciche dziecko stało się odwazne i przebojowe. Naprawdę, polecam z całego serca!

autor: Magdalena Czerwińska
dodano: 2011-09-23 19:21:18

Małe, przesympatyczne przedszkole w którym panuje rodzinna atmosfera. Życzliwa Dyrekcja, kreatywni nauczyciele, którzy świetnie organizują dzieciom czas, dobre domowe posiłki. Polecam przedszkole w 100%!!!!!