Przedszkole Samorządowe Nr 21

woj. pomorskie

autor: Przerazona mama
dodano: 2017-08-21 06:29:33

Moja opinia jest szczera i obiektywna dlugo zastanawialam sie czy opisac ta sytuacje??Sprawa dotycy dwoch nauczycielke jedna bezwzgledna, ktora absolutnie nie powinna podejmowac pracy z dziecmi osoba nie kompetentna pozwole sobie przytoczyc kilka przykladow - chore dziecko gnebila sadzala same odzy stoliku, pozwalala na to any chlopiec z grupy obrazal wyzywal chora dziewczynke i nie chciala wrecz uwierzyc i przeprowadzic rozmowy z jego rodzicami dopiero po interwencji innej nauczycielki, porostu koszmar dziecko codziennie na jej zmianie przezywalalo traume i wspomina to ze amutkiem do teraz gdzie przedszkole to czas kiedy powinno stawiac sie na bezpieczenstwo i radosc dziecka.Nastepna wiecznie siedzaca wogole nie ontegrujaca nowych dzieci w grupie, na kazde pytanie odp pytaniem czego pani ode mnie oczekuje jak to czego ludzie chodzby podstaw pedagoga przedszkolnego totalna zenada, problem z przebraniem dziecka jak popusci malo tego posadzila obsiusiane dziecko na zimny murek nastepnego dnia dziecko 2 tyg na antybiotyku z zapaleniem nerek.Zero chceci do pracy chodzace zmeczenie ktore przychodzi do pracy z przymusu.Dziecko inteligentne wesole mile wymagalo tylko wprowadzenia w grupe pokazania toalety, przedstawienia kolega i kolezanka, troche inicjatywy tymbardziej ze przyszedl nowy. W nastepnym przedszkolu nie bylo z tym problemu.Mysle ze te dwie panie powinny buc jiz na innym stanowisku napewno noe z dziecmi jedna len bez zadnej inicjatywy druga pastwila sie nad chora dziewczynka cale pol roku dopuki nie poszla na zwolnienie nigdy tego nie zapomne.Aczkolwiek sa nauczycielki cudowne trzy panie ktore sa aniolami to pani Sylwia, Malgosia,Hania cidowne kobiety, przedszkolanki z powolania cieple i mile, najlepsze. Pani detektor tez cudowna kobieta bez zastrzezen!Rowniez panie do sprzatania i pomocy cudowne.Tak ze wybierajac to przedszkole trzeba szerokim lukiem inikac dwoch pan ktore mysle ze nie sa tam z powolania a z przynusu.