Przedszkole Samorzadowe Nr 16

woj. świętokrzyskie

autor: Małgorzata Maciejczyk
dodano: 2017-02-21 11:06:08

Wspaniałe przedszkole , personel oddany sercem dzieciom. Położone wśród zieleni z dala od zgiełku ulicy. Dzieci nie chcą wychodzić do domu .

autor: Małgosia
dodano: 2014-01-22 06:30:26

Proste zasady, uśmiechnięte panie i najważniejsze, że moje dziecko chce tam chodzić i już nie płacze:)
polecam

autor: Judyta Derela
dodano: 2009-03-31 22:16:43

Muszę pochwalić przedszkole oraz Panią Dyrektor przede wszystkim za otwartość oraz okazaną pomoc!
Było to jedyne przedszkole , które zdecydowało się przyjąć moją córkę w czasie trwania roku szkolnego! (w listopadzie)
Bardzo chwalę sobie współpracę na linii przedszkole - rodzic.
W przedszkolu panują dobre zasady żywieniowe oraz dobry harmonogram pracy z dziećmi.

Widzę ,że moja córka wychodzi z przedszkola uśmiechnięta i zadowolona :) równie chętnie szykuje się do niego rano.

Równie szybko przeszła okres adaptacyjny ,gdyż do przedszkola poszła mając nie całe 3 lata - jestem przekonana że jest to w dużej mierze zasługa kadry nauczycielskiej , widzę również że robi postępy w nauce - uczy się bardzo wielu nowych zabaw oraz piosenek :)

Bardzo otwarła się na równieśników oraz nauczyła się pracy w grupie.

Dzieci mają możliwość korzystania z ciekawych zajęć : rytmika , tańce , język angielski , gimnastyka.

Sale są dobrze wyposarzone - w zależności od grupy w zabawki , książki , przybory to pisania , malowania.

Dzieci uczestniczą w bardzo ciekawych zajęciach twórczych prowadzonych przez nauczycielki oddziałów - opierające się np. na obserwacji przyrody (np. zgodnie z porą roku - tworzenie obrazów natury różną techniką - wyklejania , malowania farbami etc.)

Zajęcia oraz czynności wykonywane przez dzieci są bardzo rozwojowe - widzę po mojej córce że to przedszkole bardzo pozytywnie wpływa na jej rozwój - nauczyła się bardzo szybko poprawnej wymowy wielu wyrazów z którymi wcześniej miała problemy - mogę powiedzieć że dojrzewa z przedszkolem :)

Przedszkole serdecznie polecam - bardzo miła atmosfera , dobry kontakt z przedszkolem , rozwojowe zajęcia - przedszkole zadbane , plac zabaw bezpieczny.

Serdecznie polecam :)

Pozdrawiam!