Przedszkole Samorządowe Nr 24

ps24kielce.prv.pl

autor: Agnieszka Juszczak
dodano: 2018-08-03 21:37:09

Super przedszkole, polecam serdecznie.
Wspaniała kadra i opieka. Miła i kulturalna p. Dyrektor.
Moje starsze dziecko chodziło na ul. Kujawską do przedszkola, to mam porównanie.
Młodszy syn na Chopina i to była trafna decyzja.
Na Kujawskiej było dobrze , jak dyr. była p. T.
Potem ,,zepsuło się,,wszystko.
Polecam Przedszkole na Chopina.

autor: Iwona
dodano: 2015-04-23 07:53:04

Dobrych parę lat temu chodził tam mój sym , jeszcze za starej Pani Dyrektor i naprawdę polecałam wtedy każdemu, córka chodzi obecnie i stanowczo odradzam wszystkim . Dzieci wychodzą bardzo mało, bo Pani się nie chce , zajęcia prowadzone na zasadzie porysujcie sobie, pobawcie się - paniom się nie chce chyba kompletnie pracować . Dyrektorka arogancka i nie reagująca na sygnały od rodziców

autor: Mateusz s.
dodano: 2010-05-31 10:18:12

Jedno z najgorszych przedszkoli w kielcach.Opieka taka sobie,jedzenie "dziwne" nie wiem czy jadłspis układa sama pani dyrektor???? A propos pani dyrektor i jej prywatnego folwarku - przedszkola,ma inwidualne podejscie do przepisów uchwał rady miasta ponieważ u niej nie ma tzw.rejonizacji dzięki temu dzieci z kielc dokładniej z KSM nie mają miejsca bo jest kupa dzieci z np.TSK,TJE itp. Skarżysko Jędżejów nawtet pan od gimnastyki korekcyjnej jest z Jędżejowa czyli rodzimej mjejscowości pani dyrektor.Ciekawe czemu?????PRYWATA ,BEZNADZIEJA I TYLE.

autor: Ania
dodano: 2009-03-13 11:49:23

Uważam iż przedszkole reprezentuje wysoki poziom nauczania,duże zaangazowanie ze strony nauczycieli i dyrektora.jedyny minus to brak z prawdziwego zdarzenia salki do ćwiczeń,no ale to juz nie wina nauczycieli tylko takie a nie innej infrastruktury.
Wyżywienie bardzo dobre

Komentarze do opinii:

ANIU JUŻ WIDZIAŁEM TWÓJ WPIS (IDENTYCZNY) JESTEŚ PRZYJACIÓŁKĄ TEJ PANI???? ŹLE OCENIAM DZIAŁANIA PANI DYREKTOR ORAZ OPIEKI (NIE MA TAKOWEJ) JEST ZA TO KOLESIOSTWO ,PRYWATA I LANIE NA DYREKTYWY WYDAWANE Z RAMIENIA RADY MIASTA.DZIĘKUJĘ I POZDRAWIAM

MMMMMMMMM | 2010-06-01 17:46:06

Mój drogi(a),mam porównanie z Pania Dyrektor wczesniejszą,wiec wiem co pisze, bo jest o niebo lepiej teraz z przedszkolu. Poza tym jak masz konkretne wymagania to zapisz dziecko do prywatnego przedszkola.
A i napewno nie pisałam nigdzie identycznie na temat przedszkola,a przyjaciólki mam o wiele młodsze :)

Ania | 2010-06-03 13:18:28