Oceń przedszkole
Oceń przedszkole
Oceń Przedszkole
Oceń przedszkole

Przedszkole Publiczne Nr 65

Typ: brak specyfiki | publiczna

Patron:

Brak patrona

Dane adresowe:

71-622 Szczecin
ul. J.Ch. Paska 34
woj. zachodniopomorskie

Dane kontaktowe:

tel. 914227796
fax. 913112304

Strona www:

pp65.szczecin.pl

Informacje:

ilość dzieci: 119
ilość nauczycieli: 9
ilość oddziałów: 4

Ocena przedszkola

Ilość ocen: 2

Ocena ogólna:

Personel:

Wyposażenie:

Zajęcia dodatkowe:

Ranking przedszkola

Powiadom znajomego

Powiadom mnie o nowych opiniach

Konto przedszkola

Załóż bezpłatne konto przedszkola, aby wypowiadać się w imieniu placówki.

Tylko dla osób upoważnionych.

Zarejestruj się

Opis przedszkola


Brak opisu przedszkola

Opinie o przedszkolu

Pamiętaj!
Opinie w serwisie ocenprzedszkole.pl są subiektywnymi ocenami rodziców. Korzystaj z serwisu mądrze i podchodź do informacji z rezerwą.
autor: JOLA
dodano: 2011-03-17 09:44:46

Ocena ogólna: 6

Personel: 6
Wyposażenie: 6
Zajęcia dodatkowe: 6
Szczerze polecam to przedszkole!!! Z pewnością każdy odczuje zaangażowanie Pań wychowawczyń i całego personelu. Moja córeczka uwielbia w domu naśladować zabawy i zachowania z przedszkola więc widzę jak spędza czas w przedszkolu.
Przedszkole oferuje sporo zajęć dodatkowych: rytmika, angielski, gimnastyka korekcyjna, zajęcia z logopedą, tańce, instrumenty, plastyka. Moja córcia chce chodzic na wszystkie. Dzieci mają do dyspozycji plac zabaw, na którym przybywa nowego sprzętu.
Link  

Dodaj komentarz do opinii

autor: JOANNA
dodano: 2009-03-26 10:05:30

Ocena ogólna: 6

Personel: 6
Wyposażenie: 5
Zajęcia dodatkowe: 5
Jestem bardzo zadowolona z przedszkola.Moje 2 córeczki chodzą do maluchów i średniaków. Bardzo chętnie spędzają czas w przedszkolu.Przychodzą chętnie i chcą wychodzić ostatnie(aby nic nie stracić).Upominają się o przedszkole w weekendy bo tęsknią za Paniami i dziećmi. Kontakt z persolelem super-bardzo cenię sugestie i uwagi wychowawcze. Wychowawczynie ciepłe, mają dobry kontakt emocjonalny dziećmi.Szkoda,że tak liczne są grupy bo dzieci na tym tracą(ok.30szt).Dodatkowy duży plus za zauważanie potrzeb rodzeństwa-czasami szczeg.młodsza potrzebuje kontaktu z siostrą a dziewczynki są w różnych grupach. Dziewczynki są samodzielne w podstawowych czynnościach jak i zabawie (same ją wymyślają, naśladują zabawy przedszkolne)chętnie rysują, tańczą, śpiewają..., pomagają w domu. Chciałabym bardziej wzbogaconych zajęć dodatkowych-myślę jednak,że możliwości przedszkoli publicznych są pod tym względem b.ograniczone. Starsza chodzi na tańce i instrumenty-ubolewam,że nie chce chodzić na angielski(bo nie lubi pana). Korzystamy z zajęć logopedycznych. Przedszkole ma spory plac zabaw i dzieci często bawią się na świeżym powietrzu. Mieści się w centrum miasta ale w miejscu oddalonym od ruchu ulicznego.Nie ma problemu z zaparkowaniem samochodu aby przywieść czy odebrać dziecko. Dziś też wybrałabym to przedszkole dla moich dzieci.
Link  

Dodaj komentarz do opinii

Oceń przedszkole

Komentarz do oceny (wymagany)

Podpisz się imieniem i nazwiskiem aby, dodać wiarygodności opinii
(nie będzie publikowany)

Ocena ogólna:

Personel:

Wyposażenie:

Zajęcia dodatkowe:

Treść:

Zapoznałem sie i akceptuję regulamin

Aby uniknąć fałszywych opinii wymagane jest potwierdzenie swojej opinii poprzez wiadomość e-mail, którą otrzymasz po wysłaniu oceny. Zarejestruj się aby tego uniknąć.